Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Koszt wymiany matrycy iMac 17"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 iBook

iBook
  • 580 postów

Napisano 20 listopada 2012 - 14:56

Poproszę o koszt wymiany matrycy, ewentualnie koszt samej matrycy bez montażu do iMaca 17" late 2006 Najlepiej żeby był to serwis z Warszawy żeby można było osobiście podjechać.

#2 rodam1

rodam1
  • 18 postów

Napisano 20 listopada 2012 - 20:49

tylko uważaj na który serwis się zdecydujesz, nie mogę nic polecać ale odradzać mogę ten:
[url]http://myapple.pl/serwis/247403-oszukany-przez-serwis-co-robic-dalej.html[/url]
Not Serwis

#3 tommy73

tommy73
  • 443 postów
  • SkądChełm, PL

Napisano 20 listopada 2012 - 22:12

Przegrana sprawa, w zasadzie się nie opłaca. Wymieniałem w kilku, w ramach wyjątku naprawczego. Zostało mi jeszcze w trzech, jeden z nich ma uszkodzoną matrycę w 1/2 ekranu; zrobiłem z niego serwer www. Pozostałe dwa czeka złom, lub wyświetlanie poprzez przejściówkę. Dowcip polega na tym, że w warunkach polskich nie ma zamienników matrycy. Ten model instalowano tylko w tych modelach. Porażka!

#4 kamikox

kamikox
  • 346 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2012 - 14:43

popieram użytkownika rodam1. Trzeba uważać na NotSerwis ponieważ będziesz czekał na naprawę ok 3 miesięcy. w tym czasie będą mieli różne wypadki itp. W efekcie finalnym powiedzą że nie mają takiej matrycy i ewentualnie nie da się sprowadzić ;)

#5 iBook

iBook
  • 580 postów

Napisano 21 listopada 2012 - 15:34

Dzięki za rady, ale nadal nie znam ceny. A interesuje mnie to bardzo bo nie wiem czy opłaca się naprawiać i potem sprzedać sprawny komputer, czy od razu go wyrzucić.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych