Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podróbka


Najlepsza odpowiedź jasiecki , 03 marca 2015 - 21:13

Chinska tandata. Duzo tego ostatno na forum sie pojawia. Orginalna jedynie płyta z iphona. Katywowana danwo dawno temu - czesto sie zdarza ze uszkodzona i naprawiana w domowych warunkach. Ktos pisal ostatnio ze dostal z niedziajaacym aparatem i zle zamonowanym wyswietlaczem. Reszta elementów z wyjatkie płyty nowa ale na najtanszych chinskich zamiennikach.

Szkoda kasy - trzeba najpierw pytac pozniej kupowac.

Kasa w błoto

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Reminter

Reminter
  • 5 postów

Napisano 03 marca 2015 - 20:52

Witam, podejrzewam podróbkę telefonu, nie wiem co mam myśleć.

Oto link http://allegro.pl/apple-iphone-4s-16gb-bez-simlocka-gwarancja-i5044711717.html

Po pierwsze zaskoczyła mnie cena

Po drugie wpisane dane się różnią (na górze pisze co innego niż na dole)

Właśnie w górnej częsci napisane jest 'MMS' co mi nie pasowało, tak samo jak Slot Kart Pamięci i Radio.

Poza tym również rubryka Lokalizacja wydaje się podejrzana, 'zagranica'.

Podejrzewam chińską podróbkę. W opisie w jednym miejscu aparat opisany jest 8Mpx, natomiast niżej widać 5Mpx

Zdjęcia pochodzą chyba od Apple, więc najprawdopodobniej nie możliwe jest zobaczenie róznicy. Problem w tym, że się na to nabrałem

postaram się zwrócić gdy przyjdzie ale okropnie mi głupio, że się dałem. Gdy go dostanę sprawdzę IMEI, ale na razie, uważacie to za podróbkę?



#2 App4

App4
  • 111 postów

Napisano 03 marca 2015 - 21:01

Podróbka, apple już nie produkuje iPhone'a 4s 16GB, wysyłka z zagranicy i w dodatku jak ci urząd celny prześwietli paczkę, a bardzo często się to zdarza, to nałożą ci cło i podatek, co jest kosztowną inwestycją. Obstawiam, że jak wszyscy kupujący otrzymają swoje telefoniki, to konto zniknie z allegro ;)


Użytkownik App4 edytował ten post 03 marca 2015 - 21:02


#3 Reminter

Reminter
  • 5 postów

Napisano 03 marca 2015 - 21:12

Dziękuję za odpowiedź, czy jest jest cokolwiek co można teraz z tym zrobić?



#4 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 03 marca 2015 - 21:13   Najlepsza odpowiedź

Chinska tandata. Duzo tego ostatno na forum sie pojawia. Orginalna jedynie płyta z iphona. Katywowana danwo dawno temu - czesto sie zdarza ze uszkodzona i naprawiana w domowych warunkach. Ktos pisal ostatnio ze dostal z niedziajaacym aparatem i zle zamonowanym wyswietlaczem. Reszta elementów z wyjatkie płyty nowa ale na najtanszych chinskich zamiennikach.

Szkoda kasy - trzeba najpierw pytac pozniej kupowac.

Kasa w błoto


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych