Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Orginalane Słuchawki od ipoda !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Msith

Msith
  • 7 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 stycznia 2006 - 21:31

Włamcza ipoda , podłancza słuchawki i włacznam piosenkę a potem jakiej pierdzenie taka żecz jescze mi się nigdy nie przytrfaiła!!! Kupić nowe słuchawki ?? A może błąd ipoda ???
:?: :x

Ponieważ krzyfar przetłumaczył tę wypowiedź na polski to zostawiam ten post w oryginale :mrgreen: :twisted: /insider

#2 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 stycznia 2006 - 21:45

Podłącz inne słuchawki.... Jak iPod jest na gwarancji - to wiadomo- jak nie to też... Popraw błędy ;)

#3 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 04 stycznia 2006 - 21:49

Re: Orginalane Słuchawki od ipoda !!!!

Włamcza ipoda , podłancza słuchawki i włacznam piosenkę a potem jakiej pierdzenie taka żecz jescze mi się nigdy nie przytrfaiła!!! Kupić nowe słuchawki ?? A może błąd ipoda ???
:?: :x


Podajemy tłumaczenie dla mających problemy ze zrozumieniem tekstu:

Włączam iPod`a, podłączam słuchawki i włączam piosenkę i słyszę jakieś pierdzenie. Taka rzecz jeszcze mi się nigdy nie przytrafiła!! Czy mam kupić nowe słuchawki?? A może to błąd iPod`a?

:wink:

#4 Msith

Msith
  • 7 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 stycznia 2006 - 21:51

dzięki

#5 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 stycznia 2006 - 22:11

Re: Orginalane Słuchawki od ipoda !!!!

i włacznam piosenkę a potem jakiej pierdzenie taka żecz jescze mi się nigdy nie przytrfaiła!!!


Podajemy tłumaczenie dla mających problemy ze zrozumieniem tekstu:

i włączam piosenkę i słyszę jakieś pierdzenie


może zła piosenka ;)

#6 MacAztek

MacAztek
  • 223 postów

Napisano 04 stycznia 2006 - 22:31

Kup nowe słuchawki - te oryginalne Apple to można do kosza spuścić !!! Proponuję np. Koss-a Portable

#7 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 stycznia 2006 - 23:56

Proponuję zapoznać się z kilkoma wątkami na forum.
Jakie słuchawki wybrać
Słuchawki Apple - porównanie
Słuchaweczki iPod;a tylko na lato
Słuchawki + iPod


No i jak zawsze polecam funkcję SZUKAJ ;)

#8 _DsP_

_DsP_
  • 8 postów
  • SkądKielce

Napisano 24 lutego 2006 - 21:00

Witam! Nie chce tworzyc nowego watku wiec podepne sie pod ten. Otoz mam pewien problem. 3 tygodnie temu kupilem na allegro gigowa szuffelke i do dzisiaj bylo wszystko OK. Ale jakas chwile temu padla mie lewa sluchawka. Nie tyle padla co zaczela trzeszczec i daje bardzo oslabiony i znieksztalcony dzwiek ktory poteguje dodatkowo "pierdzenie" folii na membranie. Ogolnie obiawy sa takie same jak przy przepaleniu cewki w kazdym innym glosniku. Chcialbym oddac to do wymiany w ramach gwarancji ale nie mam swistka z SAD'u. I teraz zastanawiam sie czy kontaktowac sie ze sprzedawca z allegro czy bezposrednio z SAD'em. Dodam, ze posiadam paragon jako dowod zakupu z data oraz ipoda zarejestrowalem juz przez neta. Z gory dzieki za szybka odpowiedz. Pozdro _DsP_

#9 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lutego 2006 - 22:15

I teraz zastanawiam sie czy kontaktowac sie ze sprzedawca z allegro czy bezposrednio z SAD'em


mysle ze bezpośrednio z SADem bo maja przeciez w systemie numery seryjne ipodow ktore sprzedali, wiec jesli ipod jest od SADu to powinni ci uznac gwarancje ...

#10 _DsP_

_DsP_
  • 8 postów
  • SkądKielce

Napisano 24 lutego 2006 - 22:48

wiec jesli ipod jest od SADu to powinni ci uznac gwarancje ...


a co jesli kupiony byl np. gdzies za granica?

P.S. Tego ipoda kupilem od firmy, ktora na allegro pozbywa sie resztek z magazynu i mieli do sprzedania 7szt w bardzo kozystnej cenie i wlasnie ONI wystawili mi paragon. Skad te ipody wzieli to nie mam pojecia ale chyba jutro zadzwonie do SAD'u i spytam sie co oni o tym sadza a jezeli nie beda chcieli uwzglednic gwarancji to trzeba bedzie napisac do glownej siedziby apple i moze oni cos na to poradza.

#11 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lutego 2006 - 12:14

zapytaj sprzedawdcy skad ma ipody. jest sa z polski to wal odrazu do SADu.

#12 _DsP_

_DsP_
  • 8 postów
  • SkądKielce

Napisano 25 lutego 2006 - 12:21

Ipody sa prawdopodobnie z polski bo na pudelku z tylu wszystko jest napisane po naszemu. Probuje dodzwonic sie do SAD'u na serwis ipodow ale nikt nie odbiera. Sprobuje w poniedzialek.

#13 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 25 lutego 2006 - 12:24

Jest jeden mały problem, nie wiem, czy gwarancja obejmuje słuchawki.

#14 _DsP_

_DsP_
  • 8 postów
  • SkądKielce

Napisano 25 lutego 2006 - 17:20

nie wiem, czy gwarancja obejmuje słuchawki


Czy to wogole mozliwe, zeby gwarancja nie obejmowala sluchawek? Jak mozna traktowac sluchawki jako czesc eksploatacyjna?!?!

#15 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lutego 2006 - 18:16

gwarancja obejmuje słuchawki


sluchawki sa objete gwarancja, wiem bo sam kiedys oddawalem sluchawki do naprawy, ale mi nie wymienili bo nie slyszeli tego "pierdzenia". I rzeczywiście nie pierdzialy przez pierwszy tydzień po powrocie ale pozniej to juz wiecie jak bylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#16 _DsP_

_DsP_
  • 8 postów
  • SkądKielce

Napisano 27 lutego 2006 - 18:57

I dupa zbita!!! SAD poinformowal mnie, ze bez ich swistka nie przyjma sprzetu w ramach gwarancji, a ze sa monopolistami to mozna im naskoczyc. Teraz musze wykombinowac cos z ta gwarancja albo zakup sennhaiser'ow zostanie przyspieszony.

#17 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lutego 2006 - 21:57

dupa zbita!!! SAD poinformowal mnie, ze bez ich swistka nie przyjma sprzetu w ramach gwarancji, a ze sa monopolistami to mozna im naskoczyc. Teraz musze wykombinowac cos z ta gwarancja albo zakup sennhaiser'ow zostanie przyspieszony.


kiedys gadałem z Haidim i on mi powiedział ze brak świstka to nie podstawa to odmówienia gwarancji. przeciez mogles ja zgubic i co wtedy? jesli mozesz zadzwon do rzecznika praw konsumenckich i sie dopytaj co oni sądza na ten temat.
kontakt:

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
SP w Warszawie
Górskiego 7
00-033 Warszawa

22) 8277637
mrothert@warszawa.um.gov.pl

lub

Stowarzyszenie Konsumentów Polskich
ul. Nowowiejska 25, 00-665 Warszawa
tel.: (22) 660 52 71
fax: (22) 825 68 31
e-mail: consumer@skp.pl

#18 _DsP_

_DsP_
  • 8 postów
  • SkądKielce

Napisano 27 lutego 2006 - 22:14

Heh mam nadzieje, ze nie bedzie to konieczne :) Jutro jeszcze zadzwonie do firmy, ktora mi shuffelke sprzedala i moze uda sie jakis kompromis wypracowac, a jezeli nie bedzie sie dalo tego polubownie zalatwic, to chyba zeczywiscie posune sie do ostatecznosci ;) Tak czy siak dzieki za namiary

#19 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lutego 2006 - 23:41

Jeżeli kupiłeś iPoda od firmy, która nie wydała Ci dokumentu gwarancyjnego Apple (z datą zakupu) lub SADu (również z datą zakupu) to Twoim gwarantem jest sprzedawca końcowy i to od niego musisz dochodzić naprawy gwarancyjnej. W tym przypadku jest to firma, która sprzedała tego iPoda na Allegro.

#20 _DsP_

_DsP_
  • 8 postów
  • SkądKielce

Napisano 01 marca 2006 - 18:15

No i wlasnie na tym stanelo. Dzisiaj sluchawki pojechaly sobie do sprzedawcy z allegro i oni obiecali zajac sie ta sprawa i poklocic sie troche z SAD'em. Pozostaje teraz tylko czekac na efekty. Jak juz wszystko sie wyjasni to zamieszcze odp. info.

#21 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 03 marca 2006 - 09:34

kup dobre KOSSy i bedziesz mial dozywotnia gwarancje :lol:

#22 Thomas_Rola

Thomas_Rola
  • 24 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2006 - 19:01

Może powiem LoL ale coś w tym jest jak muchniesz (nie wciągaj) w te 6 dziurek z tyłu słuchawek to przestają pierdzieć !!! :D serio :D

#23 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2006 - 19:15

Może powiem LoL ale coś w tym jest jak muchniesz (nie wciągaj) w te 6 dziurek z tyłu słuchawek to przestają pierdzieć !!! Very Happy serio Very Happy


ameryki nie odkryles :) folia na mebranie inaczej sie ulozy i dlatego nie pierdza. drugi sposob to mozna jeszcze "popsrykac" delikatnie w sluchawki poznokciem - uzyskamy taki sam efekt jak przez dmuchanie ...

#24 Thomas_Rola

Thomas_Rola
  • 24 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2006 - 22:04

:D hehe :D

#25 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 26 marca 2006 - 22:17

Moje słuchawki się jakby same naprawiły i nie trzeszczą od jakiegoś czasu :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych