Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

macbook a1181, nie włącza się po czyszczeniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 QINKKKZ

QINKKKZ
  • 3 postów
  • SkądKraków, Poland, Poland

Napisano 28 lutego 2013 - 21:34

Witajcie, od dłuższego czasu mój mac dość głośno szumiał i osiągał wysokie teepratury, więc wczoraj otworzyłem bandytę,odkręciłem wiatrak wyczyściłem powietrzem, skręciłem no i wszyzstko byłoby dobrze gdyby się jeszcze włączył. Jedyna rzeczą która niepotrzebnie naruszyłem było to miedzianie chłodzenie, zakupiłem dzisiaj pastę termoprzewodzącą, usunąłem starą, wszystko fajnie skręciłem podobnie ale dalej nie działa. Po włączeniu mac chodzi ale nie słychać tego dźwięku przy starcie, pali się dioda na krawędzi. Znalazłem na youtube multum filmików w których za pomocą suszarki/piekarnika logic board był naprawiany i chyba to jest moja ostatnia nadzieja.
[url=http://www.youtube.com/watch?v=1jFTi_P24z8]Intel Core Duo MacBook Pro 15" Broken Graphics Chip ATI X1600 Logic Board Repair - YouTube[/url]

Także generalnie siedzę nad nim pochylony i zastanawiam się jak mogę mu pomóc :(

#2 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 lutego 2013 - 21:38

Wyjmowałeś baterię przed operacją? Robiłeś reset SMC?

#3 QINKKKZ

QINKKKZ
  • 3 postów
  • SkądKraków, Poland, Poland

Napisano 01 marca 2013 - 00:00

Oczywiście że wyjmowałem baterie przed operacją :) inaczej bym go nie rozkręcił, reset smc nic nie daje. Przy włączaniu jest głos przez chwile że pracuje, gaśnie a potem się włącza i sobie śmiga ale nie ma głosu włączanego maca. Nie wiem chyba zaniose do seriwsu w Krakowie. Człowiek chciał dobrze a wyszło beznadziejnie .

#4 arvika

arvika
  • 1 501 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 01 marca 2013 - 01:14

Prawdopodobnie coś źle złożyłeś. Wpadnij do nas, sprawdzimy.

#5 QINKKKZ

QINKKKZ
  • 3 postów
  • SkądKraków, Poland, Poland

Napisano 01 marca 2013 - 01:45

to wpadne jutro w godzinach porannych : )




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych