Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod Video i jego ochrona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 stycznia 2006 - 19:04

Witam chcialbym sie dowiedzieć jak chronice swoje ipody video. Obecnie mam jeszcze orginalna folie ale jest ona kijowo naklejona i rogi foli zaczynaja juz schodzic. Zastanawiam sie czy kupic sobie jakis futeral (tylko ciekawe gdzie) czy tez nabyc taka folie TUTAJ i po prostu nakleic. Ipod nie stracilby wtedy na swojej urodzie a nosilbym go i tak w orginalnym futerale. Co myslicie o tej foli ? A moze wiecie gdzie idzie nabyc jakies fajne futeraly ? Czekam na wasze odpowiedzi :)

#2 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 stycznia 2006 - 19:10

Folia kojarzy mi się źle....troche pachnie folią na pilocie czy na tylnych siedzeniach ;)

może to (chociaż też nie jest piękne, ale praktyczne)

http://www.pixmania....-etui-jum.html#

#3 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 03 stycznia 2006 - 19:11

Re: Ipod Video i jego ochrona

Witam chcialbym sie dowiedzieć jak chronice swoje ipody video. Obecnie mam jeszcze orginalna folie ale jest ona kijowo naklejona i rogi foli zaczynaja juz schodzic. Zastanawiam sie czy kupic sobie jakis futeral (tylko ciekawe gdzie) czy tez nabyc taka folie TUTAJ i po prostu nakleic. Ipod nie stracilby wtedy na swojej urodzie a nosilbym go i tak w orginalnym futerale. Co myslicie o tej foli ? A moze wiecie gdzie idzie nabyc jakies fajne futeraly ? Czekam na wasze odpowiedzi :)


futeral dostepny na allegro w cenie 115pln - na razie to jedyny dostepny futeral do ipod video

co do folii to ochronisz wyswietlacz ale i tak cala reszta bedzie porysowana.
fatalna jest jakosc tworzywa ktorym pokryty jest ipod za ponad 1kpln

#4 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 stycznia 2006 - 19:40

kurde mie nadal kusi ta folia te futerał z pixmania wyglada tragicznie :/ Jak widze jakie maja w stanach to mnie krew zalewa Kwiatki moglbys podac linka do tego futeralu za 115 zl na allegro ? Ty czego uzywasz ?

#5 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 03 stycznia 2006 - 22:47

kurde mie nadal kusi ta folia te futerał z pixmania wyglada tragicznie :/ Jak widze jakie maja w stanach to mnie krew zalewa
Kwiatki moglbys podac linka do tego futeralu za 115 zl na allegro ? Ty czego uzywasz ?


prosze
futeral do ipoda video
ja jeszcze niczego nie uzywam a ipod wyglada jak po roku uzywania.masakra.
zastanawiam sie nad tym futeralem

#6 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 stycznia 2006 - 00:05

a uzywasz tego orginalnego futeralu ? czy nosisz ipoda tak normalnie w kieszeni ?

#7 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 04 stycznia 2006 - 08:17

a uzywasz tego orginalnego futeralu ? czy nosisz ipoda tak normalnie w kieszeni ?


teraz uzywam tego oryginalnego

#8 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 04 stycznia 2006 - 08:58

Najbardziej wzruszajacy jest opis: "dostarczam towar na terenie całej Polski.Czas realizacji 14 dni od daty zakupu" I zaraz potem: "Przesyłke wysyłam tego samego dnia po potwierdzeniu przelewu." Ech ...

#9 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 stycznia 2006 - 10:50

Zwróć uwagę na lokalizację...

#10 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 stycznia 2006 - 11:29

Ja sie chyba zdecyduje na ta folie bedzie mi chronic cala ta czarna powloke no i ekranik. Nie mam zamiaru denerowawac sie widzac codziennie milion rysek na moim ipodzie :/

#11 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 04 stycznia 2006 - 12:06

Zwróć uwagę na lokalizację...


Przelew do USA idzie 2 tygodnie?;-)
Albo po zaksiegowaniu albo po 14 dniach :-)

Wielu sprzedawcow wystawia towar "niefizyczny", czyli taki, po ktory musza pojechac, zamowic z hurtowni itp. Ale czlowiek generalnie nieco niespojnie przylozyl sie do opisu, co z kolei przyczynilo sie do braku ofert. Ludzie na Allegro ucza sie czytac pomiedzy wierszami i rozumiec co czytaja... ;-)

#12 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 stycznia 2006 - 12:39

Nie wiem ile idzie przelew do USA, pytanie ile idzie towar z USA do PL.

#13 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 stycznia 2006 - 15:15

ok zdecydowalem sie na zakup tej foli. poczytalem troche recenzji o niej i sprawuje sie wysmienicie. Jak wykonam cala operacje to dam znac co i jak :)

#14 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 06 stycznia 2006 - 16:03

Tez przymierzam sie do tej folii, nie moge doczekac sie Twojej opinii.

#15 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 stycznia 2006 - 18:54

ile idzie towar z USA do PL



jak ja zamawialem paczki, ktore wysylal mi kumpel kurierem to oczekwialem na nie od 9 do 14 dni ( raz zdazylo mi sie ze paczka szla tylko 7 dni :) )
ale jednek wydaje mi sie ze jesli zamawia sie z sklepu to paczka idzie stroche dluzej, niz jezeli wyslala by zostala przez osaobe prywatna




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych