Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Projekt domu rodzinnego Steva Jobsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kurak

kurak
  • 16 postów
  • SkądZamojszczyzna

Napisano 30 października 2013 - 20:16

Witam Przymierzam się do budowy domu i szukam projektu. Nie to żebym był jakimś fanatykiem Jobsa ale prawdę mówiąc spodobał mi się wizualnie jego rodzinny dom. Szperam w sieci i nie mogę znaleźć układu pomieszczeń. Zwracam się do Was z nadzieją, że ktoś doszukał się projektu tego domu lub będzie w stanie podpowiedzieć mi gdzie go szukać.

#2 Nixi

Nixi
  • 22 postów

Napisano 31 października 2013 - 10:32

ooo facet.. Co będziesz w garażu robił? :P

#3 berger91

berger91
  • 277 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 31 października 2013 - 10:50

ooo facet.. Co będziesz w garażu robił? :P


Może chce przyciągnąć turystów :P

- - - Połączono posty - - -

Witam
Przymierzam się do budowy domu i szukam projektu. Nie to żebym był jakimś fanatykiem Jobsa ale prawdę mówiąc spodobał mi się wizualnie jego rodzinny dom. Szperam w sieci i nie mogę znaleźć układu pomieszczeń. Zwracam się do Was z nadzieją, że ktoś doszukał się projektu tego domu lub będzie w stanie podpowiedzieć mi gdzie go szukać.


Może wydrukuj to zdjęcie i zanieś do biura projektowego?? Rozumiem, że może Ci się podobać z zewnątrz, ale układ pomieszczeń... nawet go nie widziałeś, więc skąd wiesz, że będzie Ci odpowiadał??

#4 Nixi

Nixi
  • 22 postów

Napisano 31 października 2013 - 11:08

Dokładnie. układ pomieszczeń może być kiepski. Lepiej sam zaprojektuj lub zleć to fachowcom :)

#5 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 października 2013 - 11:29

Szukaj zdjęć standardowego domu z subarbów usa, z lat 50-60tych... to nie byli majętni ludzie przecież, mieli standard jak wszyscy, taki sam dom pewnie miał kevin arnold z cudownych lat i Al Bundy :) - troche chora taka podnieta Jobsem... Chcesz mieć dom w jego stylu - to nie kupuj żadnych mebli :)

#6 kurak

kurak
  • 16 postów
  • SkądZamojszczyzna

Napisano 31 października 2013 - 12:20

Właśnie tego się obawiałem. Na początku wspomniałem, że nie jestem fanatykiem Jobsa a jedynie spodobała mi się elewacja tego domu. Chciałbym zobaczyć jaki był układ pomieszczeń, który wcale nie musi mi odpowiadać., chcę jedynie mieć jakiś punkt zaczepienia. Wcale nie jest powiedziane, że będę budował w tym stylu. Ale dzięki za podpowiedzi :)

#7 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 31 października 2013 - 13:58

Wpisz sobie w Google Graphics stosowne zapytanie w rodzaju: "vintage home blueprints (+ rok)" lub "us home blueprints (+ rok)".

#8 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 31 października 2013 - 14:10

Zapraszam do współpracy. KOH




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych