Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4S gdzie na naprawę w Łodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 zapsu

zapsu
  • 135 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 18:20

Witam, posiadam iPhona 4S z sieci Play. Jest to telefon ze standu, zatem posiadam do niego jedynie paragon z datą końca grudnia 2012. Oczywiście w iSpod odesłali mnie z kwitkiem. W Play podobnie, gdyż powinienem posiadać kartę gwarancyjną. Mogę się dochodzić w ramach "niezgodności towaru z umową", lecz najpierw chciałbym spróbować naprawy gwarancyjnej w autoryzowanym serwisie, gdyż podobnież tam powinni przyjąć bez marudzenia. Pierwsza rejestracja w iTunes to 20 czerwca 2012, zatem pozostał mi lekko ponad miesiąc na naprawdę w ramach gwarancji. Zna ktoś jakiś serwis autoryzowany Apple w Łodzi? Pozdrawiam, Łukasz.

#2 hakaman12345

hakaman12345
  • 124 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 21:51

1.kupujac w playu mozesz telefon serwisowac tylko u nich 2.Czy iphoen ma karte gwarancyjna ? chyba nie moze im o fakture z playa chodzilo sorry za pisownie ale z tela pisze

#3 zapsu

zapsu
  • 135 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 22:18

Zapewne masz racje, chodziło o fakturę. Niestety jej nie posiadam.

#4 MacLife

MacLife
  • 198 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 30 kwietnia 2013 - 22:49

Gwarancję może Ci przyjąć prawdopodobnie iDoctor. Bardzo dobry serwis, proponuję do nich zajrzeć, a w dodatku nie drogo :)

#5 zapsu

zapsu
  • 135 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 22:50

Gwarancje Apple jeszcze mam więc chciałbym to wykonać w ramach gwarancji.

#6 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 01 maja 2013 - 08:21

Gwarancje Apple jeszcze mam więc chciałbym to wykonać w ramach gwarancji.


Zadzwoń do regenersis, oni zajmują się gwarancją telefonów apple od operatorów.
Nie musisz posiadać gwarancji, potrzebują tylko telefonu i jego numeru imei w celu weryfikacji pochodzenia (wolny rynek/operator etc) oraz czy gwarancja jest.

#7 zapsu

zapsu
  • 135 postów

Napisano 01 maja 2013 - 10:45

Dzięki za info.

Zadzwonię do regenersis i się dopytam.

Znalazłem jeszcze http://armago.pl/serwis.html - naprawiają iPhone w ramach gwarancji.

#8 Ilicz666

Ilicz666
  • 375 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 maja 2013 - 22:09

Z tego co ja sie dowiadywalem kiedy oddawalem swojego iPhone 5 z T-mobile (płatna wymiana) tylko regenerzis mogło go przyjąć. Przed wysylka jeśli masz możliwość zrób zdjęcia czujnikow wilgoci w swoim iPhone. Ponieważ regenerzis bardzo często odsyła iphony z anulacja(ingerencja cieczy) mimo tego ze Twój telefon nie widział cieczy.

#9 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 02 maja 2013 - 22:45

Z tego co ja sie dowiadywalem kiedy oddawalem swojego iPhone 5 z T-mobile (płatna wymiana) tylko regenerzis mogło go przyjąć.
Przed wysylka jeśli masz możliwość zrób zdjęcia czujnikow wilgoci w swoim iPhone. Ponieważ regenerzis bardzo często odsyła iphony z anulacja(ingerencja cieczy) mimo tego ze Twój telefon nie widział cieczy.


Jak chcesz zrobić zdjęcia czujników wilgoci ? -.-
Trzeba by telefon otworzyć, a potem jeśli regenersis (NIE "REGENERZIS" ) odmówi naprawy przez "zawilgocenie" co Ci po zdjęciach ? Pokażesz to powiedzą, że telefon był rozbierany co za tym idzie gwarancja tak czy siak kaput.

#10 Ilicz666

Ilicz666
  • 375 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 maja 2013 - 22:49

Czujnik w 4s jest w wejściu audio oraz w dolnym doku a więc z lampa mozna zrobic zdjęcie. Jedynie fakt serwis może powiedzieć ze to nie ten iPhone jest na zdjęciu i tyle.

#11 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 02 maja 2013 - 23:11

Czujnik w 4s jest w wejściu audio oraz w dolnym doku a więc z lampa mozna zrobic zdjęcie.
Jedynie fakt serwis może powiedzieć ze to nie ten iPhone jest na zdjęciu i tyle.


To bardzo ciekawe jak chcesz w ogóle zrobić zdjęcie, skoro one są od wewnętrznej strony.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych