Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Problem z uruchomieniem Photoshopa - pomocy


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 jablecka

jablecka
  • 7 posts

Posted 28 April 2014 - 21:30

Witajcie, od kilku dni nie mogę uruchomić Photoshopa. Wyskakuje mi taki komunikat: "Nie można zainicjować programu photoshop ponieważ plik preferencji jest niepoprawny lub został usunięty". Znalazłam informacje w internecie dla systemu Windows, żeby usunąć plik: Workspace Prefs.psp, ale niestety nie mogę go odnaleźć. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem na maca i może mi pomóc w odnalezieniu ścieżki do tego czy innego wadliwego pliku? Z góry wielkie dzięki.

#2 DanielF

DanielF
  • 5739 posts
  • SkądSiedlce

Posted 28 April 2014 - 22:34

Przywróć domyślne ustawienia preferencji
Natychmiast po uruchomieniu programu Photoshop wciśnij klawisze Alt+Control+Shift (Windows) lub Option+Command+Shift (Mac OS). Program będzie monitował o usunięcie bieżących ustawień.
Przy następnym uruchomieniu programu Photoshop zostaną utworzone nowe pliki preferencji.

Wyłącz lub włącz komunikaty ostrzegawcze
Czasami program wyświetla komunikaty z ostrzeżeniami lub monitami. Użytkownik może wyłączyć wyświetlanie takich komunikatów, wybierając opcję Nie pokazuj więcej dla danego komunikatu. Może też globalnie przywrócić wyświetlanie wszystkich komunikatów zablokowanych (wyłączonych).

Wykonaj jedną z następujących czynności:
(Windows) Wybierz polecenie Edycja > Preferencje > Ogólne.
(Mac OS) Wybierz polecenie Photoshop > Preferencje > Ogólne.
Kliknąć na przycisku Wyzeruj wszystkie okna z ostrzeżeniami, a następnie na OK.

a to wszystko masz w helpie:
Pomoc programu Photoshop | Ustawienia predefiniowane, preferencje i wtyczki

#3 jablecka

jablecka
  • 7 posts

Posted 29 April 2014 - 21:31

Nie wiem jak Ci dziękować!!! Jesteś moim GURU:) przeinstalowałam wcześniej nawet photoshopa, ale problem pozostał. Natomiast Twoje wskazówki okazały się tym czego szukałam. DZIĘKI!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users