Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod video


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 05 grudnia 2005 - 09:05

jak lub czym mozna przegladac zawartosc ipoda video na maczku. chodzi mi o to zeby traktowac go jako przenosny dysk (wgrywanie fotek, filmow, plikow itd)

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 05 grudnia 2005 - 09:20

A po podpięciu przez kabel do komputera nie jest trakowany jako zewnętrzny dysk? Z którego możesz korzystać jak z każdego innego a od formatu zapisu zależy czy on to odtworzy czy nie? Możliwe że się w nim ustawia taką opcje ma np dwa formaty wejścia: jako urządzenie wejścia czyli odtwarzacz i jako urządzenie magazynujące-nośnik danych

#3 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 05 grudnia 2005 - 09:30

A po podpięciu przez kabel do komputera nie jest trakowany jako zewnętrzny dysk? Z którego możesz korzystać jak z każdego innego a od formatu zapisu zależy czy on to odtworzy czy nie? Możliwe że się w nim ustawia taką opcje ma np dwa formaty wejścia: jako urządzenie wejścia czyli odtwarzacz i jako urządzenie magazynujące-nośnik danych

gdyby tak bylo to by nie bylo pytania.sek w tym ze go nie widac
ani w windowsie ani w osx (w osx poprzez itunes wszystko sie synchronizuje OK) ale nie wiodze zadnych fotek ani filmow

#4 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 05 grudnia 2005 - 09:41

Możliwe że się w nim ustawia taką opcje ma np dwa formaty wejścia: jako urządzenie wejścia czyli odtwarzacz i jako urządzenie magazynujące-nośnik danych

jeżeli masz tą komunikacje ustawioną na format urządzenia to prawidłowo działa... znaczy sie działa do iTunes.. A z PieCa chyba nie da się dołożyć nic... tzn jak dokładasz nowe to tracisz stare ;) (ale tego pewien nie jestem tak mi sie tylko wydaje.)

Jeśli jest tak jak mówię- a nie mam nawet 50% pewności; tylko sobie dedukuje na podstawie doświadczeń z tego typu urządzeniami- to musisz przeczytać instrukcje gdzie na pewno to wyjaśniono w punkcie komunikacja z komputerem. Ja np w urządzeniu o podobnym schemacie łącza mam komunikacje "normal"-do korzystania z niego jako z dysku; druga PTP jest do pracy na kablu przez dedykowane oprogramowanie ;) zmienia się to w menu urządzenia.

#5 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 05 grudnia 2005 - 09:46

Możliwe że się w nim ustawia taką opcje ma np dwa formaty wejścia: jako urządzenie wejścia czyli odtwarzacz i jako urządzenie magazynujące-nośnik danych

jeżeli masz tą komunikacje ustawioną na format urządzenia to prawidłowo działa... znaczy sie działa do iTunes.. A z PieCa chyba nie da się dołożyć nic... tzn jak dokładasz nowe to tracisz stare ;) (ale tego pewien nie jestem tak mi sie tylko wydaje.)

Jeśli jest tak jak mówię- a nie mam nawet 50% pewności; tylko sobie dedukuje na podstawie doświadczeń z tego typu urządzeniami- to musisz przeczytać instrukcje gdzie na pewno to wyjaśniono w punkcie komunikacja z komputerem. Ja np w urządzeniu o podobnym schemacie łącza mam komunikacje "normal"-do korzystania z niego jako z dysku; druga PTP jest do pracy na kablu przez dedykowane oprogramowanie ;) zmienia się to w menu urządzenia.


no "normal" "PTP" tak jest w aparacie - w ipodzie nie moge nigdzie znalezc w menu takich ustawien

#6 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 05 grudnia 2005 - 17:12

wchodisz w opcie itunes, pozniej zakładka ipod, i na dole tego okienka powinienes miec zaznaczone "Enable disk use"...

#7 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 06 grudnia 2005 - 22:50

wchodisz w opcie itunes, pozniej zakładka ipod, i na dole tego okienka powinienes miec zaznaczone "Enable disk use"...


yes master -punkcik sie nalezy!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych