Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4S - krzywa tacka karty sim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2012 - 11:26

Witam! W nowym iPhone 4S (T-mobile) zauważyłem, że tacka karty sim nie jest precyzyjnie umiejscowiona na swoim miejscu. Jest pochylona - z jednej strony delikatnie wystaje z obudowy telefonu a z przeciwnej zapada się. Poza tym też jest jeszcze troszkę pochylona na bok. Pod odpowiednim kątem jest to zdecydowanie widoczne i trochę irytujące. Zamieniłem tackę z innego iP 4S i było dużo lepiej, była lepiej spasowana. Wnioskuję, że może być to kwestia właśnie tacki. Czy w serwisie w ramach gwarancji mam szanse otrzymać inną tackę, która będzie "siedziała" równo, a przynajmniej równiej niż obecna? Oglądałem inne iP 4S w iSpotach itp. Niektóre nie były idealne ale mój jest zdecydowanie nieprecyzyjny. Dodam, że wielokrotnie ją wyjmowałem i wkładałem (z kartą i bez karty sim) doszukując się przyczyn tego stanu rzeczy. Bez rezultatu. Dzięki.

#2 Animatter

Animatter
  • 421 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 11:48

Mam to samo w 4S i miałem identycznie w 4. Da się z tym żyć ; )

#3 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2012 - 12:21

Pewnie, że się da ale wkurza strasznie, zwłaszcza na początku. Ale chyba lepsze to niż stukająca obudowa albo rysy lub wgniecenia po wyjęciu z pudełka. Niemniej intryguje mnie ta opcja z wymiana tacki sim w serwisie (najlepiej na poczekaniu).

#4 viewsonic666

viewsonic666
  • 239 postów
  • Skądcr0ydon

Napisano 02 listopada 2012 - 00:15

Na tacce masz nadrukowany nr IMEI plus S/N więc chyba nie, jeśli ci serio przeszkadza to pójdź do jakiegoś komisu GSM, kup tackę chińską lepiej spasowaną a oryginalną do pudełka.

#5 tomson93

tomson93
  • 341 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2012 - 21:32

Norma w większości 4S moja też odstaje z 1 strony , a w 4 miałem idealnie dopasowana . Wątpię żeby ci uznali gwarancje z tego powodu .

#6 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 listopada 2012 - 16:47

Spróbuję zgłosić to do Apple. Ciekawe co odpiszą.

#7 skoczek12

skoczek12
  • 530 postów

Napisano 03 listopada 2012 - 23:05

Nie wymienią Ci tego na gwarancji :rolleyes: Kup ewentualnie tackę sim do telefonu na allegro, a tą oryginalną schowaj do pudełka po iPhone :)
TACKA ADAPTER SZUFLADKA KARTY SIM iPhone 4 4G 4S (2754621020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

#8 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 listopada 2012 - 18:36

Skoczek12 Dzięki za tego linka z Allegro. Byłem, kupiłem, zamieniłem i jest bardzo dobrze. Szacun!

#9 kvba13

kvba13
  • 6 postów

Napisano 24 grudnia 2012 - 11:03

Mam ten sam problem i strasznie mnie to wkurza bo kupiłem nowy telefon. Czy możne liczyć na wymianę tacki przez producenta ?

#10 Dusiek

Dusiek
  • 541 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 grudnia 2012 - 11:05

Nie sądzę. Co najwyżej możesz liczyć na wymianę całego telefonu pod warunkiem, że nie kpuiłeś go rok temu.

#11 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2012 - 11:33

Mam ten sam problem i strasznie mnie to wkurza bo kupiłem nowy telefon. Czy możne liczyć na wymianę tacki przez producenta ?

Skąd jesteś? Pytam, bo w Warszawie w centrum jest sklep, gdzie sprzedają tacki dobrej jakości, bez numerów IMEI i Serial.
15 zł za sztukę.

#12 kvba13

kvba13
  • 6 postów

Napisano 24 grudnia 2012 - 22:06

Do Warszawy to daleko -jestem z okolic nowego sącza. Więc mówicie że to normalne ta tacka i nie ma się czym przejmować? Mam jeszcze jeden problem podczas stukania w tył obudowy są dziwne dźwięki. Czy to normalne? Czytałem o tym na forum i inni tez tak mają ale to strasznie irytujące szczególnie że kupiłem nowy telefon.

#13 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2012 - 23:03

Chińska siła robocza jest jaka jest. Apple wypuszcza na rynek bardzo dużo trefnych egzemplarzy. Zjawisko sie coraz bardziej nasila i dlatego pewnie powoli przenoszą produkcje do Stanów. Mam wrażenie, ze w chwili obecnej prawdopodobieństwo trafienia dobrego sprzętu wynosi 70/30%

#14 kvba13

kvba13
  • 6 postów

Napisano 25 grudnia 2012 - 13:55

No cóż spróbuję oddać telefon do producenta i liczyć na naprawę lub wymianę

#15 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 grudnia 2012 - 14:42

No cóż spróbuję oddać telefon do producenta i liczyć na naprawę lub wymianę


Daj znać jaki werdykt.

#16 kvba13

kvba13
  • 6 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 20:05

Nie oddaję bo sprawdziłem w kilku innych iphonach i też lekko wystawał

#17 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 grudnia 2012 - 20:23

Ja przyglądałem się na YouTube na rożnych filmikach o iP4/4S. Niektóre też wystawały. Ja dokupiłem inną tackę i jest mniej więcej znośnie.

#18 mart.plax

mart.plax
  • 178 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 29 grudnia 2012 - 22:14

Z tymi tackami w 4S to są trochę jaja. Pierwszy egzemplarz, który mi się trafił (jedyny biały we Wrocławiu) okazał się mieć niewyciągalną tackę. Więc po rozpakowaniu w domu byłam bardzo rozczarowana, tym bardziej, że wtedy jeszcze nie mieszkałam w samym Wrocławiu. Trzeba było więc wrócić na zapalenie mózgu do salonu, udało się dosłownie chwilę przed zamknięciem, zgłosić usterkę i oddać. Na szczęście nie było z tym żadnych problemów, kolejny egzemplarz był przy mnie zamówiony z warszawskiego magazynu T-Mobile. Dotarł po kilku dniach, z tacką działającą, ale właśnie krzywą w ten sam sposób, jaki opisujesz. Z tym, że nie robiłam już z siebie debila i nie zwracałam telefonu bo ma krzywą tackę, wcale mi to nie przeszkadza jakoś bardzo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych