Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

zakup apple watch w berlinie a rezerwacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Serwuskm

Serwuskm
  • 309 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 21 marca 2015 - 16:07

hej :) 

wybieram sie na premiere apple watcha w berlinie. podczas premiery iphone 6 nie bylo problemu - rezerwacja i pojechalem bez stresu. Czy ktos sie orientuje czy teraz rezerwacja tez bedzie mozliwa? bo na chacie apple doradzaja zeby zamowic do domu i daja wymijajace odpowiedzi na to pytanie ;D



#2 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 28 marca 2015 - 12:10

Ma być "pre order" tylko nie wiem na jakich zasadach dla Nas - Polaków. Ja prawdopodobnie będę kupował wcześniej i będę go chciał odebrać w Dreznie.

Mam nadzieję że będzie taka możliwość.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#3 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 marca 2015 - 17:57

Right now you can go online and order an iPhone 6 for in store pickup from Apple, but this is not something you can do right away with the Apple Watch according to reports.

Apple Stores confirmed that you can go in store on April 10th and pre-order the Apple Watch for pickup in store on the Apple Watch release date in late April.

If you pre-order the Apple Watch you need to choose delivery to your home or business according to a leak on 9to5Mac.

...

If you choose to pre-order the Apple Watch in an Apple Store on April 10th, or before an unannounced cutoff date, you can come to the Apple Store to pick it up in store. Once the initial demand dies down, we expect that you will be able to order online and reserve for in store pickup.

 

Wedle tych informacji nie będzie możliwości rezerwacji online 10.4 z zakupem w sklepie 24.04. Będzie trzeba pojechać osobiście do Apple Store zamówić zegarek aby móc go odebrać w sklepie 24.04. Nie są to informacje podane w komunikacie przez Apple, jednak pracownicy Apple Store też twierdzą, że nie będzie rezerwacji online z odbiorem 24.04. Jedynie pre-order z wysyłką... Trochę nie chce mi się w to wierzyć, ale jakby okazało się to prawdą będzie to spore utrudnienie dla obcokrajowców na zakup zegarków. 

 

Wedle tego co Apple mówiło miała być możliwość zrobienia pre-ordera online następnie przyjścia do sklepu zobaczenia i podjęcia decyzji o zakupie. Sam planuje wyjazd do Drezna po Apple Watcha, ale stać w nocnej kolejce nie mam zamiaru z Aslambekami i Mamedami :D

 

Edit:

Wgłębiłem się w temat, 10.04 będzie możliwość rezerwacji online 15min spotkania w Apple Store w celu wybrania modeli i zarezerwowania z odbiorem 24.04, więc nie będzie trzeba jechać w ciemno. 9to5Mac informuje jednak o tym jak to będzie przebiegać w USA, a tam pre-order wyglądały inaczej niż w Niemczech. W USA zakup z góry przez Apple Store z odbiorem w sklepie. W Niemczech rezerwacja i płatność przy odbiorze. Nie wiadomo czy u nas będzie podobnie. Wedle przecieków w wolnej sprzedaży 24.04 będzie bardzo mało sztuk. Sprzedaż będzie nastawiona głównie na pre-order, więc trzeba się liczyć z dwoma wizytami w Dreźnie/Berlinie :/


Użytkownik Ostrix edytował ten post 28 marca 2015 - 18:25


#4 Serwuskm

Serwuskm
  • 309 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 29 marca 2015 - 22:33

podejrzewam ze jednak bedzie wlasnie sporo sztuk na sprzedaz. Gosc w berlinskim apple storze przekonywal mnie ze na pewno dla mnie nie zabraknie :D tylko jak powiedzialem ze chce Edition, to kompletnie nie wiedzial jak to z nimi bedzie i czy beda jakiekolwiek w wolnej sprzedazy u nich.

 

a te dwie wizyty to w sumie spoko, troche utrudnienie ale to by oznaczalo ze nie maja duzo sztuk na sprzedaz :P 



#5 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 marca 2015 - 06:45

Trochę kicha że musiał bym jechać dwa razy żeby kupić zegarek :/ Mam jednak nadzieję, że będzie można zrobić PreOrder z odbiorem w sklepie. Zresztą jak mi się uda zadzwonię dziś do nich.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#6 Serwuskm

Serwuskm
  • 309 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 30 marca 2015 - 14:26

No właśnie to byłoby dziwne. Ale mogłyby byc dwa wytlumaczenia - albo mniejsza dostepnosc niz nam sie zdaje, albo po prostu kolejki chca porobic zeby bylo sie czym pochwalic :D

Ja juz dzwonilem do niemiec i uk, nic nie wiedza o preorderze z odbiorem w sklepie, cokolwiek bedzie sie mozna dowiadywac po 10.

#7 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 30 marca 2015 - 15:06

Wy naprawdę wierzycie, że będą problemy z zakupem tego "cuda" bo jest aż tylu chętnych? Jedyny problem z dostępnością może sztucznie stworzyć samo Apple, ewentualnie gromada handlarzy, którym wydaje się, że zrobią interes życia na alle czy innym ebayu. Zainteresowanie Apple Watchem wśród odbiorców końcowych jest praktycznie ZEROWE!! Wystarczy porównać co dzieje się przed premierą choćby kolejnego iPada (którego sprzedaż ostatnio spada), nie wspominając już o iPhone, gdzie w wątku na jego temat, przekrzykuje się jeden przez drugiego. W tym temacie jest Was 3, na całym forum pewnie w sumie z 6 do 8 osób chętnych na zakup ;-). Po dwóch miesiącach od wprowadzenia na rynek kupicie AW na alledrogo 20-30% taniej a na gwiazdkę operatorzy będą dorzucać wersję sport za 99 groszy do każdego iPhone'a. Drugiej generacji nie będzie bo po świętach BN 2015 resztę będą wyprzedawać na kilogramy. Wspomnicie moje słowa :-)


Użytkownik RBB edytował ten post 30 marca 2015 - 15:06

  • folharth lubi to

#8 Serwuskm

Serwuskm
  • 309 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 30 marca 2015 - 18:56

Dostalem dokladnie sprzecczne info, o tym ze nie bedzie w ogole zakupow z kolejki a tylko z rezerwacji online ;) zobaczymy 10 co z tego wyjdzie.

Wy naprawdę wierzycie, że będą problemy z zakupem tego "cuda" bo jest aż tylu chętnych? Jedyny problem z dostępnością może sztucznie stworzyć samo Apple, ewentualnie gromada handlarzy, którym wydaje się, że zrobią interes życia na alle czy innym ebayu. Zainteresowanie Apple Watchem wśród odbiorców końcowych jest praktycznie ZEROWE!! Wystarczy porównać co dzieje się przed premierą choćby kolejnego iPada (którego sprzedaż ostatnio spada), nie wspominając już o iPhone, gdzie w wątku na jego temat, przekrzykuje się jeden przez drugiego. W tym temacie jest Was 3, na całym forum pewnie w sumie z 6 do 8 osób chętnych na zakup ;-). Po dwóch miesiącach od wprowadzenia na rynek kupicie AW na alledrogo 20-30% taniej a na gwiazdkę operatorzy będą dorzucać wersję sport za 99 groszy do każdego iPhone'a. Drugiej generacji nie będzie bo po świętach BN 2015 resztę będą wyprzedawać na kilogramy. Wspomnicie moje słowa :-)


No to przeciez wlasnie mowimy o sztucznych kolejkach i handlarzach ;)

Apple watch to nie iphone ani ipad. To tylko modny dodatek, czy funkcjonalny - zobaczymy. A niektorzy mowia jeszcze ze drogi.
Jakoś nie wróże spadku cen na allegro chocby przez to ze nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie ( i czy w ogole) oficjalnie w polsce.
A ja i tak biore edition, takze u operatora za zlotowke bym sie nie spodziewal :P

#9 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 30 marca 2015 - 21:52

A ja i tak biore edition, takze u operatora za zlotowke bym sie nie spodziewal :P

No to pogratulować, dziany z Ciebie gość, 11 do 18 tys. euro za AW. Fiu fiu, nie sądziłem, że znajdą w Polsce jakiegoś nabywcę na tę wersję.  :)

http://store.apple.c...e-watch-edition



#10 Serwuskm

Serwuskm
  • 309 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 31 marca 2015 - 10:02

No to pogratulować, dziany z Ciebie gość, 11 do 18 tys. euro za AW. Fiu fiu, nie sądziłem, że znajdą w Polsce jakiegoś nabywcę na tę wersję.  :)

http://store.apple.c...e-watch-edition

oj zdziwiłbyś się, w polsce rosnie liczba ludzi zainteresowanych takimi drogawymi zakupami. kilkadziesiat sztuk sie sprzeda spokojnie, a przez ogromna przebitke zysk bedzie jak z paru tysiecy zwyklych ;) 

ale wlasnie dzis doszedlem do wniosku ze chyba sie przelece do USA po tego watcha, bo na wersji 42mm z gumowym paskiem mam prawie 8 tys. roznicy. starczy spokojnie na przelot, burgera i jeszcze jakis drobiazg :D


  • markdk-fe5228f169 lubi to

#11 Patryk Świątek

Patryk Świątek
  • 5 postów

Napisano 02 kwietnia 2015 - 11:39

Siema, przymierzam sie do zakupu Apple watch sport i mam kilka pytań, może ktoś z was mi pomoże.
Mam zamiar wziąć udział w przedsprzedaży 10 kwietnia i w Stanach, tam mam adres dzięki dziadkowi, który tam przebywa wiec nie ma problemu, tylko przeczytałem juz na kilku forach, ze można zamówić w stanach, zapłacić i odebrać w sklepie, tylko jak to dla starszego człowieka, czekanie w kolejkach żeby coś odebrać to troche lipa i tu pytanie czy kiedyś ktoś tam może kupował iPhone bądź iPada w przedsprzedaży i była możliwość żeby został on wysłany do domu i tam odebrała go osoba czy tylko ta gorsza opcja ?

#12 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 04 kwietnia 2015 - 20:58

hej :)

wybieram sie na premiere apple watcha w berlinie. podczas premiery iphone 6 nie bylo problemu - rezerwacja i pojechalem bez stresu. Czy ktos sie orientuje czy teraz rezerwacja tez bedzie mozliwa? bo na chacie apple doradzaja zeby zamowic do domu i daja wymijajace odpowiedzi na to pytanie ;D

 

Na amerykańskiej wersji sklepu pojawiła się teraz informacja, że będzie można rezerwować online z odbiorem i płatnością w sklepie. Na innych wersjach sklepu takiej informacji nie ma, poza jednym sklepem w Londynie, który zostanie otwarty 10.04. Na czacie Apple odpowiedzi pracowników są różne, więc chyba oni sami jeszcze do końca nie widzą. Początkowe doniesienia MacRumors wskazywały na to, że takiej opcji na razie nie będzie, ale teraz jak widać Apple zmieniło zdanie. Chyba nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne informacje, albo do 9:01, momentu rozpoczęcia pre-orderów.


"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." ~Steve Jobs


#13 Serwuskm

Serwuskm
  • 309 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 05 kwietnia 2015 - 12:04

Dokladnie, trzeba czekac do 10. wtedy bedzie wszystko wiadomo. Na razie to spekulacje i domysly.



#14 Patryk Świątek

Patryk Świątek
  • 5 postów

Napisano 07 kwietnia 2015 - 08:33

Na amerykańskiej wersji sklepu pojawiła się teraz informacja, że będzie można rezerwować online z odbiorem i płatnością w sklepie. Na innych wersjach sklepu takiej informacji nie ma, poza jednym sklepem w Londynie, który zostanie otwarty 10.04. Na czacie Apple odpowiedzi pracowników są różne, więc chyba oni sami jeszcze do końca nie widzą. Początkowe doniesienia MacRumors wskazywały na to, że takiej opcji na razie nie będzie, ale teraz jak widać Apple zmieniło zdanie. Chyba nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne informacje, albo do 9:01, momentu rozpoczęcia pre-orderów.

Gdzie znalazłeś tą informację w sensie podaj link, bo szuka czy można zamówić online i wyślą do domu, bo mam zamiar w Stanach zamawiać, a tam mam mieszkanie.



#15 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 07 kwietnia 2015 - 13:27

Gdzie znalazłeś tą informację w sensie podaj link.


http://www.macrumors...uy-apple-watch/

http://store.apple.com/us

#16 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 08 kwietnia 2015 - 21:01

Jeszcze zegarki sie nie pojawiły a już zdrożały! Przynajmniej na niemieckiej stronie Apple. Sport o 50€. A ze stalowa na sportowym pasku 100€!!

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#17 Q_ba_d

Q_ba_d
  • 165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 kwietnia 2015 - 21:41

Ceny sie nie zmieniły od pokazania ich... Może pomyliłeś ceny z amerykańskim Aos

#18 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 09 kwietnia 2015 - 06:30

Głowy nie dam sobie uciąć, ale jeszcze wczoraj rano AW Sport 42mm kosztował 399€ a teraz 449€, tak samo AW stalowy z paskiem sportowym wczoraj kosztował 599€ dziś 699€, wydaje mi się też, że AW stalowy na bransolecie kosztował 999€ a teraz 1149€.

 

Być może się mylę, jak tak to wyprowadźcie mnie z błędu. 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#19 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 09 kwietnia 2015 - 15:28

Chyba jednak faktycznie sie myliłem z tymi cenami. Ale mam jeszcze pytanie. Czy w sklepie Apple mogę wsiąść fakturę z 0 vatem mając NIP EU tak jak robię to poprzez Apple online Store?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#20 hoogs

hoogs
  • 132 postów

Napisano 09 kwietnia 2015 - 18:18

Jak to dokładnie się robiło, z tą rezerwacją w Berlinie?

Gdzie trzeba było wejść, żeby pokazało się nam okienko z wyborem sklepu?

 

Nie chcę żeby było jak z iPhone 6, nie mogłem znaleźć tej opcji tylko ciągle opcja wysyłki, jak już znalazłem okienko z wyborem sklepu, w którym chcę odebrać, konfiguracji, którą chciałem już nie było :)



#21 Patryk Świątek

Patryk Świątek
  • 5 postów

Napisano 10 kwietnia 2015 - 06:54

Hej, zamawiał ktoś z was kiedyś na Apple Store (Stany Zjednoczne) jakieś urządzenie ?.. Bo interesuje mnie jaka jest możliwość zapłaty dla nas polaków i żeby się udała 



#22 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 10 kwietnia 2015 - 07:58

karta kredytowa lub debetowa z funkcją płatności internetowych.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#23 robertpatrykk

robertpatrykk
  • 141 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 10 kwietnia 2015 - 08:15

Udało się komuś zamówić?

#24 Serwuskm

Serwuskm
  • 309 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 10 kwietnia 2015 - 08:30

ja chcialem z odbiorem w sklepie, ale oczywiscie mimo ze zapewniali ze bedzie taka opcja to jej nie bylo. na stronie usa to samo ( ale tam chociaz byla informacja ze jest taka opcja ale chwilowo niedostepna). Parodia.



#25 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 10 kwietnia 2015 - 08:31

kicha… 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych