Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poczta.onet.pl na Safari - w końcu DZIAŁA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 12 grudnia 2005 - 17:56

Panie i Panowie Niniejszym obwieszczam, że portal poczta.onet.pl otworzył swoje podwoje i wpuścił wąską grupę MacUserów korzystających z przeglądarki Opera. :mrgreen: Dzisiejszego dnia otrzymałem pozytywne sygnały (dzięki S@ntee) :D, które postanowiłem zweryfikować. Logowałem się przez poczta.onet.pl, wpisałem login (bez reszty po @) oraz hasło, użyłem bezpiecznego połączenia. I po kilku(dziesięciu) próbach oraz resetowaniu ustawień Safari i czyszczen iu cache'a (nie mam pojęcia czy to coś w ogóle zmieniło) udało się! Jak na razie nie zauważyłem żadnego babola, wszystko jest wyświetlane poprawnie. System jest up-to-date: Tiger 10.4.3 i Safari 2.0.2 (416.13). Powodzenia 8)

#2 Mateo

Mateo
  • 119 postów
  • SkądKraków / Olkusz

Napisano 12 grudnia 2005 - 23:27

Dla ułatwienia dodam że otworzył podwoje dla wszystkich bez wyjątku. Testowane na wszystkim co pod ręką: Safari, FF, Camino, Opera i Shiira. Zarówno Pantera jak i Tygrys.

#3 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 12 grudnia 2005 - 23:33

Może to lekka koincydencja, ale ciekawe, czy mają z tym faktem jakiś związek moje odwiedziny na www.osiolki.net

Pal to zresztą licho, działa i już :-)

#4 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 13 grudnia 2005 - 00:27

I brawa dla Onetu za refleks i zardność, oczywiście! :P

#5 Mateo

Mateo
  • 119 postów
  • SkądKraków / Olkusz

Napisano 13 grudnia 2005 - 11:21

Osiolki.net nigdy nie zaszkodzą. Bardzo często jest tak że nie ma świadomości istnienia coraz liczniejszej grupy Macuserów w Polsce.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych