Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac + telefon GSM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 massiwo

massiwo
  • 116 postów

Napisano 28 lipca 2007 - 11:50

ale wyskauje mi na komie komunikat nawiazane polaczenie nie powiodlo sie... sprawdz ustawienia bluetooth 2... a korzystam z bluetootha wymieniajac pliki miedzy k800 a mb.. i jest wszystko si... wiec?

#27 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 30 lipca 2007 - 07:27

ale wyskauje mi na komie komunikat nawiazane polaczenie nie powiodlo sie... sprawdz ustawienia bluetooth 2...
a korzystam z bluetootha wymieniajac pliki miedzy k800 a mb.. i jest wszystko si...

wiec?


Sparuj telefon z komputerem raz jeszcze, przy okazji zaznaczając opcję
Use device as a remote control for this computer

Dołączona grafika

#28 Harry Brown

Harry Brown
  • 373 postów
  • SkądKrakau

Napisano 30 lipca 2007 - 10:57

Dołącze swe 5 gr wątpliwości. właśnie staję przed koniecznością wpuszczenia elektryczności pod strzechę, tzn.: mam iB z 10.3.9 i net ciągnę z kabla, a oto (życie zmusza mię do modernizacji) - dopnę się do Nokii 6230i poprzez Blutake BT007sx (taki mam upatrzony - i na forum wyczytałem że ów kluczyk jest dość optymalny z Makiem). Pytania - wątpiwości 1. czy ta Nokia (seria 40) pohula z 10.3.9 (= i.Sync 1.5) - Apple wspiera tu (w Panterze) tylko serię 60, a full-wypas o którym piszecie tyczy się Tygrysa. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z konfiguracjami takimi jak moja? i (jeśli ktoś coś mógłbycoś rzec - przeszukiwałem forum - nie znalazłem) 2. czy są klucze USB łączące transmitowanie bluetooth oraz WLAN w jednym?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych