Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes Radio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2013 - 21:29

Witam iTunes Radio dziala mi na iOS, przez to ze mam drugie konto zarejestrowane na US. I tu moje pytanie, czy to ze w iTunsie nie pokazuje mi zakladki Radio spowodowane jest tym ze lokalizuje mnie po IP a nie po Apple ID?

#2 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2013 - 21:32

w iTunes też działa jak jesteś zalogowany na konto US

#3 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2013 - 21:37

Na to wpadlem, ale niestety nie dziala. Stad moje pytanie. Jak wchodze chociazby w iTunes Store i w "Quick Links" klikam na Radio to nic sie nie dzieje. Natomiast jak klikne w guzik z "trzema poziomymi kreskami" w gornym prawym rogu to mam zakladke Radio w ktorej sa pokazane piosenki ktorych sluchalem z poziomu iOS. Tematow w internecie troche jest o tym ze ludziom nie pokazuje sie ta zakladka (obywatelom US). Czyli po prostu jakis bug?

#4 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2013 - 21:48

radio jest w music a nie itunes store...

#5 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2013 - 21:58

radio jest w music a nie itunes store...


Z glabem nie rozmawiasz :) Napisalem "wchodze chociazby w iTunes Store". Szukalem rozwiazania jakiegos.

Moze prosciej. Powinno to chodzic, a moje pierwsze pytanie czy lokalizuje po IP brzmi ze "nie". Czyli cos jest zje****

#6 ma193

ma193
  • 58 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 września 2013 - 22:15

Ja najpierw włączałem coś o radiu w preferencjach.

#7 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2013 - 22:54

Ja nic nie grzebałem w żadnych preferencjach... Jak moźe lokalizować po ip jak działa w polsce... Nie wiem czy ztym głąbem to prawda bo nadal piszesz ze wchodzisz w itunes store a tam radia nie ma... Jest tam gdzie twoje płyty wszystkie... Albo jestes zalgowany na polskie konto..

#8 ma193

ma193
  • 58 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 września 2013 - 23:02

Ja to zaznaczyłem [ATTACH=CONFIG]17158[/ATTACH]

#9 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2013 - 23:02

Ja nic nie grzebałem w żadnych preferencjach... Jak moźe lokalizować po ip jak działa w polsce... Nie wiem czy ztym głąbem to prawda bo nadal piszesz ze wchodzisz w itunes store a tam radia nie ma...

Jest tam gdzie twoje płyty wszystkie...

Albo jestes zalgowany na polskie konto..


dm76 twoja odpowiedz ze Tobie dziala rozwiala moje watpliwosci odnosnie lokalizacji po IP. Co do iTunes Store chodzilo mi ze przy szukaniu rozwiazania dlaczego nie ma tej zakladki w Music, wszedlem w iTunes Store gdzie w "Quick links" jest "iTunes Radio". Ale jak klikam na to zeby mnie przenioslo nic sie nie dzieje. To ze ono powinno byc w Music to wiem. Szukam na tym forum odpowiedzi bardziej zlozonej. Ale po prostu tej zakladki nie widze. Tak jak pisalem, sa tematy w internecie ze ludziom tez sie nie pokazuje. Chodzi mi o to czy jestem jednym z nich czy problem lezy gdzie indziej.

Pytanie do Ciebie jest takie - gdy wpisales Apple login z US to zakladka Ci sie pokazala?

#10 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2013 - 23:26

Nie pamiętam co robiłem, raczej nic specjalnego nie klikałem...

zalgowałem się, być może wszedłem w music i zobaczyłem to co na screenie

a jak nie masz to jeny - popróbuj najprostszych rozwiązań na początku - przeinstalowanie iTunes - masz najnowsze? - wylogowanie i zalogowanie - zalogowac raz na jedno, potem na drugie id... nawet parę razy.. ja bym tak zrobił

Dołączona grafika

@ma193 - radio z internetu to są chyba zwykłe stacje radiowe a nie usługa iTunes...

#11 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2013 - 23:54

heh nie wierze, znalazlem gdzies takie o to rozwiazanie i podzialalo :shock:

"I was having the same problem, and I somehow got it to work, although my preferences still don't look like other people's preferences (prefernces till only show internet radio, not itunes radio).

I reinstalled iTunes, but I still didn't see radio in the toolbar (I did see internet).

I went to preferences / parental / and checked "internet radio" to disable it, hit okay.
go back into prefernces and uncheck it, hit okay.

That last thing seemed to toggle something and now I see Radio in the toolbar and can get into to iTunes radio, as well as the old "internet" thing.

I hope this helps someone else."


#12 opa_pl

opa_pl
  • 411 postów

Napisano 02 października 2013 - 18:49

Czy itunes radio działa na polskim apple id?

#13 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 października 2013 - 18:57

nie

#14 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 11 lutego 2014 - 16:31

iTunes Radio odpalono w Australii oraz UK - może niedługo i do PL dotrze.

#15 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 11 lutego 2014 - 16:31

iTunes Radio odpalono w Australii oraz UK - może niedługo i do PL dotrze.


Już wczoraj :D

#16 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 11 lutego 2014 - 16:40

UK dzisiaj :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych