Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iphone 6 kupno= mozliwy problem


Best Answer satmar , 26 February 2015 - 00:56

chlopaki wiem ze ma apple 1 rok ale czy sie nie dojeb** o te papiery ze nazwisko typa bo te osly z playa raz mi kazali papiery przyniesc tlumacze burakowi ze nie trzeba to jak do cepa w innym punkcie play mi wymienili iph na nowego (5s) ale nie w tym rzecz chce wiedziec czy to jest wpelni legalne ze mam jego papiery i wgl zeby mi potem nie wyskoczyl ze to jego fon czy cos

Jeżeli jakiś burak z allegro sprzeda cepowi cokolwiek to zawarta jest umowa kupna-sprzedaży i burak nie ma prawa już domagać sie zwrotu sprzedanego przedmiotu bez porozumienia stron, z chwilą zawarcia umowy i jej realizacji sprzedany przedmiot przechodzi na własność cepa  i burak nie ma już prawa niczego od niego żądać.

PS. myslę że zrozumiałeś 

Go to the full post


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 thekubaxddd

thekubaxddd
  • 36 posts
  • SkądLos Angeles, California, United States

Posted 25 February 2015 - 23:06

Witam, zakupilem zafoliowanego iphone 6 16gb przez allegro od goscia ktory go kupil na umowe rzekomo daje mi on papiery z tego abonamentu na ten tel czy moge miec przez to jakis problem np z prawem bądź w razie reklamacji na gwarancje ?


Edited by thekubaxddd, 25 February 2015 - 23:16.


#2 DefterBark

DefterBark
  • 193 posts

Posted 25 February 2015 - 23:36

Iphone maja gwarancje po numerze Imei, wiec możesz oddać go np do operatora u którego był brany, lub do iDream itp.:)

#3 dawiddex

dawiddex
  • 68 posts

Posted 26 February 2015 - 00:21

Czyli od operatora nie dostają one gwarancji 2 letniej ? Jest tylko gwarancja producenta roczna ?



#4 thekubaxddd

thekubaxddd
  • 36 posts
  • SkądLos Angeles, California, United States

Posted 26 February 2015 - 00:35

chlopaki wiem ze ma apple 1 rok ale czy sie nie dojeb** o te papiery ze nazwisko typa bo te osly z playa raz mi kazali papiery przyniesc tlumacze burakowi ze nie trzeba to jak do cepa w innym punkcie play mi wymienili iph na nowego (5s) ale nie w tym rzecz chce wiedziec czy to jest wpelni legalne ze mam jego papiery i wgl zeby mi potem nie wyskoczyl ze to jego fon czy cos



#5 Andaar

Andaar
  • 1688 posts

Posted 26 February 2015 - 00:37

To idź do Cortalndu, iSpota itp.


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#6 thekubaxddd

thekubaxddd
  • 36 posts
  • SkądLos Angeles, California, United States

Posted 26 February 2015 - 00:47

prosiłbym o wypowiedzi ze związanym pytaniem, wiem ze moge kupic np w ispocie ale na allegro mi duzo taniej wyszlo, POZDRAWIAM



#7 Andaar

Andaar
  • 1688 posts

Posted 26 February 2015 - 00:48

Mówiłem o gwarancji, że tam można go oddać jeśli masz gwarancje tą na rok od apple...


Edited by Andaar, 26 February 2015 - 00:49.

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#8 satmar

satmar
  • 788 posts
  • SkądInowrocław

Posted 26 February 2015 - 00:56   Best Answer

*
POPULAR

chlopaki wiem ze ma apple 1 rok ale czy sie nie dojeb** o te papiery ze nazwisko typa bo te osly z playa raz mi kazali papiery przyniesc tlumacze burakowi ze nie trzeba to jak do cepa w innym punkcie play mi wymienili iph na nowego (5s) ale nie w tym rzecz chce wiedziec czy to jest wpelni legalne ze mam jego papiery i wgl zeby mi potem nie wyskoczyl ze to jego fon czy cos

Jeżeli jakiś burak z allegro sprzeda cepowi cokolwiek to zawarta jest umowa kupna-sprzedaży i burak nie ma prawa już domagać sie zwrotu sprzedanego przedmiotu bez porozumienia stron, z chwilą zawarcia umowy i jej realizacji sprzedany przedmiot przechodzi na własność cepa  i burak nie ma już prawa niczego od niego żądać.

PS. myslę że zrozumiałeś 


  • MaciejNowak, neverneve, Bolsu07 and 4 others like this

#9 Bolsu07

Bolsu07
  • 604 posts

Posted 26 February 2015 - 08:29

@satmar made my day :D
ps. oddajesz za monitor bo oplułem ze śmiechu

MacBook Pro 13 M1 | iMac 5K 27" 2017 | iPhone 12 Pro 128GB | ATV 3 gen | iPad Air Space Gray WIFI





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users