Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zablokowany Macbook air


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 markoviak

markoviak
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 listopada 2012 - 22:19

Zaczęło się od zagubienia Maca w samolocie (USA). Po 3 miesiącach oczekiwań kochany wrócił do mnie. Lecz niestety myśląc że to już koniec udręk byłbym w błędzie. Otóż gdy w końcu podniosłem klapę poruszał się gorzej od ślimaka. Po zalogowaniu komputer zawiesił się na jednym obrazie i ... ciągle stoi. Sprawdziłem na iCloud , jest zablokowany ( w razie kradzieży zablokowane go 3 miesiące temu). Lecz cwaniak nie chce się sam połączyć z wifi a ja nie mogę nic z poziomu komputera zrobić. W tym momencie jestem w fazie rozładowania go. Pomóżcie proszę.

#2 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 listopada 2012 - 00:35

Jeżeli masz dowód zakupu itp dokumenty zadzwoń do Apple, przedstaw sytuacje możliwe że pomogą. Ciężko na forum będzie pomóc ponieważ będzie to ułatwienie dla złodziei w przyszłości.

#3 markoviak

markoviak
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2012 - 07:00

Poczytalem trochę na Apple i chyba jedynym wyjściem jest oddanie do odblokowania w autoryzowanym sklepie.

#4 mf.31101985

mf.31101985
  • 723 postów
  • SkądRadom, PL

Napisano 23 listopada 2012 - 10:57

Można spróbować uruchomić go z dysku zewnętrznego na którym jest system operacyjny, naprawić uprawnienia na dysku MacBooka i uruchomić ponownie już z dysku laptopa. Jeśli to nie pomoże to można uruchomić z dysku zewnętrznego, wyczyścić dysk Air'a przez Narzędzie Dyskowe, a następnie zainstalować "na czysto" OS X-a. Możemy pomóc, jeśli nie dasz sam rady - zapraszamy do iSpace :) W Warszawie przy Nowym Świecie i Al. Krakowskiej ;)

#5 markoviak

markoviak
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopada 2012 - 19:43

Byłem w iSpocie z komputerem. Niestety gdyby nie to że założyłem Mackeepera byłoby gładko. Mam przynajmniej na ekranie kłódkę i miejsce na hasło którego nie pamiętam. Z tego co się dowiedziałem są 3 wyjścia. Albo jakimś cudem przypomnę sobie hasło, albo muszę kupować za 200$ hasło ( czego nie mam ochoty robić) lub pójść do serwisu aby wywalili mu Bebechy. Czy ktoś wie czy można odzyskać jakoś hasło Mackeepera, lub ma jakiś inny pomysł. Mówię wam, tak blisko a tak daleko.

#6 dj osiriss

dj osiriss
  • 74 postów

Napisano 27 listopada 2012 - 18:22

To moze zabrzmi glupio ale mialem ten sam problem. W moim mbp13 mialem od nowosci 4gb ram pozniej dokupilem i rozbudowalem do 8gb lecz 2kosci po 2gb kazda zostawilem. Wyjalem 8gb i wlazylem jedna kosc 2gb poczyn zrobilem prm ( te trzymanie klawiszy i sluchanie 3 pipnięć) i dziala jak nowy wraz ze starymi danymi




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych