Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AppleCare+ iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 pwr.

pwr.
  • 21 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 31 stycznia 2015 - 17:54

Cześć,

W zakupiłem w Niemczech iPhone 6 i teraz zastanawiam się nad dokupieniem sobie pakietu AppleCare+. Z tego co wiem to w naszej pięknej Polsce nie mogę zakupić tego pakietu.Czy mogę zamówić go online z niemieckiego applestore.de czy muszę jechać osobiście lub poprosić kogoś znajomego? 

 

I najważniejsze pytanie: Jak dokładnie działa pakiet AppleCare+ ? Czy jeśli potłukę telefon to zostanie wymieniony na nowy za darmo?

 

Niestety nie za bardzo rozumiem informacje zamieszczone na stronie. Poniżej dodaję linka, gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć jak to działa to będę bardzo wdzięczny! 

 

http://store.apple.c...lus-für-iphone



#2 tommy45

tommy45
  • 110 postów

Napisano 10 lutego 2015 - 11:24

Nie wiem jak z resztą pytań, ale wymiana uszkodzonego telefonu będzie działać tylko w DE. Nie wymienisz go w PL.



#3 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 17 lutego 2015 - 19:08

Z tego co mi wiadomo, to AppleCare jedynie wydłuża gwarancję do 3 lat. Pierwsze słyszę, aby w ramach Applecare wymieniano bezpłatnie uszkodzony telefon mechanicznie.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#4 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 17 lutego 2015 - 23:29

@AppleMobile.pl

AppleCare+ to nie to samo co Apple Care Protection Plan ;)

AppleCare+ to ochrona iPhone przed przypadkowym uszkodzeniem przez użytkownika i można je wykupić do 60 dni od kupienia iPhone.

Natomiast Apple Care Protection Plan to wydłużenie gwarancji producenta do 2 lat od daty zakupu i można ją wykupić przez cały rok obowiązywania rocznej standardowej gwarancji Apple, lecz trzeba aktywować ją do ostatniego dnia rocznej gwarancji (musi być ciągłość) 


 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#5 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 18 lutego 2015 - 20:20

O proszę :-) To o tym + nie wiedziałem :-) Dzięki za info.

 

Ps. Protection Plan wydłuża chyba jednak o 2 lata do już obecnych 12 miesięcy? 


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#6 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 18 lutego 2015 - 20:23

W przypadku iPhone'a gwarancja jest przedłużona o rok (czyli łącznie ma 2 lata). 

 

https://www.apple.co...cts/iphone.html


Użytkownik Driff edytował ten post 18 lutego 2015 - 20:26

  • AppleMobile.pl lubi to
<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#7 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 18 lutego 2015 - 21:48

AppleCare+ pokrywa tylko uszkodenie z winy użytkownika dwa razy w ciągu gwarancji.


  • AppleMobile.pl lubi to

#8 irek47

irek47
  • 51 postów

Napisano 19 lutego 2015 - 22:24

Cześć,

W zakupiłem w Niemczech iPhone 6 i teraz zastanawiam się nad dokupieniem sobie pakietu AppleCare+. Z tego co wiem to w naszej pięknej Polsce nie mogę zakupić tego pakietu.Czy mogę zamówić go online z niemieckiego applestore.de czy muszę jechać osobiście lub poprosić kogoś znajomego? 

 

I najważniejsze pytanie: Jak dokładnie działa pakiet AppleCare+ ? Czy jeśli potłukę telefon to zostanie wymieniony na nowy za darmo?

 

Niestety nie za bardzo rozumiem informacje zamieszczone na stronie. Poniżej dodaję linka, gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć jak to działa to będę bardzo wdzięczny! 

 

http://store.apple.c...lus-für-iphone

masz 60 dni od zakupu telefonu aby nabyc ap+, jesli go rozbijesz wymiana telefonu bedzie cie kosztowac 69 €.



#9 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 20 lutego 2015 - 08:31

U nas to beda aprobowac z wersja iphona 10...



#10 rokipat

rokipat
  • 172 postów
  • SkądFrankfurt am Main

Napisano 25 lutego 2015 - 08:34

Mieszkam w Niemczech i mogę ci śmiało to polecić. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze wcale tego nie sprzedają w Apple store! Dzwoni sie na Hotline i wszystko załatwiane jest przez telefon. Najpierw technik wysyła ci na mail linka do diagnostyki, po czym jeśli telefon jest w porządku to łączy cię z ubezpieczycielem który czytając ci warunki umowy zawiera z tobą ubezpieczenie, płaci sie karta kredytowa. Co do warunków to telefon ma przedłużona gwarancje na dwa lata No i co najlepsze, jeśli go ty zepsujesz, to zostanie ci wymieniony na nowy za 69 euro (6 plus), trzeba jedynie pamietać ze w przeciągu tych dwóch lat ubezpieczenid oferuje jedynie dwie takie wymiany.

Macbook Pro 13" Early 2015 - OnePlus X - iPod Nano 5Gen - Galaxy Tab 4


#11 qb4hkm

qb4hkm
  • 529 postów

Napisano 25 lutego 2015 - 08:41

Tak, ale czy to działa na terenie PL?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych