Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

szuflady do przechowywania papieru?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 października 2007 - 12:12

Czesc, wie ktos z was moze, gdzie w Warszawie mozna kupic / zamowic szuflade do przechowywania papieru? (wymiaty 100x70, wysokosc kolo 50-70) We wszystkich sklepach melowych, w jakich bylem tego nie ma, ma ktos moze pomysl, gdzie to mozna upolowac?

#2 Jahu

Jahu
  • 202 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 października 2007 - 12:17

allegro.pl wchodzi w gre? :) ew. ebay.com/ebay.co.uk

#3 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 października 2007 - 12:24

slabo, nie wyobrazam sobie transportu takiego kolosa z innego miasta. Chodzi mi o jakis nowy produkt, ktory mozna kupic w "normalnej" firmie, zeby go wczesniej obejzec, dotknac, itp. Bo tak, to za raz sie okaze, ze sama komoda ma wymiary 100x70, a tu chodzi o to, zeby brystol mozna bylo do niej chowac, czyli wymiary samej "wneki" w szufladzie maja byc 100x70.

#4 jar

jar
  • 228 postów
  • SkądWarszawa/Bydgoszcz

Napisano 27 października 2007 - 12:25

- popytałbym w sklepach przy ul. Mazowieckiej z zaopatrzeniem plastyków - koło Domu Artysty Plastyka, Mazowiecka 11a. Jeśli sami takich szuflad nie mają, to pewno będą potrafili skierować Cię pod właściwy adres. Jak zawsze Jacek A.R.

#5 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 października 2007 - 12:30

- popytałbym w sklepach przy ul. Mazowieckiej z zaopatrzeniem plastyków - koło Domu Artysty Plastyka, Mazowiecka 11a. Jeśli sami takich szuflad nie mają, to pewno będą potrafili skierować Cię pod właściwy adres.

Jak zawsze

Jacek A.R.


Pytalem sie w jednym. ale nie mieli. Spieszylem sie troszke, wiec do dwoch pozostalych nie zawitalem. W kazdym razie dzieki za zainteresowanie. A tak, to jeszcze jeden pomysl mi sie narodzil w glowce, zeby samemu zaprojektowac taka komode i dac to do jakiegos stolarza, tylko zupelnie nie wiem, jak sie do projektu takiej komody wziac. Co o tym sadzicie?

#6 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 27 października 2007 - 12:53

A wymiary to 70x100x50 ale w jakich jednostkach? W piędziach? :) Nie wiem, jaką chcesz mieć funkcjonalność takiej komody, ale to raczej banalna sprawa dla stolarza. Pytanie czy chcesz mieć piękną z litego drewna, zrobioną na wczepy, czy wystarczy coś a la szafka kuchenna, skręconą, z tańszych materiałów. Proponuję, abyś się wybrał do dowolnej firmy, która robi meble biurowe lub kuchenne na zamówienie i na miejscu opowiedział, jak to ma wyglądać.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych