Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co nam Steve objawi... Plotki, ploteczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 29 sierpnia 2007 - 22:24

New York Times opublikowal artykul, ktory niejako podsumowuje spekulacje na temat nowosci podczas najblizszego eventu. Oto i on :)

#2 cheniek

cheniek
  • 477 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 29 sierpnia 2007 - 22:45

Ciekawe, co jeszcze można wpakować do Logica, i to takiego, żeby ktoś chciał za to zapłacić... Może tylko audio to MIDI converter w czasie rzeczywistym :) I ulepszyć notację. No i pewnie można by wpakować więcej instrumentów (Mellotron?, wirtualni muzycy?). Poza tym - jest idealny :)

#3 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 29 sierpnia 2007 - 22:50

Nie wiem, nie orientuje sie w temacie Logic'a. Mnie najbardziej powalila wzmianka o Beettle'sach na iTunes Store posrod tych wszystkich wolan o wspanialych nowych iPod'ach, nowych funkcjach itd ;]

#4 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 29 sierpnia 2007 - 23:08

Ciekawie by było żeby coś z nowości pojawiło się na Apple RoadShow ale wątpie bo u nas zawsze dużo póniej wszystko wchodzi. Aczkolwiek byłaby to miła niespodzianka :D

#5 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 29 sierpnia 2007 - 23:31

Ciekawie by było żeby coś z nowości pojawiło się na Apple RoadShow ale wątpie bo u nas zawsze dużo póniej wszystko wchodzi. Aczkolwiek byłaby to miła niespodzianka :D


Hmm... Będą mieli AŻ tydzień, żeby zorganizować nowości... Śmiem wątpić w możliwości SAD-u, Chociaż chciałbym być mile zaskoczonym na ARS... :) Pożyjemy, zobaczymy...

Mnie zaciekawiła jedna plotka, której gdzieś się tam doszukałem w linkach, nie pamiętam gdzie o wprowadzeniu iPhone'a nano, który mógłby być tym co ma być wprowadzonym w Europie w cenie ok. 300$... Jestem ciekaw ile z tego się sprawdzi... :)

#6 Fast128

Fast128
  • 387 postów
  • SkądŁódź, Poland, Poland

Napisano 29 sierpnia 2007 - 23:51

Ale iphone nano to był fake podobno, przecież iphone już jest nano - ma 4 lub 8gb flash. Podobał mi się komentarz do któregoś posta o iphone nano - "wprowadzą też iphone shuffle, który z braku wyświetlacza będzie dzwonił do losowej osoby z kontaktów".

#7 Macio

Macio
  • 331 postów

Napisano 30 sierpnia 2007 - 07:59

Panowie lodziarze ósemka ma sie pojawić na 20 Augusta

#8 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 sierpnia 2007 - 08:11

Panowie lodziarze ósemka ma sie pojawić na 20 Augusta


Zdecyduj sie na ktorys jezyk, albo polski albo angielski.

#9 Macio

Macio
  • 331 postów

Napisano 30 sierpnia 2007 - 09:45

A gdzie tu angielski toć to czysta staropolszczyzna , drzewiej tak sie mówiło

#10 uaru

uaru
  • 256 postów
  • SkądWrocław, Haga, Sendai, Tokyo

Napisano 30 sierpnia 2007 - 21:59

heh, a o 12" albo chociaż 13" MBPro to pewnie nadal będzie moźna pomarzyć....

#11 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 30 sierpnia 2007 - 22:02

'4. Logic 8, iPod tablet, the iPod Pico or ultra-light laptops.'- cien nadziei mozesz miec ;]

#12 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 30 sierpnia 2007 - 22:05

A gdzie tu angielski toć to czysta staropolszczyzna , drzewiej tak sie mówiło


Nie brzmi staropolszczyzna. Bardziej brzmi (bez urazy - to nie o Tobie) jak polszczyzna (niektorych) na emigracji na wyspach po 2004 roku (czyt. maksymalne buractwo)

#13 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 31 sierpnia 2007 - 06:44

Ci co mieszkają w Londynku ;)

#14 Macio

Macio
  • 331 postów

Napisano 31 sierpnia 2007 - 07:03

Pozdrowienia dla wszystkich lodziarzy z Jackowa (bez urazy-to nie o Tobie )

#15 psych0l

psych0l
  • 138 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 31 sierpnia 2007 - 10:38

update mac pro poprosze a dokladniej NOWA lepsza karte graficzna firmy Nvidia. Po trochu tez mam nadzieje ze nie wloza jesli juz beda upgradowac karty firmy ATI i tego nowego radeon-a HD bo ta karta to jest dno jesli chodzi o pecety i w tych nowym imacach tez nie ukrywam iz jest tragiczna.

#16 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 31 sierpnia 2007 - 10:45

Heh, wszyscy tylko chca nVidie :D W Mac'u Pro faktycznie przydalby sie lifting grafiki, ale nie doczytalem sie plotek o takowym... A te karty ATI podobno nie sa takie zle w iMac'ach. Przynajmniej te z linii 2600, bo o 2400 z najtanszego modelu tez czytalem niezbyt pochlebne opinie.

#17 psych0l

psych0l
  • 138 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 31 sierpnia 2007 - 11:01

moze w imacach nie sa zle ale w pecetach sa totalnym DNEM. najmocniejsza wersja 2600XT czy cos takiego potrzebuje 260W pradu po to aby dzialac na full wypasie a do tego jest o 10% wolniejsza od 8800GTS ktory potrzebuje 2 razy mniej pradu. Kolejna sprawa jest iz ATI zawsze mialo problemy ze swoim sprzetem przynajmniej z najnowszymi kartami a na starym radeonie ktory jest w Mac Pro przy intensywnej pracy w 3D pojawiaja sie artefakty i komputer odmawia dalszej wspolpracy. Dlatego tez ja zawsze na pececie ufalem nvidii gdyz nigdy nie mialem z nia problemow i moje zdanie nie zmienia sie tez w zwiazku z kartami na maca. Jak nie pojawi sie upgrade to Mac Pro nowych kart graficznych to modle sie aby jak najszybciej vista dostala upgrade iz bedzie dzialac na plytach glownych z EFI i z kartami graficznymi z EFI wtedy producenci zmienia typy kart i bede w domu bo bede mogl sobie kupic najnowsza jaka wyjdzie ^_^ Ale sie rozpisalem ...

#18 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 31 sierpnia 2007 - 11:04

[URL="http://www.appleinsider.com/articles/07/08/29/source_ipod_shuffle_refresh_to_go_red.html"]Czerwona szufla.[/URL]

#19 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 31 sierpnia 2007 - 11:31

Bardzo ladny :) Kiedys myslalem o szufelce, ale w sumie zaden kolor mnie nie powalal, a ten mi sie od razu spodobal ;] Ciekawe czy rzeczywiscie beda odprowadzac wiecej na cele dobroczynne w zwiazku z tym, ze komponenty stanialy a cena stoi... Zakladajac, ze faktycznie wprowadza Red za tydzien.

#20 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 31 sierpnia 2007 - 12:57

Pozdrowienia dla wszystkich lodziarzy z Jackowa (bez urazy-to nie o Tobie )


Nie ma to jak inteligentna dyskusja. Coc mi jednak mowi ze sie pomylilem odnosnie Twojej osoby

#21 czuczu

czuczu
  • 14 postów

Napisano 31 sierpnia 2007 - 17:09

Z tym kartami ATI to mniej więcej prawda. Duża część osób twierdzi, że istnieją tylko po to by przełamywać kolejne bariery punktów w 3dMarkach i innych syfach co nijak się ma do wydajności w grach czy profesjonalnych aplikacjach. Odkąd pamiętam, problemem ATI zawsze były dobre sterówniki. Co prawda pod Windows'em sytuacja znacznie się poprawiła to pod linuksem wołają one o pomstę do nieba. Ale żeby nie robić całkowitego offtopa to powiem tak: ostatnio słyszałem, że ATI szykuje się do wydania karty z serii FireGL opartej o ten sam rdzeń co HD2600 i HD2400 i daję ponoć mocnego kopa w aplikacjach OpenGL. Chyba się postarali i popracowali przy sterownikach bo ponoć najsilniejsze Quadro Nvidii się chowają. A taka karta do Mac'a Pro w sam raz dla kogoś kto się zajmuje grafiką 3d.

#22 psych0l

psych0l
  • 138 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 września 2007 - 00:08

Co prawda pod Windows'em sytuacja znacznie się poprawiła to pod linuksem wołają one o pomstę do nieba.


Chyba sie grubo mylisz nadal sa bardzo niedopracowane :] nie slyszalem aby sie cos zmienilo mam kumpla ktory kupil ten najnowszy wynalazek ATI i teraz zaluje bardzo mocno.
Nie wspomne ze po wydaniu kart jeszcze przez prawie 1 miech nie bylo sterownikow ktore dzialaly chociaz w 50% stabilnie z tymi seriami.

ostatnio słyszałem, że ATI szykuje się do wydania karty z serii FireGL opartej o ten sam rdzeń co HD2600 i HD2400 i daję ponoć mocnego kopa w aplikacjach OpenGL. Chyba się postarali i popracowali przy sterownikach bo ponoć najsilniejsze Quadro Nvidii się chowają. A taka karta do Mac'a Pro w sam raz dla kogoś kto się zajmuje grafiką 3d.


Chcialbym to zobaczyc ale sadze ze tego sie nie bedzie dalo do Mac Pro wlozyc bo skoro HD2600XT ciagnie do 260W to biorac pod uwage to co piszesz to ten FireGL bedzie ciagnac conamniej 400W w stresie to sorry ale Mac Pro ma limit '300W for PCI Express Cards'
pomazyc tylko mozna :] i tak podtrzymuje zdanie nvidia 8800GTX i bedzie dobrze.

#23 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 września 2007 - 07:09

tfu, nie lubie beatelsów :D

#24 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 05 września 2007 - 18:21

Dołączona grafika
Dlaczego nikt nic o tym spotkaniu nie pisze? Właśnie się zaczyna:
http://www.macrumorslive.com/

#25 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 05 września 2007 - 18:22

ja napisze ze ma ten sam czarny golf i te same jeansy ....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych