Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 5 problem z aktywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 potul10

potul10
  • 1 postów

Napisano 10 września 2013 - 16:54

Witam serdecznie Mam problem Gdy chce aktywowac iphone to pokaZuje ze nie ważna karta sim A na drugim iphonie działa Pokazuje nawet 2-3kreski Proszę o pomoc

#2 uha

uha
  • 8 postów

Napisano 11 września 2013 - 14:35

mam ten sam problem.. niby simlock.

#3 arek830

arek830
  • 16 postów

Napisano 11 września 2013 - 17:53

Również mam ten problem. Mam simlocka na sieć O2 w Anglii. Chodzi o to, że telefony fabrycznie nie mają simlocka lecz po pierwszym włożeniu jakiejkolwiek karty SIM, telefon blokuje się właśnie na tę sieć. Muszę teraz męczyć poprzedniego właściela aby udał się ze mną do punktu O2 z papieramy aby odblokowali mi go.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych