Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Iphone 5 problem z aktywacja


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 potul10

potul10
  • 1 posts

Posted 10 September 2013 - 16:54

Witam serdecznie Mam problem Gdy chce aktywowac iphone to pokaZuje ze nie ważna karta sim A na drugim iphonie działa Pokazuje nawet 2-3kreski Proszę o pomoc

#2 uha

uha
  • 8 posts

Posted 11 September 2013 - 14:35

mam ten sam problem.. niby simlock.

#3 arek830

arek830
  • 16 posts

Posted 11 September 2013 - 17:53

Również mam ten problem. Mam simlocka na sieć O2 w Anglii. Chodzi o to, że telefony fabrycznie nie mają simlocka lecz po pierwszym włożeniu jakiejkolwiek karty SIM, telefon blokuje się właśnie na tę sieć. Muszę teraz męczyć poprzedniego właściela aby udał się ze mną do punktu O2 z papieramy aby odblokowali mi go.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users