Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Rejestracja Apple Care Plan do iPhone


Najlepsza odpowiedź Boberek.b , 12 marca 2015 - 22:55

Vergewissern Sie sich, dass Ihre Angaben korrekt sind, und versuchen Sie es erneut.


Udało się może rozwiązać ten problem?

 

Witam, tak udało się. A więc przechodzę do rzeczy:

Na samym początku należy edytować swoje konto Apple ID i tam wpisać nowy adres zamieszkania (w moim przypadku niemiecki). Po wszystkim rejestracja powinna przejść bez problemu. Ja rozwiązałem to tak, że zadzwoniłem do supportu pod numer: 00800-4411875 i tam podałem na infolinii numer seryjny iPhone'a, kod Apple Care oraz właśnie ten adres. Konsultant poinformował mnie, że aby wykonać rejestrację musi zaktualizować mój Apple ID wpisując tam mój nowy adres, inaczej rejestracja nie przejdzie. Kolejnego dnia otrzymałem e-maila, że iPhone został zarejestrowany :) Temat uważam za wyczerpany i mam nadzieję, że będzie to pomocne w przyszłości dla innych osób.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Boberek.b

Boberek.b
  • 24 postów

Napisano 06 marca 2015 - 07:34

Witam wszystkich

 

Mam nietypową prośbę. Mianowicie posiadam iPhone'a 5S zakupionego w Polsce i od znajomego z otrzymałem Apple Care Plan do iPhone'a by przedłużyć sobie gwarancję. Niestety w Polsce tego nie potrafię aktywować. Z tego co wiem to ten Apple Care jest z niemiec. Gwarancja podstawowa kończy mi się 15 kwietnia bieżącego roku. Nie wie ktoś jak mam to sobie aktywować? Podczas próby aktywacji przez stronę niemiecką Apple po wpisaniu numeru seryjnego iPhone'a i tego Apple Care jak najbardziej są poprawne lecz jak podaję dane adresowe to już nie chce mi przejść dalej aktywacja. Nawet jak wpiszę jakiś inny adres to niestety nie idzie. Mógłby ktoś pomóc? Nie znalazłem niestety żadnego e-maila chociażby do Supportu Apple znajdującego się w Niemczech, a każdy serwis w Polsce spławia mnie tym, że w Polsce nie można tego aktywować.

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam

Bartosz 



#2 mickelk

mickelk
  • 144 postów
  • SkądPrudnik, Poland

Napisano 06 marca 2015 - 18:20

aktywowałem ten pakiet z moim ip6, rejestrowałem przez stronę na kraj Niemcy i podałem adres znajomych którzy tam mieszkają, przeszło :) po około 10h dostałem maila że AppleCare jest aktywne 


 MacBook Air 13″ 1.3GHz/8GB/128GB SSD/HD 5000 |  iPhone 11 PRO 64GB Midnight Green | 

 HomePod AirPods  Apple Watch 4 44mm NIKE  Apple TV 4 64GB 


#3 Boberek.b

Boberek.b
  • 24 postów

Napisano 06 marca 2015 - 21:59

Tylko jest jeden problem: niestety nie mam teraz akurat w Niemczech żadnych znajomych ;/ A jak wpisuje jakiś "wymyślony" adres to niestety nie przechodzi. Chyba, że ma ktoś takowy i pozwoli mi go użyć :)



#4 cesiu111

cesiu111
  • 741 postów
  • SkądRz

Napisano 06 marca 2015 - 22:44

Podesłałem Ci na PM adres. Daj znać, czy pójdzie. Niedługo też czeka mnie zakup apple care do pięćesa narzeczonej.



#5 Boberek.b

Boberek.b
  • 24 postów

Napisano 08 marca 2015 - 21:26

Niestety lecz po wpisaniu adresu niemieckiego tam i wypełnieniu wszystkich pól ciągle mam taką samą informację: http://images.tinypi...y366pg9zgfw.png

 

Kombinuję z adresami, wpisuję je jakoś ciągle inaczej i nic. Najgorsza jest ta rubryka gdzie mam wybrać coś z "Bundesland" i nawet jak wybieram cokolwiek po wpisaniu rzekomo prawidłowego adresu ciągle jest ta informacja. Chciałbym aktywować tą gwarancję przez 15 kwietnia bo wtedy akurat mi się kończy na iPhone'a. Za wszelką pomoc jak najbardziej się odwdzięczę.



#6 sarbin

sarbin
  • 57 postów
  • SkądLeszno

Napisano 12 marca 2015 - 17:51

Vergewissern Sie sich, dass Ihre Angaben korrekt sind, und versuchen Sie es erneut.


Udało się może rozwiązać ten problem?

#7 Boberek.b

Boberek.b
  • 24 postów

Napisano 12 marca 2015 - 22:55   Najlepsza odpowiedź

Vergewissern Sie sich, dass Ihre Angaben korrekt sind, und versuchen Sie es erneut.


Udało się może rozwiązać ten problem?

 

Witam, tak udało się. A więc przechodzę do rzeczy:

Na samym początku należy edytować swoje konto Apple ID i tam wpisać nowy adres zamieszkania (w moim przypadku niemiecki). Po wszystkim rejestracja powinna przejść bez problemu. Ja rozwiązałem to tak, że zadzwoniłem do supportu pod numer: 00800-4411875 i tam podałem na infolinii numer seryjny iPhone'a, kod Apple Care oraz właśnie ten adres. Konsultant poinformował mnie, że aby wykonać rejestrację musi zaktualizować mój Apple ID wpisując tam mój nowy adres, inaczej rejestracja nie przejdzie. Kolejnego dnia otrzymałem e-maila, że iPhone został zarejestrowany :) Temat uważam za wyczerpany i mam nadzieję, że będzie to pomocne w przyszłości dla innych osób.



#8 uczaj27

uczaj27
  • 106 postów

Napisano 13 marca 2015 - 08:19

Jeżel masz apple care niemiecki czy jakby się coś wydarzyło to w Polsce respektowana jest ta ochrona ,czy tylko w Niemczech to działa.



#9 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 13 marca 2015 - 08:49

Nie ma czegoś takiego jak apple care niemiecki - dla całego świata jest taki sam.



#10 uczaj27

uczaj27
  • 106 postów

Napisano 13 marca 2015 - 09:04

Z tego co kiedyś czytałem to Apple Care Plan Iphone przedłuża gwarancje do 2 lat i zapewnia dwie wymiany telefonu jeśli coś się z nim stanie dopłacając jakąś sumę .I teraz pytanie jeśli np telefon mi spadnie i się rozbiję to idąc do autoryzowanego serwisu apple wymienią mi na nowy ?.Druga sprawa zastanawiam się czemu akurat Apple Care Plan Iphone nie jest sprzedawany w Polsce a na inny sprzęt Apple jest np Ipad,Imac itp.Też zainteresowałem się tą ochroną ,wiem że na ebay można zakupić Niemieckie Apple Care Plan Iphone ,ale jak to aktywować .Czytam że trzeba zadzwonić na infolinie apple ,ale jak ktoś nie zna NIemieckiego to już sytualcja wygląda nie do przejścia.


Użytkownik uczaj27 edytował ten post 13 marca 2015 - 09:04


#11 cesiu111

cesiu111
  • 741 postów
  • SkądRz

Napisano 13 marca 2015 - 09:12

Z tego co kiedyś czytałem to Apple Care Plan Iphone przedłuża gwarancje do 2 lat i zapewnia dwie wymiany telefonu jeśli coś się z nim stanie dopłacając jakąś sumę .I teraz pytanie jeśli np telefon mi spadnie i się rozbiję to idąc do autoryzowanego serwisu apple wymienią mi na nowy ?

To słyszałeś o Apple Care +, a to co innego. Płacisz jakoś 69€ i dostajesz nowego iPhone'a (albo refuba, nie pamiętam).

Możesz też zlecić wymianę baterii, ale wg apple wymieniają tylko, gdy bateria ma < 50% oryginalnej wydajności/pojemności.



#12 uczaj27

uczaj27
  • 106 postów

Napisano 13 marca 2015 - 09:26

Oczywiście Apple Care + z wymianą  na nowy tel w PL napewno by  nie przeszło.Czyli tak Apple Care Plan Iphone przedłuża gwarancję na 2 lata ,czyli 1 rok standardowej + 2 lata czyli 3 lata na całość .



#13 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 13 marca 2015 - 09:28

Apple care przedłuża gwarancję o 1 rok i wsprarcie telefoniczne na cały okres gwarancji nic więcej. Jak rozbijesz telefon to naturalnie serwis ci wymieni taki telefon na nowy ale... za 1300zł.



#14 uczaj27

uczaj27
  • 106 postów

Napisano 13 marca 2015 - 09:39

Apple care przedłuża gwarancję o 1 rok i wsprarcie telefoniczne na cały okres gwarancji nic więcej. Jak rozbijesz telefon to naturalnie serwis ci wymieni taki telefon na nowy ale... za 1300zł.

Powiedź mi czy ta wymiana za 1300zł obejmuje ten Apple Care Plan Iphone czy normalnie bez Apple Care Plan Iphone i standardowej gwarancji serwis wymienia tel przykładowo za 1300zł.



#15 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 13 marca 2015 - 10:46

To wymiana telefonu uszkodzonego mechanicznie, Bez znaczenia czy ma AC czy Gwarancje czy jest po gwarancji.



#16 cesiu111

cesiu111
  • 741 postów
  • SkądRz

Napisano 21 sierpnia 2017 - 13:06

Trochę odkopię temat.

Kupiłem ACPP na niemieckim ebayu i próbowałem je zarejestrować na polskiej infolinii - bez sukcesu.

Konsultant mnie poinformował, że w Niemczech (podałem swój były adres niemiecki) nie jest już możliwa rejestracja zwykłego ACPP dla iPhone.

Konsultował się z działem zagranicznym i powiedział, że nie ma znaczenia, czy próbuję przez polską infolinię, czy niemiecką - po prostu się nie da.

 

Mimo to spróbowałem szczęścia na niemieckiej infolinii - czas rejestracji: do 5 dni. Nie widzieli problemu.

Potwierdzę jeszcze tu wciągu kilku dni, czy gwarancja faktycznie została przedłużona.



#17 cesiu111

cesiu111
  • 741 postów
  • SkądRz

Napisano 23 sierpnia 2017 - 12:07

Sorry za post pod postem, ale nie mogę już edytować poprzedniego wpisu.

 

Potwierdzam aktywację ACPP dla 6s przez niemiecką infolinię. Gwarancja wydłużona o rok.



#18 IPcok

IPcok
  • 2 postów

Napisano 15 stycznia 2018 - 00:09

Sorry za post pod postem, ale nie mogę już edytować poprzedniego wpisu.

 

Potwierdzam aktywację ACPP dla 6s przez niemiecką infolinię. Gwarancja wydłużona o rok.

A powiedz czy można wrócić do polskiego adresu, ponieważ po zmianie kraju na DE, appstore chce zmienić się na niemiecki a ja chce aby został polski. 



#19 IPcok

IPcok
  • 2 postów

Napisano 15 stycznia 2018 - 09:44

Sorry za post pod postem, ale nie mogę już edytować poprzedniego wpisu.

 

Potwierdzam aktywację ACPP dla 6s przez niemiecką infolinię. Gwarancja wydłużona o rok.

Czy po aktywacji Applecare zmieniłeś adres na polski? Pytam, ponieważ po zminie adresu na niemiecki, appstore chce się zaktualizować do wersji niemieckiej a ja nie chce tej germanizacji. Czy nic nie będzie, jeżeli zmienię znów adres na PL, bo wydaje mi się, że to jedyne co można zrobić, żeby nie mieć niemieckiego appstora.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych