
iPhone 5 16GB vs. iPhone 4s 64GB
Started by
fotograf1995
, 14 Jul 2013 17:08
12 replies to this topic
#1
Posted 14 July 2013 - 17:08
Który z tych telefonów wybrać ?
#2
Posted 14 July 2013 - 19:15
Ja bym brał iPhone 5 ze względu na większy ekran co przydaje się przy przeglądaniu internetu. Ewentualnie poczekał na 5S i wtedy zdecydował czy brać 5 czy 5S.
#3
Posted 14 July 2013 - 19:54
To zależy, czy potrzebujesz miejsce na gry, aplikacje, muzyke, czy 16GB wystarczy Ci w zupełności. Ja wybrałbym phona 5, bez względu na pamięć, ponieważ podoba mi się większy ekran, lepsza kamera, airdrop, szybkość działania telefonu która jest nieporównywalna z innymi smartfonami.
iPhone 5 polecam.
#4
Posted 14 July 2013 - 22:14
Zgadzam się z przedmówcami, iPhone 5 będzie o wiele lepszym wyborem

#5
Posted 16 July 2013 - 20:07
Nie pchaj sie w ipka 4s,zdecydowanie iphone 5
#6
Posted 16 July 2013 - 20:16
5'tka w stosunku do 4S ma jedynie AirDrop'a i efekty w kamerze więcej na iOS 7. Warto się cisnąć na 16GB podczas gdy można mieć pojemny i w zupełności wystarczająco wydajny telefon?
#7
Posted 19 July 2013 - 18:04
Tak, warto.
#8
Posted 19 July 2013 - 18:08
Oczywiscie zewarto.......to inne pokolenie telefonu......szybszy lepszy wygodniejszy i wiekszy ekran
#9
Posted 19 July 2013 - 18:13
Same twarde argumenty widzę (nie wiem po co, ale dodam troche kropek)..................................................
#10
Posted 19 July 2013 - 18:32
No pewnie ze iPhone 5. Sama pojemnosc to nie wszystko. Wiekszy ekran, zdecydowanie wieksza predkosc i wydajnosc to wg Ciebie Homer slabe argumenty? Tylko nie staraj sie przekonac mnie ze tak.
#11
Posted 19 July 2013 - 18:52
Czy ten większy ekran to plus? wydłużyli go lekko i przez to telefon wygląda jedynie jak pilot, no i podobnie jak 4 jest awaryjny, a to jakieś odpryski, a to power się zapada, ja bym postawił na sprawdzonego 4sa.
#12
Posted 19 July 2013 - 19:41
Gdzie i kiedy jest ta zdecydowanie wieksza wydajność. Bo poza milisekundami tu i tam to nawet na iOS 7 4S działa porównywalnie do 5. Ani aparat, ani ten ekran ani SoC nie jest na tyle lepszy by rezygnować z większej ilości programów, muzyki czy filmów i zdjęć. Nie musi to być aż 64GB, ale te 32 to moim zdaniem minimum by móc nieskrępowanie pakować na telefon pliki o coraz większych rozmiarach.
Jeśli ktoś uważa, że 5 16GB to lepszy wybór od 4S 64GB to ma syndrom wielu Polaków: kupić BMW 550 czy 730d? Kij, że w najtańszej 7 będę siedział na drewnianym stołku, ważne że mam 7 a nie 5 i ludzie widzą.
#13
Posted 08 August 2013 - 21:52
Sorry, ze odgrzewam kotleta ale dopiero teraz dobrnalem do tego watku
Porownanie ktore tu przytoczyles nie ma wogole zadnego uzasadnienia. Mowimy tu o iPhonie czy o BMW? Jakos nie wydaje mi sie zebym mial syndrom Polaka. Nie mowimy tutaj o wydajnosci czy predkosci liczonej w milisekundach tylko o moim subiektywnym odczuciu przy uzytkowaniu tych urzadzen. Mialem okazje rownolegle uzywac dwoch i roznica jest zasadnicza. Na korzysc iPhona 5 oczywiscie.
Skoro juz przyczepiles sie kilku detali dlaczego pod włos nie wziales przytoczonej przeze mnie kwestii wyswietlacza? To taki maly detal o ktorym nie warto wspomniec? Co to znaczy ze "ekran nie jest na tyle lepszy"? Przeciez jest o 0,5 cala wiekszy co zdecydowanie wplywa na kilka znaczacych cech uzytkowych nieprawdaz? Albo waga urzadzenia.
Zreszta o co ten caly szum? Nie wzielismy pod uwage zasadniczej kwestii - moze dla autora watku jednak pojemnosc jest pierwszorzedna cecha brana pod uwage? Nie znajac osobistych preferencji moich czy autora watku nie bedziesz w stanie wcisnac mi kitu ze 64GB 4S jest lepsze.

1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users