Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Drukarka SAMSUNG ML-2165W a OS X 10.8.1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wlochatyjoe

wlochatyjoe
  • 114 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 września 2012 - 12:26

Witam,

Jestem zainteresowany kupnem drukarki SAMSUNG ML-2165W. Jedynym problemem jaki mnie powstrzymuje przed kupnem jest fakt, iż nigdzie nie jest napisane czy ta drukarka będzie działać przez WiFi z Mountain Lion 10.8.1. Samsung nie odpowiada mi na maila, wiec jestem w kropce. Znalazłem następujące sterowniki do tej drukarki Download Samsung ML-2165W/XAA Driver v.1.06 (Mac OS X) i na jakiejś stronie było napisane, że dzięki nim drukarka będzie współpracować z ML. Niestety nie jestem tego sprawdzić, a nie chciałbym kupować w ciemno. Byłbym wdzięczny jakby ktoś znał odpowiedź na tą zagadkę :)

Szanuję i pozdrawiam!

P.S. Jeśli ktoś zna jakąś drukarkę laserową monochromatyczną, łatwo dostępną, która na pewno będzie współpracować z ML 10.8.1 (cena około 400 zł, wbudowane WIFI) to proszę podawać nazwy.

#2 spikeff

spikeff
  • 40 postów
  • SkądTorun, Poland, Poland

Napisano 09 października 2012 - 18:20

Epsony. Nawet są reklamowane na stronie apple. Działają z AirPrint ( oczywiście wybrane modele, ale te około 400zł też). Działają też HP i też obsługują AirPrint Co do Samsunga też się nad nimi zastanawiałm ale jak piszesz nigdzie nie ma info na temat współpracy z Apple

#3 Adeo

Adeo
  • 46 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 10 października 2012 - 06:20

Posiadam tą drukarkę osobiście i wszystko działa sprawnie, przez wifi i kabel również, tylko z tego co się trochę za późno zorientowałem, toonery są dość drogie do niej ;)

#4 spikeff

spikeff
  • 40 postów
  • SkądTorun, Poland, Poland

Napisano 10 października 2012 - 13:50

Kolego jak do wszystkich. To że działa po wifi to raczej pewne wszak jest to znormalizowany sygnał. Pytanie czy działa AirPrint ?

Posiadam tą drukarkę osobiście i wszystko działa sprawnie, przez wifi i kabel również, tylko z tego co się trochę za późno zorientowałem, toonery są dość drogie do niej ;)



---------- Wpis dodano o 14:50 ---------- Poprzedni wpis dodano o 14:48 ----------

Tu mały test tej drukarki

Test Samsung ML-2165W - Chip.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych