Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyjazd do Berlina po Iphona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#1 stolar

stolar
  • 5 postów

Napisano 10 września 2014 - 09:07

Witam, chcialbym zrobic male rozeznanie i zapytac, czy sa chetni z mazowieckiego na wyjazd od Berlina po Iphona? Wyjazd mysle gdzieś pod koniec wrzesnia, bo chyba na premiere to nie ma sie co wybierac?

#2 MarKoBerlin

MarKoBerlin
  • 332 postów
  • SkądWarszawa/Berlin

Napisano 11 września 2014 - 12:33

Ja będę na Berlińskiej premierze :) Pozdrawiam

#3 Ostrix

Ostrix
  • 107 postów
  • SkądKatowice

Napisano 11 września 2014 - 12:47

Można zakupić 12.09 iphone 6 poprzez apple.de i wybrać opcję odbioru własnego w Apple Store Berlin lub Drezno. Informacja z dnia dzisiejszego. Potwierdzenie na apple.com oraz apple.de

#4 MarKoBerlin

MarKoBerlin
  • 332 postów
  • SkądWarszawa/Berlin

Napisano 11 września 2014 - 14:49

Oczywiście zabezpieczyli się "ograniczoną liczbą urządzeń", zwykle tylko mniejszą część przeznaczają na wydanie w salonie, a większą trzeba odstać :)

#5 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 11 września 2014 - 15:06

Można zakupić 12.09 iphone 6 poprzez apple.de i wybrać opcję odbioru własnego w Apple Store Berlin lub Drezno. Informacja z dnia dzisiejszego. Potwierdzenie na apple.com oraz apple.de


Rezerwacje rusza o polnocy?

#6 Milek1

Milek1
  • 26 postów

Napisano 11 września 2014 - 17:20

Rezerwacje rusza o polnocy?


Wątpię. W Sydney jest już 2 w nocy i nadal nie można zrobić pre orderu. Ruszają dopiero o 12 czasu Amerykańskiego, czyli 17 czasu Australijskiego.

#7 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 11 września 2014 - 17:28

Wątpię. W Sydney jest już 2 w nocy i nadal nie można zrobić pre orderu. Ruszają dopiero o 12 czasu Amerykańskiego, czyli 17 czasu Australijskiego.


Dzięki za szybka odpowiedz, pozostaje jutro czatowac przed komputerem :)

#8 KiloWhisky

KiloWhisky
  • 4 postów

Napisano 11 września 2014 - 17:51

Przedsprzedaż rusza o 12:01 czasu kalifornijskiego, a tam mamy do tyłu dziewięć godzin. Tak więc u nas jutro, 12 września o 21:01?

#9 Milek1

Milek1
  • 26 postów

Napisano 11 września 2014 - 18:09

Or reserve online beginning at 8:00 a.m. on September 16 for pickup at an - informacja z apple store Hong Kong. Zapewne przedsprzedaż rusza jutro z wysyłką, a rezerwacje z odbiorem będzie można złożyć 16 września.

#10 KiloWhisky

KiloWhisky
  • 4 postów

Napisano 11 września 2014 - 18:32

Hąk Kąg...

Apple Niemcy: Ab 12. September vorbestellen. Oder besuche ab 19. September um 8:00 Uhr einen. Pytanie tylko od której godziny tego 12 septembera.

#11 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 września 2014 - 21:37

Witam, wybieram się ze znajomym do Berlina. Chcę kupić jedną sztukę dla siebie 6 spacegrey 64gb i coś na sprzedaż, żeby się podróż zwróciła. Czy można złożyć preorder na dwie sztuki? Płaci się zaraz przy zamawianu? I o której musimy w czwartek stanąć w kolejce?

#12 genuinepeter

genuinepeter
  • 62 postów
  • SkądNewcastle, UK

Napisano 11 września 2014 - 23:50

Hąk Kąg...

Apple Niemcy: Ab 12. September vorbestellen. Oder besuche ab 19. September um 8:00 Uhr einen. Pytanie tylko od której godziny tego 12 septembera.


u mnie w jukeju od 8 rano pre order.... trzeba budzik nastawic na tak wczesna godzine ;/

#13 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 12 września 2014 - 09:13

u mnie w jukeju od 8 rano pre order.... trzeba budzik nastawic na tak wczesna godzine ;/


8 rano w uk, 9 rano w pl minela i strona dalej ma przerwe

- - - Połączono posty - - -

Strona wstala jakies 20min po czasie, ale na szczescie udalo mi sie zrobic rezerwacje w Dreznie :) Czyli jade na pewniaka po odbior i zaplate

#14 sebek69

sebek69
  • 14 postów

Napisano 12 września 2014 - 09:21

Jak zrobiles rezerwacje w Dreznie ? wpisales tylko kod Drezna ?

#15 wrotaz

wrotaz
  • 4 postów

Napisano 12 września 2014 - 11:06

... ale na szczescie udalo mi sie zrobic rezerwacje w Dreznie :) Czyli jade na pewniaka po odbior i zaplate


A masz jakieś doświadczenia w odbieraniu takich zamówień? Po wykonaniu zamówienia przychodzi e-mail, który mówi, że do odbioru niezbędny jest dokument tożsamości: dowód osobisty NIEMIECKI, paszport NIEMIECKI, albo własny paszport spoza UE i PRAWO POBYTU W NIEMCZECH. Czy faktycznie są aż tak restrykcyjni?

#16 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 września 2014 - 11:32

Z tego co wiem to jeżeli nie sprzedają obcokrajowcom z UE to łamią prawo. Więc polski ID powinien wystarczyć. :) Kto jedzie do Berlina z Poznania albo okolic? Poszukuję dwóch miejsc w aucie. Dorzucimy się na paliwo i autostradę. :) W Berlinie wszystkie 16 i 128 cały czas dostępne.

#17 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 12 września 2014 - 11:40

moze i ja przy okazji bym sie przejechał jak ktos ma wolne miejsce i jedzie z wwa do berlina? wymienilbym sobie przycisk w telefonie

#18 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 12 września 2014 - 12:03

A masz jakieś doświadczenia w odbieraniu takich zamówień? Po wykonaniu zamówienia przychodzi e-mail, który mówi, że do odbioru niezbędny jest dokument tożsamości: dowód osobisty NIEMIECKI, paszport NIEMIECKI, albo własny paszport spoza UE i PRAWO POBYTU W NIEMCZECH. Czy faktycznie są aż tak restrykcyjni?


Zaraz do nich napisze. Rezerwacji robilem z konta zakladanego w Polsce na Polskie dane, skoro system mnie nie odrzucil to bede twardo walczyl o wydanie towaru. Zreszta Unia, Strefa Schengen itd sie kloci troche z tym wymogiem.

Dam znac jak mi odpisza.

P.S. W Drezie juz wszystko porezerwowane, kazdy mozdel, kolor i wersja.

#19 Milek1

Milek1
  • 26 postów

Napisano 12 września 2014 - 12:11

Wiecie jak skasować rezerwację? Omyłkowo zamówiłem zły kolor :(

#20 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 12 września 2014 - 12:13

Jak przebiegła u Was rezerwacja? Zalogowałem się zarezerwowałem 2 sztuki, ale nie chciało danych karty, nie chciało zapłaty tylko od razu wskoczyło że zarezerwowano... Obciążą kartę powiązaną z apple store? Trochę mi to nie pasuje, bo chciałem zapłacić kartą walutową, żeby zaoszczędzić na złodziejskim kursie mbanku.... Co gdybym nie odebrał?

#21 Dziqus

Dziqus
  • 10 postów

Napisano 12 września 2014 - 12:48

Jak przebiegła u Was rezerwacja? Zalogowałem się zarezerwowałem 2 sztuki, ale nie chciało danych karty, nie chciało zapłaty tylko od razu wskoczyło że zarezerwowano... Obciążą kartę powiązaną z apple store? Trochę mi to nie pasuje, bo chciałem zapłacić kartą walutową, żeby zaoszczędzić na złodziejskim kursie mbanku.... Co gdybym nie odebrał?


Placic bedziemy na miejscu, teraz tylko rezerwujemy.

Gdybys teraz zaplaic to bylby zakup a nie rezerwacja ;)

#22 pendolino

pendolino
  • 373 postów

Napisano 12 września 2014 - 13:31

Czekam na potwierdzone info co do odbioru na polski dowód osobisty, ktoś ma jakieś potwierdzone info? Bo wciąż jest to sprzeczne.

#23 wrotaz

wrotaz
  • 4 postów

Napisano 12 września 2014 - 13:48

Czekam na potwierdzone info co do odbioru na polski dowód osobisty, ktoś ma jakieś potwierdzone info? Bo wciąż jest to sprzeczne.


Tutaj dzisiaj pojawiła się informacja, że może być polski dowód, choć bez żadnych konkretów:

[url=http://www.makoweabc.pl/2014/09/pre-order-na-iphonea-6-i-6-plus-zlozony-odbior-w-idresden/]Pre-order na iPhone’a 6 i 6 Plus złożóny – odbiór w #iDresden | Makowe ABC[/url]

#24 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 września 2014 - 13:56

Poprosiłem dziś kuzynkę (mieszkającą w Niemczech od urodzenia) o telefon do drezdeńskiego Apple Store'a z pytaniem czy jak przyjadę z Polski po odbiór zarezerwowanej szóstki, to na pewno telefon będzie na mnie czekać?
Padła odpowiedź, że na 100%, a weryfikacja będzie na podstawie jakiegoś dowodu tożsamości.

#25 wrotaz

wrotaz
  • 4 postów

Napisano 12 września 2014 - 14:05

Poprosiłem dziś kuzynkę (mieszkającą w Niemczech od urodzenia) o telefon do drezdeńskiego Apple Store'a z pytaniem czy jak przyjadę z Polski po odbiór zarezerwowanej szóstki, to na pewno telefon będzie na mnie czekać?
Padła odpowiedź, że na 100%, a weryfikacja będzie na podstawie jakiegoś dowodu tożsamości.


Fantastycznie. To rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wielkie dzięki!

Ciekawe swoją drogą, jak technicznie będzie to rozegrane. Czy będzie osobna kolejka dla rezerwacji? Czy będą wzywać osoby zapisane na konkretne godziny. Tak, czy siak, grunt, że powinno zadziałać ;-).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych