Witam serdecznie
Mam problem
Gdy chce aktywowac iphone to pokaZuje ze nie ważna karta sim
A na drugim iphonie działa
Pokazuje nawet 2-3kreski
Proszę o pomoc
Iphone 5 problem z aktywacja
Rozpoczęty przez
potul10
, 10 wrz 2013 16:54
2 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 10 września 2013 - 16:54
#2
Napisano 11 września 2013 - 14:35
mam ten sam problem.. niby simlock.
#3
Napisano 11 września 2013 - 17:53
Również mam ten problem. Mam simlocka na sieć O2 w Anglii. Chodzi o to, że telefony fabrycznie nie mają simlocka lecz po pierwszym włożeniu jakiejkolwiek karty SIM, telefon blokuje się właśnie na tę sieć. Muszę teraz męczyć poprzedniego właściela aby udał się ze mną do punktu O2 z papieramy aby odblokowali mi go.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych











