Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

.Mac - niekompetencja SADu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 30 grudnia 2005 - 12:46

Witam,
Miesiąc temu stałem się szczęśliwym posiadaczem iBooka kupionego w SADzie w sklepie w Galerii Mokotów w Warszawie. Od początku przymierzałem się do pakietu .Mac. Zaraz w pierwszych dniach grudnia zamierzałem go kupić w którymś z iSpotów - oficjalnych SADowych punktów. W BlueCity był tylko family pack, koło Politechniki Pan z drwiącym uśmieszkiem zapytał mnie kto by chciał to kupić, a w Galerii Mokotów przyjęto zamówienie twierdząc, że będzie za kilka dni. Kilka dni zamieniło się w miesiąc. Nawet dzwoniłem na Mangalię. Wszyscy zapewniali mnie, że za dni kilka .Mac będzie dostępny w Polsce. Dodatkowo byłem zapewniany, że inaczej niż poprzez zakupienie u nich pudełka z kodem nie mam możliwości zakupienia .Mac'a. Nawet jeszcze wczoraj w Blue City sprzedawca zapewniał mnie, że nie zapłace za .Mac'a polską kartą kredytową w internecie. Dziś rano mimo wszystko spróbowałem zakupić zwiększenie konta i udało mi się to bez problemu na stronie www.apple.com.
Jestem zadziwiony niekompetencją sprzedawców we wszystkich 3 iSpotach w Warszawie, którzy jak jeden mąż zapewniali, że kartą Visa z polskiego banku nie można dokonywać zakupu .Mac.
Zatem informacja dla wszystkich: jest to możliwe i jest to nawet ciut taniej niż w Polsce.
Pozdrawiam, Borys

#2 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 grudnia 2005 - 12:53

Zgadza się, potwierdzam, konto .mac zakupiłem poprzez stronę apple płacąc kartą kredytową.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych