Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Happy New Year :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:05

Z okazji nadchodzacego 2006 roku, zyczę Wam wszystkim zebyscie nie zapominali o marzeniach, ktore sa motorem napedowym wszelkich dzialan od zarania ludzkosci.
Zycze Wam, byscie w tym nowym roku byli wizjonerami i rebeliantami i zmienili swiat ... :-)

Dołączona grafika

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:06

Ano szczęśliwego.. :evil:

#3 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:10

Oby ten rok był dla Was (no i dla mnie :P) lepszy od poprzedniego :D

#4 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:14

Ja życzę aby wszyscy dotarli na zabawy sylwestrowe i bezpiecznie z nich wrócili. Na Wigilię ktoś nieopatrznie życzył "śniegu po pachy" no i się sprawdziło... także uważajcie czego życzycie;) Oby rok 2006 był lepszy niż wszystkie poporzednie, najlepszego...

#5 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:19

Żeby się Wam wszystkie plany udało zrealizować. Nawet te, które są bardziej marzeniami niż planami :) Szczęśliwego!

#6 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:19


Ja życzę aby wszyscy dotarli na zabawy sylwestrowe i bezpiecznie z nich wrócili.

Jak ktoś będzie miał chwilkę to możemy zrobić sylwestra na iChat... ja jestem i się nie ruszam 8)

#7 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:23

Wszystkim wszystkiego najlepszego i oby rok następny nie był gorszy od obecnego :D

#8 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:27

Wszystkim wszystkiego najlepszego i oby rok następny nie był gorszy od obecnego :D


Pesymista :mrgreen:

#9 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:31

Pesymista

elrobsono, nie pesymista.... realista :mrgreen:

Ok,ok...

Żeby następny rok był znacznie lepszy od obecnego 8)

#10 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:40

Niech Nowy 2006 Rok pozbawiony bedzie przykrosci, a sklada sie jedynie z sukcesow i szczesliwych chwil. Tego wam szczerze zycze !

#11 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 31 grudnia 2005 - 16:57

Wszytkiego Najlepszego !!! !!! !!! :mrgreen: Oby przyszły rok był szczęsliwy dla Was wszystkich :) ... a Intel żeby się okazał tylko zmyłą dla G6 :mrgreen: ...do zobaczenia w 2006r. :wink:

#12 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 31 grudnia 2005 - 17:31

Jak ktoś będzie miał chwilkę to możemy zrobić sylwestra na iChat... ja jestem i się nie ruszam 8)


Bo te nieuzyte warszawskie macusery nie pomyslalay o zrobieniu imprezy ... ech :P

#13 alireen

alireen
  • 15 postów
  • SkądBrzeziny

Napisano 31 grudnia 2005 - 17:51

Wszystkiego naj na Nowy 2006 roczek - zeby byl on dla was wszystkich wyjatkowy i przyniosl to czego w 2005 zabraklo ;)

#14 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 grudnia 2005 - 17:56

Jak ktoś będzie miał chwilkę to możemy zrobić sylwestra na iChat... ja jestem i się nie ruszam 8)


Ja też, co prawda w gg, ale sylwestra spędzam w sieci :)

#15 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 31 grudnia 2005 - 17:59

Do Siego 6, życzę wszystkim ( a przede wszystkim sobie) CIERPLIWOŚCI, OPTYMIZMU i HUMORU w zmaganiach z rzeczywistością. Eeeeeeeeeechhhhhh.....na imprezkę bym jakąś z gadającymi po ludzku... a tu deszczowy i zimny Rotterdam, bez przyjaciół, rodziny ....... s**t... ooooo właśnie sobie czegoś życzyłem. Wszystkim na obczyźnie SERDECZNE życzenia udanych powrotów.. obyśmy się wszyscy spotkali kiedyś. kokos

#16 PlecakZ

PlecakZ
  • 11 postów
  • SkądŁódź

Napisano 31 grudnia 2005 - 18:07

Szczęśliwego Nowego Roku Wam i Steve'owi życzę. :)

#17 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 31 grudnia 2005 - 18:11

Czołem, Aby Kaczory oraz Intel nie okazali się takim złem jak wieść gminna niesie i aby zaskoczyli nas wydajnością, pracowitością i ekonomicznie, czyli co by było taniej ;) Najlepszego dla Was! Borys

#18 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 grudnia 2005 - 18:11

O, kolejny krajan z Łodzi. Zaczynamy stanowić drugą, po warszawskiej, silną grupę :) :D

#19 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 31 grudnia 2005 - 18:18

Trzeba pomyśleć o jakimś spotkaniu, ale niestety już za tydzien się zwijam z powrotem i zostawiam moją piękną Łódź, także niestety beze mnie. Życzę Wam udanej zabawy!!! :)

#20 sleepless

sleepless
  • 314 postów
  • SkądGliwice

Napisano 31 grudnia 2005 - 18:43

Ja również życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku !!! Mam nadzieję, że przyszłoroczna zmiana na intela okaże się strzałem w dziesiątkę. Wierzę, że Steve nas nie zawiedzie. Wszystkiego najlepszego :D

#21 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 31 grudnia 2005 - 20:24

Szczęśliwego Nowego Roku! I Oczywiście Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej do białego rana!

#22 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 01 stycznia 2006 - 00:04

Dołączona grafika
No tośmy się doczekali oby sady nam urosły, maci sie po prawiały, dzieci przybywało i zamiast mordobicia na PS śmigały po consoli :)

#23 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 01 stycznia 2006 - 00:09

Szczęśliwego nowego 2006 :mrgreen:

#24 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 stycznia 2006 - 00:10

Ano, jeszcze raz wszystkim wszystkiego!

#25 bemaxxxrusek

bemaxxxrusek
  • 8 postów

Napisano 01 stycznia 2006 - 12:12

Witom ! Wczoroj sylwestor, to chlonie muy byc - bo czas chloc zeby bylo git. Jo kaco mom letszego niz w zeszłym oku, a co zeszscie chloli zeby dzisioj miec tokiego kaca? Ja to co zwykle (w zeszedlym roku), tyle że wiencej. Od grzea dwie stówki porzyczone, i wsio przepite, a cza by cos wypic - moze wychleje spiryt bo porzycze od grzea jeszcze stówke na poprawe nastroju. Ale tera do zeczy, co chloliscie, bo ja: 16:00) Na rozgrzewe poszło piwo, królewsko mocne, kazdy se po jednym wychloł. 16:30) Wudka siwucha, po 0,5l na głowe - muy byc nie? sami pendzilim z pola grzea (tam gdzie romek japkiem w kota rzucał, co by znaleźć) 17:10) batoniki kupione u ubola, kukuryku, porzyczone ulubione od grzea, wienc zem se zjod, i zapił niebieskim (bańkom) 17:25) potem poszedło piwo królewskie - niestety sie skończyło to co pener wygroł, bo przechlalim wsio, to kupił żem w tenczy pszeterminowane, za 0.99zł za puszke. miejsce zakupu była to tencza 1Cool tera pilim spiryt z wudom absolwent, i tym całym grelelellelelelremremem, niwiem jok to siem pisze, ale gowno słabe, a na flaszce piszom - greleleeelle dla całej rodziny, i sie gwizozdor smieje hahahaha. 19:30) tera siem zrobiło bardzo goronco, to Groga sie nachlalim, to jusz wszysyc byli mocno piojoni 20:30) Jok wszyscy doszedli do siebie, to rusek wzioł i banie u cygana włonczył i podał rum wino jabłkowe mientowe morki vino i po lechu wypilim. Potem sie troche w korty pograło, a roman dwa razy jezioro pszepłynoł. 22) Tera wiadomo roman siem zmenczył cza siem rozgrzac to idzie wuda czysta Smirnoff, z vintem primitivo (O! kupił, 19,90 za flaszke - jok kupił 2 to żem mu powiedział żeby pipipippi). 23) Tera to żem sie nachlał tak wuody e mineło troche zebym nowy rok zooważył nie 24) nowy rok, roman mowi ze cza otworzyc brame malucchem i rubi tak jak powiedział. potem pijem wude, i je goloneczka i tatar, nie? kukuryku na deser, i ponczki co grzechu ukrad z tenczy. 1:30)tera to zem wypił 2l wudy, bo nowy rok, to na chama sie pije. Zapił żem to 2l soku ananasowego - godom wam muy byc. troche stracilim wszyscy na formie - gromy w zapałki 2:50) tera to żem wypił juz kulturalnie, mieszanke - piwo fortuna, wino jabzowe, nalewka wisniowa no i nie było wiencej alkocholi to zem spiryt kamforowy dodał (a co?) wypilim to gnuj był i muy byc nie? 3:30) tera to zem se zjodł golonczke i 0,6l spirytu wychał poszłem spac i tera do was pisze na forum zeby sie was spytoc co zescie wczoroj choli jak wiela (bo ja zem chloł i to wiela jakby nie było wiadomo), i jokiego mocie kaca bo ja letkiego ale grzeu chyba lezy jeszcze a ja se tu pisze i roman pacza.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych