Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Instagram dla iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Berike

Berike
  • 256 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 03 sierpnia 2012 - 17:42

https://itunes.apple...d389801252?mt=8

Witam,

mam pytanie odnośnie aplikacji Instagram. Otóż, po zrobieniu zdjęcia, przerobieniu go na swoją "modłę" i po udostępnieniu zdjęcia na Facebooka, owo zdjęcie widać tylko i wyłącznie na mojej ścianie, natomiast nigdy nie pokazuje się na ścianie "ogólnej" gdzie widać wszystkich posty. Pytanie moje brzmi: jak ustawić Instagram czy FB aby zdjęcia dodawane bezpośrednio z aplikacji znajdowały się na głównej ścianie na FB a nie na indywidualnej ścianie?

Za wszelką pomoc byłbym wdzięczny.


EDIT: Temat pokrewny:
http://myapple.pl/ap...woje-fotki.html
eualex

#2 Jay-Mac

Jay-Mac
  • 2 postów

Napisano 03 sierpnia 2012 - 18:22

możesz na facebooku zmienić widoczność tego zdjęcia dla innych użytkowników. Podejrzewam,że masz ustawione "tylko ja" i nikt poza Tobą nie widzi tego zdjęcia. pozdro

#3 Berike

Berike
  • 256 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 03 sierpnia 2012 - 21:33

oki, ale gdzie to zmienić?

#4 cinkibolek

cinkibolek
  • 402 postów

Napisano 03 sierpnia 2012 - 21:38

W aplikacji Instagram na FB bym sprawdził bo ona odpowiada co gdzie jest publikowane i z jakimi ograniczeniami.

#5 fryto

fryto
  • 342 postów

Napisano 06 października 2012 - 17:29

a ja mam problem z instagram, umieścilem zdjęcie troche take wścipskie i zablokowali mi konto i po tym nie moge juz zalozyc nowego na swoim 4S. Problem znika jesli chce zalozyc nowe konto z 4S-a mojej żony. Czy możliwe jest to że zablokowali dostęp mojemu iPhonowi??

#6 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 października 2012 - 18:36

a ja mam problem z instagram, umieściłem zdjęcie trochę take wścibskie i zablokowali mi konto i po tym nie mogę już założyć nowego na swoim 4S. Problem znika jeśli chce założyć nowe konto z 4S-a mojej żony. Czy możliwe jest to że zablokowali dostęp mojemu iPhonowi??


Najwyraźniej zablokowali po UDID. Przykro mi

#7 fryto

fryto
  • 342 postów

Napisano 06 października 2012 - 18:43

jednym słowem żal :(

#8 thepeha

thepeha
  • 36 postów

Napisano 21 października 2012 - 12:11

Instagram udostępnianie tylko wybranych zdjęć

Czy jest opcja żeby ludzie których mam w followersach nie widzieli wszystkich moich zdjęć?

Wątek został przeniesiony do tematu związanego z aplikacją. plmax.

#9 seereek

seereek
  • 23 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 grudnia 2012 - 16:01

Instagram - denerwujący problem Witam, Mam problem z aplikacją Instagram na iPhonie i iPadzie. Otóż po połączeniu kont z facebookiem, program dodaje zdjęcia do osoby fizycznej, a na fan page'a już niestety nie chce. Nie wyskakuje ani żaden błąd ani nic. Tylko status "done". A zdjęcia nie widać. Szukałem na Googlu i na stronach Instagramu, ale niestety nic... Proszę o pomoc. Pozdrawiam,

#10 czarles

czarles
  • 10 postów

Napisano 22 grudnia 2012 - 20:58

Instagram v2.5.1 - da się czy nie?

Siema. Przeszukałem chyba z pół googli, napisałem przed chwilą jakiegoś maila do Instagrama ale dalej nie znalazłem odpowiedzi. Mam 3g z ios'em 4.2.1 i wgranym JB. Czy da się mieć na nim Instagrama? Jeżeli tak to jak to zrobić? Dzięki za odpowiedzi

Do Administratorów: Proszę, nie zamykacjie tego tematu bo serio dużo szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

#11 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 22 grudnia 2012 - 22:19

Dawno temu miałem JB, ale pamiętam że kiedyś wgrywałem aplikacje która wymagała większego softu niż ten co miąłem. Jak to zrobiłem ? w iFile edytowałem jakiś plik, zmieniłem w nim wersje softu :) ale nie pamiętam ścieżki. Poszukaj a znajdziesz.. wskazałem Ci połowe drogi.

#12 czarles

czarles
  • 10 postów

Napisano 22 grudnia 2012 - 23:23

no ściągnąłem to iFile, ale pewnie sobie z tym nie poradzę bo w sprawach iPhone'ów jestem zielony. Mam go od 2tyg chyba. Jakby ktoś umiał to zrobić to proszę o instrukcję :)

@Axellvak - dzięki za radę :)

- - - Połączono posty - - -

Dobra, znalazłem to. System > Library > CoreServices > SystemVersion.plist
Tylko jak zmieniam soft na 4.3 to nie moze tego zapisać. Wiecie jak temu zaradzić?

#13 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 23 grudnia 2012 - 08:00

Zrób kopie tego pliku i w kopii zmień. Potem usuń oryginalny plik a kopie edytuj do poprawnej nazwy

#14 czarles

czarles
  • 10 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 10:45

Ale ja nie zmieniałem ios'a aplikacji tylko całego iphone'a, tak jak gdzies przeczytałem i wyskakuje mi komunikat, że nie można tego zrobić. A nie mogłem znaleźć pliku w którym mogę zmienić soft tylko aplikacji

#15 ZlyPL

ZlyPL
  • 229 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 20:56

Witam mam problem z tym programem nie mam dostępu do rolki aparatu w ustawieniach, prywatność, zdjęcia nie mam programu instagram, mimo że jest zainstalowany? Edit. odinstalowanie i ponowna instalacja pomogła

#16 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 08 kwietnia 2013 - 17:30

Czy ktoś mnie widzi na Instagramie? Fotki ukryte?

Spotkał mnie przedziwny problem. Otóż od wczoraj nie widzę swoich fotek na Instagramie. Początkowo myślałem, że to problem z aplikacją, jednak później zobaczyłem, że to chyba wina serwera, ale póki co, to tylko dotyczy mnie.
Oto mój profil publiczny: Instagram

Zarówno strona oryginalna jak i viewery (ink361, statigram, itp.) pokazują to samo: mój profil działa, jest aktywny, pokazują, że mam 79 fotek, ale na tym koniec. Strona pusta, bez fotek. Pokazuje obserwowanych, obserwujących i tyle.

Z kolei na iPhonie wygląda to tak, że po uruchomieniu działa wszystko ok, ale jeśli wejdę na swoją zakładkę, to wyskakuje komunikat "nie można odświeżyć kanału". Oczywiście również pokazuje, że mam 79 fotek i tyle.
O dziwo, jak kliknę "fotomapa" to na mapie zdjęcia się wyświetlają, ale jak wrócę nadal nic.

Kiedy próbuję zrobić nową fotkę, to działa wszystko ale w momencie wysłania jej na serwer wyskakuje "niepowodzenie".
Przeinstalowałem aplikację, jednak to działanie bezcelowe, nic się nie zmieniło.

Czy ktoś spotkał się już z takim problemem? Ręce opadają, nie ma rozwiązania :(

#17 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 09 kwietnia 2013 - 09:17

ok, problem rozwiązany. Wstałem rano i już wszystko działa. Opisałem wczoraj problem i wysłałem do supportu. Albo naprawili, albo samo się naprawiło :) W każdym razie problem był na serwerze Instagramu. Gdyby komuś się coś podobnego przytrafiło = przeczekać :)

#18 plair

plair
  • 14 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 08 lipca 2013 - 15:29

Instagram - nie działają tagi. Jak naprawić ? Cześć! Tak jak w temacie. Mam problem z aplikacją Instagram, mianowicie w momencie gdy dodaje zdjęcie i wpisuje więcej niż jeden tag aplikacja nie reaguje jak powinna. Zdjęcie nie jest widoczne pod żadnym z tagów (przy jednym tagu jest widoczne bez problemu), widzą je tylko osoby mnie obserwujące. Zanim napisałem tego posta wykonałem szereg czynności zalecanych przez dział pomocy Instagram'a, zrestartowałem telefon - nie pomogło, wylogowałem się z aplikacji - nie pomogło, w końcu odinstalowałem - nie pomogło. Jeśli ktoś ma podobny problem lub też już sobie z nim poradził proszę o jakieś podpowiedzi. P.S. Wydaje mi się, że problem wystąpił po ostatniej aktualizacji aplikacji do wersji 4.0.2, która pojawiła się 5 lipca. Pozdrawiam.

#19 kabza36

kabza36
  • 3 postów

Napisano 09 sierpnia 2013 - 20:30

Instagram - brak powiadomień Tak jak w temacie… mimo tego, że mam włączone powiadomienia push w aplikacji jak i centrum powiadomień nie dostaje powiadomień dźwiękowych… Ktos może pomóc? Przed chwilą zauważyłem, że ten sam problem występuje w przypadku twittera…

#20 adek2795

adek2795
  • 132 postów

Napisano 11 sierpnia 2013 - 19:13

masz aktywowany czy haktywowany soft ? Twitter podobno ma problemy z pushem, niektórym działa, innym nie..

#21 Blizzu

Blizzu
  • 10 postów

Napisano 14 sierpnia 2013 - 18:12

Instagram, filmy na youtube Witam... w jaki format musiałbym przekonwertować film pobrany z youtube (.mp4) by film pokazał się w folderze "zdjęcia" ? Bo chciałbym dodać film pobrany z portalu YT na instagrama (kawałek oczywiście) ale jedynie format .mp4 się dodaje do folderu "Wideo" ale instagram nie może wziąć z stamtąd plików, może tylko z "Zdjęcia" Mogę jakoś zrobić by ten materiał z yt był takjakby nagrywany telefonem? I pokazał się w folderze zdjęcia?

#22 quaff

quaff
  • 2 postów

Napisano 05 września 2013 - 15:05

Instagram- problem z wideo Witam, jeśli to zły temat to proszę o przeniesienie i o wyrozumiałość. Na iPhonie istagrama mam już bardzo długo i wszytko działało bez zarzutów do momentu, aktualnie nie mogę dodawać filmów. Filmy nie chcą sie dodać i wygląda to tak jakbym nie miała internetu. Internet działa mi bez zarzutów zarówno w telefonie jak i wifi. Aplikacje instalowałam na nowo wiele razy i tez nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi? Pozdrawiam!

#23 iPhone 4th

iPhone 4th
  • 540 postów

Napisano 05 września 2013 - 15:45

Restore

#24 MacLife

MacLife
  • 198 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 05 września 2013 - 19:11

Albo zaczekaj na następną aktualizację Instagrama.

#25 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 września 2013 - 13:44

Witam, jeśli to zły temat to proszę o przeniesienie i o wyrozumiałość.
Na iPhonie istagrama mam już bardzo długo i wszytko działało bez zarzutów do momentu, aktualnie nie mogę dodawać filmów.
Filmy nie chcą sie dodać i wygląda to tak jakbym nie miała internetu.
Internet działa mi bez zarzutów zarówno w telefonie jak i wifi. Aplikacje instalowałam na nowo wiele razy i tez nie pomogło.
Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi?


Pozdrawiam!


Twardy reset, a w ostateczności Restore jak pisał kolega powyżej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych