Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tarcie pokrywy o dolną część macbook pro podczas otwiernia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mastermind

mastermind
  • 54 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 grudnia 2013 - 21:08

Witam, Dzisiaj zauważyłem dziwną rzecz w moim macbooku pro model z 2008 roku, jest jeszcze na gwarancji. Mianowicie podczas otwierania maca, jeden z rogów pokrywy ociera sie lekko o powieszchnie dolną. Co prawda nie przeszkadza to w żaden wielki sposób, nic nie jest odkszałcone jednak skoro komputer mam nadal na gwarancji zastanawiam się czy mogę oddać go do serwisu celem naprawienia tej malej usterki. Komputer nigdy nie upadl wiec nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach mechanicznych, o czym też świadczy prawie idelany wyglad obudowy. Podejrzewam że zawiasy są lekko rozregulowane. Zastanawiam sie jednak czy w serwisie usterka zostanie usunieta za darmo. Słyszalem o oplacie 123 zl za diagnozę, jesli serwisant stwierdzi ze w jego mniemaniu komputer został uszkodzony mechanicznie. Jesli komputer jest bez zewntrznych oznak uszkodzenia czy może wydac taka opinie? Chodzi mi tylko o wyregulowanie zawiasów na dobrą sprawę, a nie chciałbym z jakis względów płacic za taka błachostke ponad 100zł. . Będę wdzięczny za opinie, jeszcze nigdy nie miałem potrzeby oddawania do serwisu apple sprzetu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych