Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PM G4 350 trup po podkręceniu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Waldekg

Waldekg
  • 89 postów

Napisano 05 stycznia 2006 - 23:05

Witam Za namową kolegi podkręciłem PM G4 350 AGP az do 500 i chyba przesadzilem. Po uruchomieniu odpalił się bardzo niestabilnie i po chwili pojawił się monit o konieczności restartu. Od tamtej pory pojawiają się tylko jakieś znikające literki, a czasem wogóle się nie odpala. Jeżeli ktoś miał podobny problem może mi pomoże jeżeli nie może ktoś wskaże miejsce gdzie mogę kupić procesor i płytę główną bo chyba też padła. Pozdrawiam Waldek

#2 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 05 stycznia 2006 - 23:23

Plyte i procesor to najlepiej chyba kupowac na Allegro - najtaniej, a poza tym G4 to juz nie najnowszy sprzet wiec nie wiem, czy SAD bedzie go chcial naprawiac - za ile ? Ja bym jednak pozwolil komputerowi ostygnac, moze to problem z karta graficzna ? No i przede wszystkim totalny reset komputera, moze pomoze ? pa.

#3 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 06 stycznia 2006 - 07:58

Re: PM G4 350 trup po podkręceniu!

Witam
Za namową kolegi podkręciłem PM G4 350 AGP az do 500 i chyba przesadzilem. Po uruchomieniu odpalił się bardzo niestabilnie i po chwili pojawił się monit o konieczności restartu. Od tamtej pory pojawiają się tylko jakieś znikające literki, a czasem wogóle się nie odpala. Jeżeli ktoś miał podobny problem może mi pomoże jeżeli nie może ktoś wskaże miejsce gdzie mogę kupić procesor i płytę główną bo chyba też padła.
Pozdrawiam Waldek


wroc do 350 potem reset pram i zobaczy czy wstanie, jesli nie - tzn ze spaliles proca

#4 db

db
  • 771 postów

Napisano 07 stycznia 2006 - 12:44

Kiedyś brat gral na PCecie w gta1, po pewnym czasie zawiecha, twardy reset, a po restarcie miał identyczne objawy jak twój mac, znikające literki w biosie i podczas ładowania systemu, zresztą system się wogóle nie ładował. Powiozłem do serwisu okazało się że płyta głowna padła i teraz trzymam do dziś te zwłoki za szafą :roll:

#5 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 07 stycznia 2006 - 12:59

Waldekg, narazie zastostuj się do porad Kwiatki, a potem będziesz szukał procesora. Miałem dokładnie to samo, mymieniony czynności pomogły. Znając życie SAD zaśpiewa tyle co za używanego Mini :)

W ostateczności na Allegro spotkasz taki procesory od 60zł do 100zł (ostatnio widziałem koleś sprzedawał 2 sztuki)

db, PC to nie Mac :mrgreen:

#6 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 08 stycznia 2006 - 11:11

Znając życie SAD zaśpiewa tyle co za używanego Mini Smile

Sprawdzałem, za płytę chcą 500$ :mrgreen: .

#7 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 08 stycznia 2006 - 11:24

_sys, czyli zgadłem, tyle co Mini ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych