Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Powerbook G4 Titanium DVI - sprawa z ATI RADEON MOBILITY7500


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BSzneider

BSzneider
  • 68 postów

Napisano 01 grudnia 2005 - 03:14

Wiem ze tytul jest nachalny sorry, ale wazna kwestia. Mam taki wlasnie sprzet, ATI RADEON MOBILTY 7500 32 VRAM ( heh ), dzialam na 10.4.3, regularnie upgradeuje sys itp, wszystko cacy. Ale kiedys mialem peceta i download sterownikow do karty graficznej to bylo byc albo nie byc. Chce wiedziec czy to samo mamy na OSX? Czy do mojego powerbooka mam i moge sciagac nowsze drviery?!? Please tell me jak to jest. Oczywiscie uzytkownicy Titanium! Pzdr

#2 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 01 grudnia 2005 - 09:49

Po pierwsze, jeśli ograniczasz się wyłącznie do opowiedzi użytkowników Titanium, to wiele ich nie otrzymasz... Po drugie, nie ma znaczenia czy to jest PB Titanium, G5 czy G3 beige tower. Sterowniki do kart używanych przez Apple (ATI i Nvidia) są w systemie i nie ma lepszych. W ogóle nie ma żadnych innych. Pocieszę cię, że jak widzisz wśród updateów coś dotyczącego "Core image", to właśnie aktualizujesz sterowniki karty graficznej. To nie jest pecet z windowsami!!!!

#3 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 grudnia 2005 - 09:51

Hm, teoretycznie, sterowniki do kart ATI możesz pobrać z ich strony - tylko po co? Coś Ci nie działa, czy tak, po prostu, z przyzwyczajenia? ;-)

#4 BSzneider

BSzneider
  • 68 postów

Napisano 01 grudnia 2005 - 10:25

tak tak tak - z przyzwyczajenia obudwu Wam many thanks




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych