Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

dwa maci jeden iPod/ wymiana danych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 20:19

Problem wydaje mi się być znany wszystkim którzy maja dwa Mac'i i jednego iPoda, jednak nie znajduje w tym dziale wątku który może to choć trochę wyjaśniał.

Problem:
Mam dwa maci, podłączam iPoda shuffle do B&W wybieram playlist'e ładuje do urządzonka, na "partycje" "data"-żeby nie było że test do bani; wrzucam jakiegoś pdf'a, podpinam do CUBE no i on do mnie z komunikatem
Dołączona grafika
To ja mu "no"... i iPod niepodłączony... Pdf oczywiście jest.
Ale żeby nie było to ja mu "yes" a on mi oczywiście "partycje" data ai owszem zostawia w spokoju a playliste kasuje i nima...
A ja chcę przenosić muzykę między dwoma macami...
był u mnie MyApple mówił że on nosi sobie między dwoma iTunsami bez problemu ale nie znalazł tego co trzeba ustawić.... on ma piece...

Wersja iTunes 4.9

#2 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 grudnia 2005 - 20:26

http://www.myapple.p...opic.php?t=2671 :wink:
http://homepage.mac....syncOtunes.html


był taki program ipodcontrol , ale nie mogę go znaleźć....

i jeszcze może to http://wbyoung.ambit...mon.com/senuti/

#3 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 21:04

Widziałem post equinoxe jednak program jaki proponuje ma jedynie PCtowy instaler... choć mój angielski jest na tyle słaby że mogłem coś przeoczyć :oops:

Właśnie dobrym pomysłem było by gdyby ktoś kilka patentów opisał na myApple po Polsku... było by bardzo miło.

[ Dodano: 2005-12-18, 21:13 ]
Pogram który podałeś w linku niestety służy do synchronizowania dwóch iTunes pracujących w sieci... a to mnie totalnie nie interesuje... ja bym chciał móc przenosić ipoda czasem coś dołożyć czasem odjąć- przykładowa sytuacja: cube włącza się ok 3/4min BW ok 10/12 czasem nawet dłużej więc łatwiej odpalić cube wrzucić piosenkę niż czekać na start pantery na BW. ponadto pojadę do brata i chciał bym móc zrobić to samo, zostawić mu kilka kawałków kilka od niego "pożyczyć" po prostu chciał bym by zachowywało się to przyzwoicie i wymagało w ostateczności posiadania dysku CD 50mm do instalowania jednej góra dwóch aplikacji lub plug-in'ów i by zajmowało to sekundy :mrgreen:
ciekawe czy się da :evil:

#4 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 grudnia 2005 - 21:20

A czy nie jest tak, że iPod ma włączoną automatyczną aktualizację listy odtwarzania? U mnie ustawiona jest ręczna aktualizacja i do iPoda mogę dodawać utwory z kilku różnych bibliotek iTunes bez nawet słowa sprzeciwu z jego strony.

#5 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 21:55

Dołączona grafika
Co ja mam przestawić... zaznaczam że iPod jest sfuffle... czyli jedyne preferencje to te z poziomu komputera.

#6 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 grudnia 2005 - 22:21

Nie mam pojęcia. U mnie to wygląda tak:
Dołączona grafika
Może szufelka nie ma takiej możliwości?

#7 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 18 grudnia 2005 - 22:30

Raczej ma, tylko iTunes są z zeszłego stulecia... Teraz obowiązuje 6.0.1!

#8 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 grudnia 2005 - 22:33

Raczej ma, tylko iTunes są z zeszłego stulecia...

A widzisz w tym coś złego? Ja też jestem, kurczę, z zeszłego stulecia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A na poważnie: rzeczywiście, to może być to.

#9 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 grudnia 2005 - 22:37

heidi masz racje :) to musi zadzialac. jak bylem u JSG to szukalem tej opcji ale nie moglem znalesc( pomyslalem ze na macu to gdzie indziej pewnie jest ale oczywiscie nie zauwazylem ze to inna wersja iTunes'a :roll: :roll: )

#10 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 grudnia 2005 - 22:38

A ja wcale nie jestem pewien, bo szufelka to dosyć specjalna konstrukcja. Ale, na logikę, czemu nie.

#11 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 18 grudnia 2005 - 22:59

Raczej ma, tylko iTunes są z zeszłego stulecia... Teraz obowiązuje 6.0.1!


Niestety w iTunes 6.0.1 (3) nie ma takiej opcji dla Szufelki.

Przynajmniej u mnie :wink:

#12 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 23:01

Ach... żeby to było takie proste... ale niestety
Dołączona grafika
kalpa... shufelka jest specyficzna... nieda się tego ukryć i zmienić :x

[ Dodano: 2005-12-19, 10:22 ]
Trudno :!:
Jak by co to zawsze można potraktować "szufelkie" jako dataPalec i przenosić mp3 na części dyskowej :evil:

#13 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 19 grudnia 2005 - 15:40

ale jeśli inni mogą a Tobie to nie wychodzi to może kwestia iTunesa albo firmwearu? Ostatnio w SU był dostępny jakiś iPod updeater, który naprawiał różne "bugi" wlaśnie z szuflą... zastanawia mnie to bardzo bo ja mam taką sytuację, że mam mackza i trzy PC, na których są iTunes najnowsze (na jednym jest amaroK) i jakoś na iPoda z każdego bez problemowo da się załadować muzę...

#14 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 19 grudnia 2005 - 15:49

tylko że iTunes mam najnowszy i update ipoda też najnowsze...

#15 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 grudnia 2005 - 17:54

ale jeśli inni mogą a Tobie to nie wychodzi to może kwestia iTunesa albo firmwearu?

Albo modelu iPoda - czy ci, którzy "mogą" również korzystają z szufelek, czy też posiadają inne modele?

#16 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 22 grudnia 2005 - 23:55

ja używam iPoda mini być może faktycznie jest tak jak już ktoś się w tym wątku wypowiedział, że shufla jest specyficzna...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych