Witam serdecznie
Mam problem
Gdy chce aktywowac iphone to pokaZuje ze nie ważna karta sim
A na drugim iphonie działa
Pokazuje nawet 2-3kreski
Proszę o pomoc
Iphone 5 problem z aktywacja
Started by
potul10
, 10 Sep 2013 16:54
2 replies to this topic
#1
Posted 10 September 2013 - 16:54
#2
Posted 11 September 2013 - 14:35
mam ten sam problem.. niby simlock.
#3
Posted 11 September 2013 - 17:53
Również mam ten problem. Mam simlocka na sieć O2 w Anglii. Chodzi o to, że telefony fabrycznie nie mają simlocka lecz po pierwszym włożeniu jakiejkolwiek karty SIM, telefon blokuje się właśnie na tę sieć. Muszę teraz męczyć poprzedniego właściela aby udał się ze mną do punktu O2 z papieramy aby odblokowali mi go.
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users











