Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ZNALEZIONO IPHONE 4!! KRK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 stycznia 2013 - 21:45

Witam!! Znaleziono IPHONE 4 w Krakowie w Tramwaju poruszajacym sie na lini "50" (Okolice Galerii KRAKOWSKIEJ). Zainteresowana osobe prosze o kontakt telefoniczny 694 786 951 w celu weryfikacji poprawnosci danych w/w telefonu (znaki szczegolne, IMEI itd...)

#2 iUSA

iUSA
  • 52 postów

Napisano 16 stycznia 2013 - 23:50

No proszę, brawo. Należy Ci się jakaś sowita nagroda:)

#3 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 16 stycznia 2013 - 23:51

Liczmy,że znajdzie swojego właściciela .

#4 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2013 - 17:51

Juz nawet nie chodzi o nagrodę... Tylko z tego tytułu mogą być tylko problemy... Byłem na POLICJI i oni nawet nie chcieli ze mną współpracować tylko skierowali mnie do biura rzeczy znalezionych MPK:roll::roll:, które zresztą jest otwarte od godzin rannych do 14:30!!!!! Chciałem zauważyć ze niektórzy w tym czasie pracują!! Przecież nie będę brał wolnego dnia żeby uganiać sie za takimi sprawami!! Najlepiej to chyba go gdzieś zostawić i niech sie martwi ten, co go znajdzie!! Co to za podejście do sprawy?.. Wiem ze w Polsce jest źle, ale nie myślałem ze az TAK...:sad: Oczekuje na właściciela z niecierpliwością!!:)

#5 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 17 stycznia 2013 - 18:23

Jak nie ma blokady, to zerknij w kontakty typu: mama, tata itp.

#6 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2013 - 18:27

Hehehe...Gdyby to było takie PROSTE...:) Telefon nie posiadał karty SIM i był "goły" jakby po resecie :/

#7 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 17 stycznia 2013 - 18:29

Hehehe...Gdyby to było takie PROSTE...:) Telefon nie posiadał karty SIM i był "goły" jakby po resecie :/


o.o

#8 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2013 - 18:33

Boję się czy IPHONE-ik nie jest po kradzieży… Jakieś sugestie mili PAŃSTWO??:confused:

#9 Amex

Amex
  • 1 711 postów
  • Płeć:
  • SkądNEW YORK

Napisano 17 stycznia 2013 - 18:37

Wszystko na to wskazuje. Nie dziwię się ze się go chcesz jak najszybciej pozbyć.

#10 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 17 stycznia 2013 - 18:37

Boję się czy IPHONE-ik nie jest po kradzieży… Jakieś sugestie mili PAŃSTWO??:confused:


Nawet jak jest to nic nie zrobisz. Byłeś na policji,posty na forum. Może jakies ogłoszenie w miejscu gdzie znalazłeś?

#11 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 18:41

Ja bym się postarał o jakiś kwit od policji, że nie chcą przyjąć.

#12 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:01

Hmmmm... Myślałem nad tym bardzo intensywnie - natomiast szansa znalezienia osoby, która zgubiła telefon w tramwaju jest kłopotliwa... Pytanie gdzie umieścić ogłoszenie?? Zastanawiałem się czy nie przeglądnąć nagrania z kamer w tramwaju... Tylko tak jak pisałem wyżej czas jest nieubłagany... I nie za bardzo jest możliwość pojawienia się osobiście w siedzibie MPK - może wystosuje maila lub zadzwonię z prośbą o przeglądniecie zapisu monitoringu wizyjnego!! Nie miała „baba” problemu – to sobie telefon znalazła… :D

#13 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:07

Znając życie to nie udostępnią Ci zapisu z monitoringu. Niestety.

#14 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:22

Ja bym będąc na policji przy takim tekście powiedział: "aaaa nie.. pomyliło mi się, ja go nie znalazłem w tramwaju tylko na ulicy jak wysiadłem z tramwaju" i kazał im spisać protokół i zabrać iPhone...

#15 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:36

Zgadzam się z Tobą w 100%... Jedynie zależałoby mi na tym, aby zidentyfikować osobę, która „zgubiła” ten telefonik… :] Nic ponad to…

- - - Połączono posty - - -

Ja bym będąc na policji przy takim tekście powiedział: "aaaa nie.. pomyliło mi się, ja go nie znalazłem w tramwaju tylko na ulicy jak wysiadłem z tramwaju" i kazał im spisać protokół i zabrać iPhone...

Teraz nasuwa się pytanie czy oddać ten telefonik POLICJI lub MPK i zapomnieć?? I czy na pewno trafi w odpowiednie miejsce??
Może podawać tylko jego dane identyfikacyjne a telefon położyć na półce w domu?? Tylko z drugiej strony czy ja jestem obrońcą uciśnionych?? :D

#16 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:39

Spisz sobie numer seryjny itp., i odnieś na policję. A jak ktoś jednak się zgłosi, bo przeczyta ten wątek to odeślesz go na komisariat, w którym go zostawiłeś.

#17 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:48

I tak chyba trzeba będzie zrobić...

#18 kosa6

kosa6
  • 675 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:50

Widzę ze sobie zmartwień narobiłeś, było trzeba go przekroczyć jak leżał.

#19 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 17 stycznia 2013 - 19:58

Widzę ze sobie zmartwień narobiłeś, było trzeba go przekroczyć jak leżał.


Ty byś przekroczył go jakby leżał? No właśnie ;)

#20 kosa6

kosa6
  • 675 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 20:01

Nie, ja bym go sobie zatrzymał. Ale co to ma wspólnego, kolega chce być uczciwy a narobił sobie zmartwień, więc lepiej jakby go przekroczył.

#21 dalsim1

dalsim1
  • 8 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2013 - 20:03

Ty byś przekroczył go jakby leżał? No właśnie ;)

Heheheh... I wszystko jasne... SAM..NGA pewnie bym nie ruszył... Taki żart sytacyjny :D :P

Ogłoszenie poszło również na Gum..ree...

#22 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 20:04

Ty byś przekroczył go jakby leżał? No właśnie ;)


Ja bym przeskoczył. Zetknąłem się z kilkoma sprawami o przywłaszczenie i bardzo dziękuję za taką "przyjemność".

#23 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 17 stycznia 2013 - 20:07

Ja bym przeskoczył. Zetknąłem się z kilkoma sprawami o przywłaszczenie i bardzo dziękuję za taką "przyjemność".


Na "sucho" to można mówić, nie mówię że Ty, ale 90% ludzi na forum by go podniosła i zaczęła się zastanawiać co dalej, i mówię też o sobie, ja też bym go podniósł i myślał co z nim zrobić. Nie ma się co oszukiwać że jest inaczej.

#24 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 20:09

Jasne, taki odruch. Ja tylko wiem jak łatwo przez to o kłopoty.

#25 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 17 stycznia 2013 - 20:13

Jasne, taki odruch. Ja tylko wiem jak łatwo przez to o kłopoty.


Siedzisz sobie w tramwaju/idziesz ulicą i widzisz ajfona, nie mów mi że każdy by przeszedł obok niego obojętnie, wiesz jak to idiotycznie brzmi? Ja osobiście bym podniósł, i starał się coś z nim zrobić, nie wiem co bo nie miałem takiej sytuacji w życiu i mam nadzieję że nie będę miał. Ale wystarczy pomyśleć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych