Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 4s problem z ekranem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 drink

drink
  • 10 postów

Napisano 12 września 2013 - 08:32

Witam! Zauważyłem ostatnio jak włączałem telefon przy ekranie startowym (czarny) i np przy grze Badland, generalnie tylko i wyłącznie przy czarnym ekranie. W lewym górnym rogu mam rozjaśnienie i jak przycisnę palcem w tym miejscu mocnień to szybka sięga ekranu... Przy normalnym użytkowaniu nie widać nic na kolorach tylko przy czarnym. Moje pytanie czy oddać telefon na gwarancji? Kończy mi się dokładnie 19.09.2013 wiec jeszcze jest czas. Pytanie czy ma to sens? Dodam zdjęcie najlepsze jakie mi się udało zrobić, obszar zaznaczyłem reszta rozjaśnień to refleksy. [ATTACH=CONFIG]16984[/ATTACH]

#2 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 12 września 2013 - 17:50

Mi to wygląda na nieoryginalny ekran..

#3 drink

drink
  • 10 postów

Napisano 12 września 2013 - 18:45

Mi to wygląda na nieoryginalny ekran..


Zdjęcie jest marne, telefon od nosowości u mnie z polskiej dystrybucji. Ale widać problem na nim a nie mam innego.

#4 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 13 września 2013 - 12:39

A mi na marnej jakości diody w ekranach Apple ;-)

#5 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2013 - 13:07

A mi na marnej jakości diody w ekranach Apple ;-)


A od kiedy diody mają tu znaczenie? Plama powstaje przy rozwarstwionym (zalanym) backlight, a konkretnie na foliach odbijających. Wszystkie ekrany / matryce mają taką samą zasadę działania.

#6 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 13 września 2013 - 13:53

Widziałeś powiększone zdjęcie? Dioda z lewej świeci jak 20W żarówka wolframowa na żółto....

#7 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 września 2013 - 15:11

Ja też bym obstawiał nieoryginalny ekran lub jakieś zalanie. Ewentualnie uszkodzenie mechaniczne, które powoduje, że folia rozpraszająca światło jest ściśnięta i źle podświetla. Jakoś ciężko mi uwierzyć w to, ze to oryginalny ekran i nienaprawiany telefon.

#8 drink

drink
  • 10 postów

Napisano 14 września 2013 - 08:03

Panowie, nie będę was przekonywał że telefon jest nowy, oryginalny itp. Moje pytanie czy jest sens to oddać na gwarancję czy nie? Da się z tym żyć, bo w zasadzie tylko na czarnym widać. PS nosze go często w tylnej kieszeni więc może go lekko "przysiadłem", więc stąd ten problem. Ale był bym wdzięczny jak by ktoś doradził tej gwarancji, a nie odchodził oryginalności... ;)

#9 iTomaj

iTomaj
  • 18 postów

Napisano 14 września 2013 - 08:17

Ja bym go oddał na gwarancję. Może dostaniesz refuba. Wtedy bym go sprzedał i kupił 5 albo 5s. 4s powoli się staje zacofany. Ale to tylko Ty wiesz czy Cię denerwuje ten ekran my decyzji nie podejmiemy :)

#10 UKEN_TV

UKEN_TV
  • 19 postów
  • SkądLublin

Napisano 23 października 2013 - 08:36

Ja bym podejrzewal ze dostała sie do środka wilgoć / został zalany.

#11 Baniaq

Baniaq
  • 3 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 12:50

witam mam problem z Iphone4. oto on wcisnelem przycisk właczy wyłacz do odblokowania nagle zaciol się ekran i nie działał dotyk to wcisnelem jeszcze raz i telefon zdechł tak sam z siebie teraz nie działa nic tylko jak dzwoni się pod numer telefonu to dzwoniacy slyszy sygnal a moj iphone nie reaguje. podejzewam ze jakies styki w srodku sie popalily. Warto oddawac na gwaracje ? bo jezeli sam z d*py bedzie mi sie tak psul to wbijam w ten tel.

#12 MC_

MC_
  • 6 851 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 12:53

A nie dało się tego napisać bez błędów i przy użyciu choćby szczątkowej interpunkcji? Wyszedł ciężkostrawny bełkot świadczący o poziomie piszącego.

#13 Baniaq

Baniaq
  • 3 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 12:57

o Boże człowieku za miast pomóc będziesz mi tu hejtować pismo i interpunkcje ? Nie mam co robić tylko wciskać alt i używać przecinków... Co to? Dyktando?

#14 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 grudnia 2013 - 12:59

Zasady forum są takie, a nie inne, więc należy tutaj używać języka polskiego. A odnośnie Twojego problemu to zrób reset telefonu, czyli trzymaj wciśnięty Home i Power przez minimum 10 sekund i powinien się włączyć.

#15 Baniaq

Baniaq
  • 3 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 13:03

Dziękóweczka Mac~ pomogło :) i w takim razie przepraszam za złamanie zasad :)

#16 ppelaa

ppelaa
  • 34 postów
  • SkądTczew, PL

Napisano 12 grudnia 2013 - 14:14

Podepnę się do kolegi u góry. Przedwczoraj iphone zrobił mi tak samo, działało wszystko poza ekranem. Reagował wibracją na wyciszenie, budzik zadzwonił, itunes go widział, mogłam nawet zrobić zrzut ekranu, który został zapisany. hard reset pomógł i jest ok, ale to nie jest normalne zjawisko. ktoś coś wie dlaczego się tak dzieje? u mnie ip4s

#17 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 12 grudnia 2013 - 14:19

Ogłoszenia - Serwis




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych