Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

po raz kolejny napisy w Mplayer .. zjada wiekszość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danielxit

Danielxit
  • 10 postów

Napisano 19 listopada 2007 - 14:30

:confused: na początku zaznaczę ze na Maczka przesiadłem sie dopiero kilka dni temu i w trakcie przygotowywania go do życia w rodzinie napotkałem na pewien problem którego rozwiązania nie znajduje ani na forum ani w necie ... po zainstalowaniu Mplayera doinstalowałem PymP i o odtwarzaniu na pełnym ekranie można było zapomnieć, wiec wróciłem do Mplayera i zacząłem walczyć z kodowaniem. Kiedy wszystko , no może prawie wszystko wyświetlało sie prawidłowo, wrzuciłem film i okazało sie ze napisy pojawiają mi sie raz na pewien czas a resztę zjada ... i tak co 8 zdanie jest wyświetlane. Czy macie może pomysł o co chodzi .. ? nie wiem czy problem występuje juz na Maczku, czy może na Pc gdzie zmieniam formatowanie napisów .... :x

#2 klaus

klaus
  • 422 postów
  • SkądM-G miasto anioła

Napisano 22 listopada 2007 - 10:39

to raczej nie jest problem w maćku tylko raczej z napisami a dokładnie w jaki sposób jest określone wyświetlanie ich
jeszcze jaki system masz ?
kiedyś spotkałem się z takim cudem i brakowało przełamań między wiedzami

---- Dodano 22-11-2007 o godzinie 12:39 ----
jeźeli masz periana zainstalowanego to napisy możesz wyświetlać nawet w q-time

#3 Danielxit

Danielxit
  • 10 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 11:31

z braku cierpliwości i pomocnej ręki, zmieniłem odtwarzacz na vlc i problemy zniknęły, napisy wyświetlają sie wszędzie i wszystkie tak jak powinny-choc leca z tych samych plików ;/ . teraz tylko kodowanie tak żeby we froncie działały i będzie cacy. wszystko dzieje sie na Leopardzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych