Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Z powrotem na SL z Mavericks - wiele problemów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Rocer

Rocer
  • 126 postów
  • SkądTychy

Napisano 19 września 2014 - 15:25

Witajcie. W poniedziałek przeszedłem na chwilkę na nowy system Mavericks, by sprawdzić pewną rzecz jaką jest Java. Jak używałem 10.9 to zacząłem instalacje uaktualnień iLife i innych programów, nie doczekałem się i pod koniec dnia zainstalowałem z powrotem z płytki Mac OS'a Snow Leopard na mojego MacBooka Pro. Niestety po 1 instalacji, komputer zawieszał się na niebieskim ekranie ładowania. Dopiero po drugim podejściu MacBook działał. Niestety nie w 100%. Wszystkie programy iLife, Kalendarz, iWork i inne podstawowe programy nie chcą się włączyć. Pokazuje się cały czas błąd. Zainstalowałem iLife '11 z płytki nie pomogło. Da się w jakiś sposób zrobić downgrade tych programów? Bardzo zależy mi na mojej bibliotece zdjęć. Gdy włączam komputer cały pulpit się zamraża, dopiero po 5 minutach można coś włączyć na nim. Mam też pewne pytanie co do Javy, na 10.9 zainstalowałem Java 7, którą chciałbym odinstalować i mieć tak jak wcześniej Java 6 SE, da się też to jakoś zrobić? Przeszukałem internet, nie znalazłem odpowiedniej dla mnie pomocy, tu chyba tylko jakiś spec potrzebny :) PS. Używam MacBooka Pro z końca 2011 roku. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych