Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana szybki iPhone 4S, Sieć: "Szukam..."


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 A-One

A-One
  • 194 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 16:43

Witam, Na własną rękę wymieniłem szybkę w iPhone 4S. Wszystko działa doskonale, oprócz tego, że nie łapie sieci. Gdzie popełniłem błąd? Zaznaczę, że nie reaguje na wkładanie i wyjmowanie karty SIM. Od uruchomienia jest "Szukam...", nieważne czy karta jest w środku, czy nie.

#2 artoorx007

artoorx007
  • 45 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 listopada 2012 - 17:48

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego szybka wraz digitizerem do iphona 4s kosztuje średnio ok 250 a do SGS 3 ok 550. Przecież generalnie iphone 4s jest droższym telefonem.

#3 VeNom3g

VeNom3g
  • 40 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 listopada 2012 - 20:24

Poniewaz do iPhone 4s Jest duzo wiecej podrobek i produkuja to masowo przez kilka firm.

#4 kamikox

kamikox
  • 346 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 listopada 2012 - 21:00

Witam,

Na własną rękę wymieniłem szybkę w iPhone 4S. Wszystko działa doskonale, oprócz tego, że nie łapie sieci.

Gdzie popełniłem błąd? Zaznaczę, że nie reaguje na wkładanie i wyjmowanie karty SIM. Od uruchomienia jest "Szukam...", nieważne czy karta jest w środku, czy nie.


Może źle podłączyłeś antenę? Lub nie podłączyłeś. (ja bym od tego zaczął :) )

#5 A-One

A-One
  • 194 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 21:36

Nie wiem co było nie tak, jednak po ok. 20 minutach (zanim kolega, któremu to robiłem dojechał do domu) wszystko zaczęło działać i działa do teraz :) Niemniej jednak dzięki!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych