Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem iphone 6!


Najlepsza odpowiedź Annna_sz , 04 marca 2015 - 19:35

Dzięki za postraszenie ;) Akurat jak wstawiałam tego posta, telefon był w serwisie Orange. Umówiłam sie już dzisiaj nawet z serwisem pogwarancyjnym bo byłam pewna że bedę musiała go czyści na własną rękę... Jednak wymienili mi iPhone'a na całkowicie nowego ;) . Pozdrawiam ! 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Annna_sz

Annna_sz
  • 5 postów

Napisano 25 lutego 2015 - 10:02

Cześć, dwa miesiące temu zakupiłam iPhonea 6. Wszystko było swietnie aż do czasu..... W pewnym momencie kiedy chciałam go odblokować ekran był czarny, nie chciał sie włączyć . Kiedy podłączyłam go pod ładowarkę wszystko włączało sie normalnie ale moj kod dostępu był błędny, ekran gasł co 3 sekundy i możliwe było tylko wykonanie telefonu alarmowego . Bez ładowarki w ogóle sie nie włączył, a po podłączeniu do komputera jabłko w nieskończoność sie świeciło.... Dodam jeszcze ze jakis miesiac, półtora temu zamoczyl mi sie ale włożyłam go do ryżu i nie było żadnych oznak zalania. Spotkał sie ktos kiedyś z takim problemem ? Czy skutki zalania po takim czasie mogą wywołać takie problemy ? Pozdrawiam i liczę na odpowiedz !
  • nie_lubie_jablek lubi to

#2 MC_

MC_
  • 6 850 postów

Napisano 25 lutego 2015 - 10:05

Tak jak piszesz - skutki zalania.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 Annna_sz

Annna_sz
  • 5 postów

Napisano 25 lutego 2015 - 10:13

Ale dopiero po półtora miesiąca widoczne ?

#4 MC_

MC_
  • 6 850 postów

Napisano 25 lutego 2015 - 10:24

Oczywiscie.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#5 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 25 lutego 2015 - 10:27

Korozja ścieżek itp. a żeby pojawiła się korozja potrzebny jest czas. I to właśnie u ciebie się stało

Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#6 Annna_sz

Annna_sz
  • 5 postów

Napisano 25 lutego 2015 - 10:29

No dobra, jeśli to rzeczywiście zalanie to co w takim przypadku mogło sie popsuć ? Zwykle czyszczenie po zalaniu chyba nie wystarczy ?

#7 MC_

MC_
  • 6 850 postów

Napisano 25 lutego 2015 - 10:32

Cokolwiek. Trzeba rozebrac.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#8 radzion

radzion

    master of disaster

  • 1 193 postów
  • Płeć:
  • SkądGliwice

Napisano 25 lutego 2015 - 11:15

Tak jak pisza przedmocy. Zalanie, szczegolnie niewielkie, moze skutkowac awaria dopiero po dlugim czasie - nawet kilku miesiacach. Moze nastapic korozja ktora doprowadza do zwarcia. Ja bym na Twoim miejscu zaniosl jak najszybciej do serwisu. Problemem wszystkich "zalewaczy" sprzetu jest to, ze bagatelizuja sprawe. Kiedy czesto sprzet mozna jeszcze uratowac, uwazaja ze nic sie nie stalo bo wciaz dziala. Do czasu. Kiedy juz pojawiaja sie pierwsze objawy moze byc juz za pozno i moglo dojsc do trwalego uszkodzenia jakiegos elementu. Wlasnie w taki sposob moj ojciec uszkodzil macbooka. A mowilem mu tyle razy zeby odwiedzil serwis. Zaplacilby za czyszczenie pewnie ze 150 zl. Ale byl uparty i wolał wybulić ponad 1300… 


  • Annna_sz lubi to

 iMac + MacBook Air + Time Capsule |  iPhone 12 Pro |  iPhone 11 Pro Max |  WATCH + Band(PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" +  Pencil


#9 Annna_sz

Annna_sz
  • 5 postów

Napisano 04 marca 2015 - 19:35   Najlepsza odpowiedź

Dzięki za postraszenie ;) Akurat jak wstawiałam tego posta, telefon był w serwisie Orange. Umówiłam sie już dzisiaj nawet z serwisem pogwarancyjnym bo byłam pewna że bedę musiała go czyści na własną rękę... Jednak wymienili mi iPhone'a na całkowicie nowego ;) . Pozdrawiam ! 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych