Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zbita szybka Iphone 4s.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 lepik1992

lepik1992
  • 27 postów

Napisano 06 października 2014 - 18:40

Witam Serdecznie . Mam problem z moim produktem marki Apple chodzi mianowicie o Iphona 4s. Wczoraj wysiadając z samochodu wypadł mi z reki i trafił na kamień co spowodowało zbicie się szyby przedniej :(. Ale zauważyłem ze uszkodzona jest jedynie szyba a wyświetlacz działa ładnie wraz z dotykiem. Dzwoniłem do serwisu który znalazłem najbliżej siebie ( Rzeszów ) i powiedziano mi ze wymiana przedniej szyby to koszt 399zł i telefon jest naprawiany w Warszawie przez jakiś tam serwis. Teraz pytanie jak powinienem postąpić czy można wymienić sama szybkę czy muszę kupować cały nowy panel z wyświetlaczem ( co i zazwyczaj pewnie coś chińskiego i taniego wkładają ) tak wygląda w tej chwili : [ATTACH=CONFIG]23620[/ATTACH] Dziękuje za pomoc.

#2 Kacper126625

Kacper126625
  • 1 postów

Napisano 06 października 2014 - 19:36

Jak ja wymienialem to wymiana samej szybki kosztowała 200zl a wymiana wyświetlacza 140zl wiec bardziej opłacało się wymienić wyświetlacz

#3 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 06 października 2014 - 19:47

Jeśli masz jakiekolwiek zdolności manualne to wymienisz sam i zmieścisz się w 150zł za przyzwoitej jakości LCD.

#4 lepik1992

lepik1992
  • 27 postów

Napisano 06 października 2014 - 21:37

Wyswietlacz jest RETINA i chcialbym aby pozostal bo jest sprawny wole wymienic sama szybke bo teraz dostac dobry wyswietlacz to trud bo wszede panuje chinczszyzna

Jak ja wymienialem to wymiana samej szybki kosztowała 200zl a wymiana wyświetlacza 140zl wiec bardziej opłacało się wymienić wyświetlacz


- - - Połączono posty - - -

Znalazłem usługę na allegro co wymieniają same szybki. Tylko zasada jest taka ze trzeba im wysłać cały panel lcd z wyświetlaczem a oni na maszynie wyciągają i wklepują nowy wyświetlacz . Korzystał już ktoś z tego ? http://allegro.pl/wy...4618970803.html Patrząc na komentarze korzystających z usług tej firmy zadowolenie jest 100%.

#5 Jumper

Jumper
  • 276 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 października 2014 - 09:58

W modułach kompletnych tych nawyzszej jakości jest również retina. Sam sprowadzam dla swoich klientów i nie ma zadnych odstępstw od oryginalnego. W samym przeklejeniu szyby ryzykujesz uszkodzenie LCD o dotyku

#6 qb4hkm

qb4hkm
  • 529 postów

Napisano 07 października 2014 - 10:15

Lepiej wymienić komplet. Ja kupiłem za 100zł, wymiana jest dość trudna.

#7 lepik1992

lepik1992
  • 27 postów

Napisano 07 października 2014 - 15:10

Kolego gdzie to sprawdzałeś ? Mogłbyś mi coś polecić jakiś wyswietlacz dobrej jakosci ?

W modułach kompletnych tych nawyzszej jakości jest również retina. Sam sprowadzam dla swoich klientów i nie ma zadnych odstępstw od oryginalnego. W samym przeklejeniu szyby ryzykujesz uszkodzenie LCD o dotyku



#8 Jumper

Jumper
  • 276 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 października 2014 - 15:20

Co do odpowiedzi na to pytanie byłaby reklamą serwisową. Dlatego wyjaśnie tylko i wyłącznie na PW.

#9 kolrobkol23

kolrobkol23
  • 6 postów

Napisano 09 grudnia 2014 - 23:44

Ciekawy jestem jak poszłoby gdybyś oddał do iSpot ?

Tam to jak dla mnie maja ekspresowe naprawy i wszelkie inne usługi. Dzialaja tak jak tego typu serwis dzialac powinien.



#10 toka

toka
  • 123 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 grudnia 2014 - 07:39

Ciekawy jestem jak poszłoby gdybyś oddał do iSpot ?

Tam to jak dla mnie maja ekspresowe naprawy i wszelkie inne usługi. Dzialaja tak jak tego typu serwis dzialac powinien.

iSpot chyba tylko wymienia na nowy, a to jest uszkodzenie mechaniczne czyli wyślą do regenesis, które ma słabą opinię



#11 kolrobkol23

kolrobkol23
  • 6 postów

Napisano 10 grudnia 2014 - 16:07

Nie musi tak być, bo wydaje mi sie ze maja swój sprzęt, tak było u mnie jak wymieniałem na nowy. Raczej moim zdaniem nie wysyłają nigdzie. Ale trzeba by sie jeszcze na stówkę upewnić.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych