Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[airport] - brak iTunes, siec jest


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 05 grudnia 2005 - 09:18

jakos mi nie idzie z AirPortem. Pierwsze podlacznie - jest muzyczka, no molo moilo, ale przydalaby sie jeszcze siec. no to zaczynam grzebac. Pocudowalem, pocudowalem, AP zrestartowalem, modem tez i mam siec bez kabelka w moim iBooku. No to cacy pomyslalem. Usiadlem na kanapie, Malzowinie chce pokazac jakie to cudne stworzonko, odpalam iTunes i juz nie mam mozliwosci ustanowienia mijsca odtwarzania. W opcjach iTunes jest ustawinie na wybieranie zrodla, w AP tez w zakladce muzyka jest . A tu ni cholery nie moge. Zajelo mi to sporo czasu i juz nie bardzo wiem co robic. Potrzebuje wsparcia.

#2 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 grudnia 2005 - 07:50

A czy mógłbyś dokładnie opisać co się dzieje i co Ci nie działa? Nie od parady byłaby też konfiguracja sprzętu, to znaczy wersja systemu, rodzaj stacji bazowych, z których korzystasz, etc.

#3 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 15 grudnia 2005 - 12:36

czasu nie bylo na napisanie bardziej skladnego maila.
Generalnie udalo sie juz poprawnie skonfigurowac tu jest mala relacja, ale jeszcze bede kombinowal co i jak z drukarka, problemy z nia zaczely sie po zainstalowaniu sterownikow od producenta z plyty (jako sprzet wykryty automatycznie, dzialal bez problemow). Wiec wydaje mi sie ze tedy droga.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych