Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak synchronizowac Iphona z Ksiazka Adresowa ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 listopada 2007 - 18:43

Jak synchronizowac dane z iPhona (adresy telefony) z Ksiazka Adresowa, tak zeby nowy wpis w iphonie byl przeniesiony do Ksiazki na Macu. ???

#2 ld_ven0m

ld_ven0m
  • 96 postów

Napisano 17 listopada 2007 - 19:11

podlacze sie do pytania - wlasnie padla mi karta sim, takze jedynym miejscem gdzie pozostaly moje kontakty jest iphone - mozna to jakos zgrac do ks. adresowej w windzie?

#3 tukan

tukan
  • 772 postów

Napisano 17 listopada 2007 - 19:27

normalnie w itunes musi byc zaznaczona synchronizacja z ksiazka adresowa windows. ja jak dodam kontakt w iphone to po synchronizacji pojawia sie on w ksiazce windowsa

#4 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 września 2008 - 12:12

soft 1.1.4 , iphone 2g, pytanie mam : zrobilem restore, chcialem wrzucic sobie kontakty przez SSH plikiem, za kazdym razem jak wrzuce kontakty to iphone sie tak muli zen ie da sie na nim nic zrobic, i kolejny restore trzeba zrobic. A wiec teraz postanowilem ze wszystkie kontakty wpisz do ksiazki adresowej w outlocku, a jak dodam kontakt w iphonie, podlacze iphona do kompa to synchronizuje mi sie iphone z outlockiem i doda sie kontakt do outlocka czy skasuje mi sie ten kontakt po prostu?

#5 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 23 września 2008 - 13:30

soft 1.1.4 , iphone 2g, pytanie mam : zrobilem restore, chcialem wrzucic sobie kontakty przez SSH plikiem, za kazdym razem jak wrzuce kontakty to iphone sie tak muli zen ie da sie na nim nic zrobic, i kolejny restore trzeba zrobic. A wiec teraz postanowilem ze wszystkie kontakty wpisz do ksiazki adresowej w outlocku, a jak dodam kontakt w iphonie, podlacze iphona do kompa to synchronizuje mi sie iphone z outlockiem i doda sie kontakt do outlocka czy skasuje mi sie ten kontakt po prostu?


Kontakt dodany przez iP doda sie do Ksiazki Adresowej. Dlatego wlasnie nazywa sie to synchronizacja :-)

pzdrw
//T

#6 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 września 2008 - 18:18

to zajebiscie, :)

---- Dodano 23-09-2008 o godzinie 19:01 ----
jeszcze pytanie, mozna jakims programem odtworzyc ten plik z ksiazka adresowa 'AddressBook.sqlitedb' tak zebym mogl sobie przepisac te wszystkie numery co mialem, daty urodzin itd? chociaz jakby dalo rade same numery to bym był cholernie zadowolony, bo lipa tak 200 kontaktów w plecy.. :<

#7 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2008 - 23:59

Plik ten jest najzwyklejszą bazą SQLite. A otworzyć to można choćby wtyczką do Firefox'a (uniwersalną) o nazwie "SQLite Manager" tudzież dowolnym innym klientem SQLite.

#8 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 24 września 2008 - 07:15

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych