Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Iphone 4s problem z uruchomieniem tel.


Best Answer marooo , 03 December 2014 - 17:32

Ma być cały czas podłączony kablem. 

 

Proszę: 

Go to the full post


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 xero88

xero88
  • 3 posts

Posted 03 December 2014 - 01:29

Witam,

 

Bardzo Was proszę o pomoc. spędziłem cały dzien zeby naprawic problem jednak stoję w martwym punkcie.

 

Podłączyłem IPhona do Itunes za pomocą kabla, zsynchronizowalem nową muzykę, ściągnąłem na kompa nojnowszy system operacyjny (od paru dni wyskakiwal mi komunikat ze jest nowe oprogramowanie a wi-fi w moim telefonie nie działa, dodatkowo szkoda mi limitowanego internetu wiec chcialem sprobowac zrobic to z pc). Po sciagnięciu nowego systemu gdy byl juz dostepny po prawej stronie okna pojawila sie opcja coś jak "Odświeżenie oprogramowania" czy coś w ten deseń- byłem pewien ze dzieki temu zainstauje nowy soft, w rezultacie pojawila mi sie informacja o braku zgodnosci z Itunes (albo podoba w czasie instalacji) i na ekranie został zostało mi to:

ios_8-iphone_connect_to_itunes_lightning

Probowalem juz różnych rzeczy łącznie z przytrzymaniem przycisków górny i home przez 10 sek i póżniejszym dotrzymaniem tylko home. Mój komputer mimo, że łączy się z tel nie łączy z itunes (jest dzwiek połaczenia z usb, tel się ładuje) ale ani komp ani  Itunes nie wykrywa Iphona. Nie mam też żadnego komunikatu. 

Dodam ze resetowalem komputer i probowalem innych gniazd. Jeszcze przez tą operacją z niczym nie było problemu. 

 

Bardzo proszę o pomoc. jestem bez telefonu teraz. Przepraszam jeśli ciężko się czyta ten post. 


dodam, że moja historia przypomina mi nieco tą z forum: http://myapple.pl/forums/topic/179012-po-jailbreaku-pc-ani-itunes-nie-wykrywa-iphonea/ale nie rozumiem w jaki sposob mozna ponownie ustawic jalibreak skoro komputer nie wyswietla mu iphona. 



#2 jasiecki

jasiecki
  • 4271 posts
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Posted 03 December 2014 - 01:38

DFU - widocznie robisz to zle


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#3 marooo

marooo
  • 628 posts
  • SkądKraków

Posted 03 December 2014 - 01:40

Jaki windows?



#4 xero88

xero88
  • 3 posts

Posted 03 December 2014 - 08:32

Witam i dziękuję za odpowiedzi.

 

Mam windows 7

 

DFU robię w następujący sposób:

 

1. Wyłączam iphona
2. podłanczam kablem do komputera + włanczam itunes

3. trzymam dwa przyciski jednoczesnie do momentu pojawienia się pod raz drugi jabłka ok 10 sek albo 12, wtyde odciskam przycisk power i czekam az itunes załapie iphona.

 

Niestety sie tak nie dzieje, bateria ładuje się przez pc + jest dzwięk łączenia i rozłączenia usb.

 

Bardzo proszę o pomoc.



#5 marooo

marooo
  • 628 posts
  • SkądKraków

Posted 03 December 2014 - 17:32   Best Answer

Ma być cały czas podłączony kablem. 

 

Proszę: 



#6 jasiecki

jasiecki
  • 4271 posts
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Posted 03 December 2014 - 18:39

zawsze sie posilkuje tym filmem jak chce wejsc w DFU


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#7 xero88

xero88
  • 3 posts

Posted 03 December 2014 - 19:46

dziękuję, telefon działa. po prostu dzisiaj laptop go wychwycił. Pozdrawiam i dziękuję.






2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users