Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Filmy z iPhone a edytory do montazu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 olafilmy777

olafilmy777
  • 2 postów

Napisano 20 lutego 2015 - 16:30

Witajcie, nie mogę odtworzyć filmów z iPhone w programie Sony vegas ani w żadnym innym do obróbki filmów jak np Windows movie maker. Zdjęcia jestem w stanie odtworzyć. Sony vegas czyta wszystkie inne materiały (np nagrywane kamera samsung, smartfonem samsungiem galaxy, czy programem fraps lub i inne np filmy ściągane z internetu w avi), kiedy usiłuje wrzucić film z iPhone pojawia sie informacja o zainstalowaniu quick time player a potem wyskakuje błąd ze nie da sie otworzyć pliku, wiec zainstalowałem quick time playera: nic to nie dało wyskakują te same komunikaty. Filmy jestem w stanie oglądać w Windows media player. Bardzo bym prosiła o pomoc

#2 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 20 lutego 2015 - 18:05

Musisz skonwertować plik do formatu bardziej strawnego przez windowsowe edytory filmów niż makowy mov. Użyj dowolnego konwertera video np. tego, który pozwala na konwersję do formatów w kontenerach avi.

 

Zwróć tylko uwagę na wynikową wielkość filmu podczas konwersji - powinna być porównywalna do pliku, który masz teraz, bo inaczej stracisz na jakości, albo będziesz miała ogromny plik.



#3 olafilmy777

olafilmy777
  • 2 postów

Napisano 21 lutego 2015 - 00:25

Dziekuje bardzo za szybk odpowiedz :) skonwertowaam w tym programi ( a wczesniej w innym ) i teraz film ma format avi ale dalej sie nie odtwarza, tylko tym razem z innym bledem: an error has occured while opening a codec. Codeci generalnie mam bo mam duzo sciaganych filmow avi mp4 i w innych formatach i wszystko wszedzie odtwarzam, ale mzoe ejszce jakis tajemniczy codec jest potrzebny






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych