Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błagam pomozcie!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 natalla1590

natalla1590
  • 3 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 12:14

Mam iPoda 20 gb, sprowadzony ze stanów, wczoraj podlaczylam go do komputera i wlaczylam "iPod updater".Nie wiem czemu funkcja "update" nie dzialala wiec nacisnelam "restore" i kiedy domyslilam sie od czego ona sluzy to szybko odlaczylam iPoda od komputera.Dodam tez ze program iTunes z jakis powodow przestal mi dzialac i wlacza mi sie caly czas raport o bledach ;/;/ Teraz kiedy chce wlaczyc iPoda pokazuje mi sie folder z wykrzyknikiem i nic wiecej.Co mam zrobic???Pomozcie!!!!

#2 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 12:34

Podlaczyc znow Ipoda do kompa wlaczyc iPod updater'a wybrac restore a pozniej akutalizacje sprzetu. Po skonczonej operacji podlaczyc ipoda do kompa wlaczyc itunsa i juz. Jezeli beda jakies problemy przeinstaluj jeszcze raz Itunsa

#3 natalla1590

natalla1590
  • 3 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 13:30

Zrobiłam tak i iPod juz dziala, nie ma muzyki ale przynajmniej dziala heh Mam tylko wlasnie jeszcze problem z tym iTunsem, kasowalam i wgrywalam juz go kilka razy i caly czas wyskakuje ten raport.Moze ktos mi cos poradzi??

#4 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 13:40

w panelu sterowania>dodaj/usuń>programy usuń iTunes> a co dalej to jeszcze myśle bo musze odpalić VPC i winowsa XP :(

#5 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 23 grudnia 2005 - 00:04

a jakiego iTunesa masz? Może powinnaś zainstalować nowszą wersję jeśli takowej nie miałaś?

#6 natalla1590

natalla1590
  • 3 postów

Napisano 23 grudnia 2005 - 09:54

Właśnie mam ta najnowsza :|

#7 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 23 grudnia 2005 - 10:04

ach te pecety.... dalej nie działa?Po odinstalowaniu trzeba znaleźć bibliotekę iTunesa i ją wywalić... niestety VPC coś mi sie wiesza- jak to PC więc nie mogę ci poszukać gdzie to siedzi... po usunięciu bibliotek ( nie mylić z play listą i iTunesfolder, trzeba się restartować i zainstalować od nowa... jak to się nie uda to ja bym zrobił reinstalowanie systemu ;) najlepiej razem z wymianą PieCa na maca ;)

#8 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 23 grudnia 2005 - 17:53

albo pobawić się regedit ;)

START>uruchom -> wpisz regedit i naciśnij OK

Otworzy się menedżer rejestrów systemu.
Edycja>znajdź -> i wpisz iTunes i naduś OK -> i kasuj znaleziony rejestr -> i naduszaj F3 i w koło macieja.

W ten sposób pozbędziesz się wszystkich wpisów rejestru, które zawierają nazwy lub wartości "iTunes". Możesz spróbować powtórzyć to samo z filtrem "apple"

Na wszelki wypadek możesz utworzyć manualnie punkt przywracania systemu we właściwościach mojego komputera.

Ogólnie metoda polecana dla osób co to znają swój komputer i mają jakieś doświadczenie z czyszczeniem rejestrów. Metoda niezawodna na wyrzucanie wszelkiego oprogramowania i wszystkich jego bibliotek, bo manualne rzadko kiedy dają sensowne rezultaty własnie ze względu na to, że ich wartości trzymane są w rejestrach a odinstalatory wszelkie nie czyszczą rejestrów. Dlatego często po usunięciu jakby się nam mogło wydawać 100% plików oprogramowania to dalej się sypie albo dalej ma te same ustawienia...

PS: całośc wykonujemy tylko gdy fizycznie programu juz nie ma, znaczy go odinstalowaliśmy.

#9 iBodo

iBodo
  • 265 postów
  • SkądW-wa

Napisano 24 grudnia 2005 - 00:12

Możesz ściągnąć też JV16 ProTools, który świetnie czyści rejestr z takich pozostałości.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych