Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę dodać klawiatury numerycznej


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 krisswoj

krisswoj
  • 61 postów

Napisano 03 marca 2013 - 17:38

Kupiłem sobie Microsoft Bluetooth Number Pad i mam problem z podłączeniem jej do mojego MBP.

Przechodzę do próby jej dodania, i system prosi o wpisanie kodu na tej klawiaturze

Dołączona grafika

I gdy wciskam te cyfry na tej klawiaturze, to nic się nie dzieje, ale za to jak wcisnę przycisk enter to od razu pokazuje mi się komunikat

Dołączona grafika

Co mogę w tym momencie zrobić? Komputer widzi klawiaturę ponieważ reaguje zawsze jak kliknę enter, ale nie reaguje jak przepisuje te cyfry.

- - - Połączono posty - - -

Mówię z góry że próbowałem dodać ją bez kodu - nie przeszło

#2 michalspd

michalspd
  • 132 postów

Napisano 03 marca 2013 - 18:10

A nie ma nic w instrukcji o domyślnym kodzie urządzenia jak przykładowo 0000 w słuchawkach bluetooth?

#3 krisswoj

krisswoj
  • 61 postów

Napisano 03 marca 2013 - 18:39

Jest, tylko aby dodać tę klawiaturę muszę ten kod wpisać na niej. A gdy to robię to komputer tego jakby nie widzi, ale na przycisk enter znajdujący się na tej klawiaturze reaguje od razu. Może inaczej, jak mogę włączyć numlock w systemie? Ok, błąd wyjaśniony :) Byłem przyzwyczajony do tego, że jak konfigurowałem oryginalną klawiaturę od maca to wciskane kolejno prze zemnie cyfry podświetlały się na monitorze, a w tym przypadku tak nie było. Wystarczyło wpisać ten kod i kliknąć enter i wszystko działa :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych