
Czy istnieje jakiś sposób by Translator (na Windows) zadziałał w systemie Mac OS X?
#1
Napisano 06 listopada 2013 - 12:46
Translatica 7+ Profesjonalny tłumacz angielsko-polski polsko-angielski | Translator automatyczny, Translatica Premium, Office, angielski, niemiecki, rosyjski
Bardzo zależy mi na tym tłumaczu, a wersja poniższa ( na Mac os x ) jest podobno tylko słownikiem ( nie tłumaczy zdań ).
Translatica Naukowo-Techniczny Słownik angielsko-polski polsko-angielski.
Translatica Naukowo-Techniczny S
Jeśli będę zmuszony zainstalować Windows, zatem chciałem również zapytać czy zakupując powyższy tłumacz i instalując Windowsa na Mac os x, nie ma możliwości że w danym momencie gdy wyłączę system Windows, to tłumacz ten będzie jeszcze działał również w systemie Mac os x?
Dziękuję.
#2
Napisano 06 listopada 2013 - 12:50
#3
Napisano 06 listopada 2013 - 12:51
#4
Napisano 06 listopada 2013 - 13:12
Muszę doinformować się w tym temacie, bo z tego co się domyślam to wówczas wcale nie musiałbym instalować Windowsa na macu, a mógłbym zakupić kilka fajnych programów, zwłaszcza ten wymieniony Translator. Wolałbym zapłacić 20 razy więcej na jakiś program ( rodzaju winebottler lub crossovera ), aniżeli komplikować sprawę poprzez instalację Windowsa.Możesz spróbować zainstalować ten tłumacz za pomocą winebottler lub crossovera i sprawdzić czy będzie działać.
( No chyba że programy te jeszcze bardziej komplikują temat, a praca z Windowsem na macu będzie łatwiejsza ....) ?
#5
Napisano 06 listopada 2013 - 13:33
Pamiętam, że wolisz wszystko wiedzieć zanim na coś się zdecydujesz więc chyba najlepiej zobacz sobie takie coś w akcji:
http://www.youtube.com/watch?v=8cmBbDb3LWs
#6
Napisano 06 listopada 2013 - 15:08
Tak jak napisał DanielF, instalacja Windowsa jako maszyna wirtualna przez Parallels to najłatwiejszy i najstabilniejszy sposób(...)
Ja bym jednak zaczął od spróbowania CrossOvera. Większość programów windowsowych jakich używałem doskonale pod nim chodziła - a to jednak chyba prostsze wyjście. Jeśli używasz Parallelsa, to - jeśli chcesz w czasie pracy "na bieżąco" korzystać z tych programów - musisz mieć cały czas uruchomiony Windows pod Parallelsem - i przy każdym użyciu przeskakiwać do niego. IMHO - to nieco uciążliwe, nie mówiąc o tym, że obciąża system (Windows, jak wiadomo, nie należy do "lekkich" systemów...).
A jak się uda przez CrossOvera - masz po prostu uruchomiony program, który z Twojego punktu widzenia działa jak każdy inny program na Macu... Ja bym zaczął od spróbowania CrossOvera (można chyba pobrać trial), a jak się okaże że nie działa (albo źle działa) - dopiero bawił się w Parallelsa.
#7
Napisano 06 listopada 2013 - 16:02
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych