Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Teleinformatyka - szukam pracy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 24 września 2007 - 10:58

Witam,

Jestem osobą żądną sukcesu, dążącą do perfekcji w swoich działaniach i osiągającą swoje założone cele. Nie boję się samodzielnego podejmowania decyzji i nie unikam ich konsekwencji.

Poszukuję pracy we Wrocławiu na stanowisku potocznie zwanym jako informatyk/administrator (lub pokrewnych związanych z IT).
Od kilku lat wyżej wymienioną branżą zajmuje się zawodowo i cały czas staram się kształcić w tym kierunku. Aktualnie pracuje na podobnym stanowisku w jednej z Wrocławskiej firm świadczącej usługi telekomunikacyjne. Zakres obowiązków jaki wykonuje jest dość szeroki, tworzę sieci teleinformatyczne począwszy od projektu, instalację urządzeń po zapewnienie niezawodnego jej funkcjonowania(serwisowanie, rozbudowa itp.).
Lubię pracę z ludzmi, dzięki częstym kontaktom z klientami szybko i rzeczowo potrafię zrozumieć ich potrzeby i wymagania.
Dodatkowymi atutami z pewnością będzie skuteczność i konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność, zdycyplinowanie oraz dyspozycyjność.

Większa część mojej kariery zawodowej i umiejętności można przeczytać w moim CV które znajduje się tu w języku polskim i tu w języku angielskim.

Kontakt ze mną poprzez adres daniel.kanafa@gmail.com lub telefonicznie poprzez numer podany w CV.

Pozdrawiam.

--
Daniel Kanafa
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych