Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pstrykający home button


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bazagazeal

Bazagazeal
  • 144 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 21 czerwca 2013 - 06:49

Witam, 3 miesiące temu miałem też ten sam problem, lecz wyczyściłem przestrzeń wokół przycisku i problem ustał, teraz powróciło dokładnie to samo pstrykanie (może odrobinę cichsze) ale już tym razem wyczyszczenie nie pomogło.

Nagranie, które zrobiłem za pierwszym razem kiedy miałem ten problem: WRZUTA - Notatka

Co mogę z tym zrobić? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

#2 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 24 czerwca 2013 - 19:59

Według mnie wymienić taśmę home. Na moje oko masz wymęczony mikrostykm stąd te niepokojące dźwięki.

#3 Bazagazeal

Bazagazeal
  • 144 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 25 czerwca 2013 - 07:32

To nie podlega wymianie na gwarancję? Dodam jeszcze, że mam luźne przyciski regulacji głośności, tryby cichego a najbardziej power buttona - lata na wszystkie strony.

#4 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 25 czerwca 2013 - 10:09

Powiedz, że klawisz się nagminnie zacina co uniemożliwia ci komfortowe używanie telefonu i zrobią gwarancyjnie.

#5 jacob31

jacob31
  • 362 postów

Napisano 27 kwietnia 2016 - 17:19

Miesięczny Iphone 6s mam podobny problem. (pojawił się kilka dni temu)

Może nie tak głośno ale też czuję jakby home button był luźny (jakby coś tam nie było do końca spasowane) i dlatego po delikatnym naciścięciu (nie wciśnięciu) daje taki odgłoś.

Telefon kupiony z T-mobile, jakie rozwiązanie najlepsze? Jak to jakaś błohostka za którą zapłace 10 zł to wolę podejść do zwykłego serwisu, żeby mieć cały czas aktywny telefon.



#6 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 30 kwietnia 2016 - 18:02

Miesięczny Iphone 6s mam podobny problem. (pojawił się kilka dni temu)

Może nie tak głośno ale też czuję jakby home button był luźny (jakby coś tam nie było do końca spasowane) i dlatego po delikatnym naciścięciu (nie wciśnięciu) daje taki odgłoś.

Telefon kupiony z T-mobile, jakie rozwiązanie najlepsze? Jak to jakaś błohostka za którą zapłace 10 zł to wolę podejść do zwykłego serwisu, żeby mieć cały czas aktywny telefon.

Skoro miesięczny i na gwarancji, to oddaj na gwarancję. Chociaż wydaje mi się, że to raczej problem "kosmetyczny" a nie usterka i mogą nic z tym nie zrobić.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych