Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Niedziałający dźwięk klawiatury, sms, blokady... - restore ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaamilos

kaamilos
  • 11 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 19:55

Witam, Przestał mi działać dźwięk powiadomień sms, klawiatury, blokady klawiatury(czasem jest). Nie wiem gdzie jeszcze nie ma dźwieku bo nie testowałem wszystkiego, ale na pewno jest dźwięk jak ktoś dzwoni. Przy próbie podgłaszania/przyciszania pokazuje się ikona glośnika, ale nie ma tego paska poziomu pod spodem. Na podłączonych słuchawkach dźwięk jest. Troche pogooglowałem i dowiedziałem się, że w większości wypadków naprawia to restore. Ale telefon to iPhone 3GS z softem 5.1.1. BB był 06.15.00, ale został obniżony do 05.13.04. Zrobiony jest jailbreak i obejście simlocka przez ultrasn0w. Można jakoś zrobić restore bez utraty jailbreaka? czy mam normalnie zrobić restore i zabawa od nowa? Chyba, że ktoś zna jakiś inny sposób na naprawe tych dźwięków? Pozdrawiam.

#2 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 sierpnia 2012 - 20:00

Nie zrobisz restore bez utraty jb. Po restore wgra Ci czysty soft i zabawę zaczynasz od nowa.

#3 kaamilos

kaamilos
  • 11 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 21:00

A to że obniżałem BB, nie będzie mi robić żadnego problemu ? Robić restore normalnie ? Jeszcze mam pytanie o snowbreeze ? Mógłbym użyć tego do wgrania CF i powinno naprawić dźwięk ?

#4 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 21:02

A to że obniżałem BB, nie będzie mi robić żadnego problemu ? Robić restore normalnie ?

Jeszcze mam pytanie o snowbreeze ? Mógłbym użyć tego do wgrania CF i powinno naprawić dźwięk ?


Jak zrobisz restore bez CF bb Ci się podniesie i znów będziesz musiał wgrywać i obniżać bb od iPada. Tak więc jak chcesz robić restore to tylko CF które nie podnosi BB.

#5 kaamilos

kaamilos
  • 11 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:58

No więc zrobiłem CF przez snowbreeze i przez itunes zrobiłem restore z tym plikiem. Ale dźwięków jak nie było tak nie ma;/ Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ? Od razu po uruchomieniu iphone przywróciłem ustawienia z icloud. Może to był błąd? aha. te dźwięki (np. sms) są gdy telefon jest dłużej nieużywany.

#6 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2012 - 23:34

To nie przywracaj kopii zapasowej tylko sprawdź na czystym systemie bez niczego.

#7 kaamilos

kaamilos
  • 11 postów

Napisano 18 sierpnia 2012 - 10:02

Dalej to samo:/ Co moge jeszcze zrobić ?

#8 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 sierpnia 2012 - 10:07

Jak na czystym systemie dalej jest problem, to musi być coś nie tak ze sprzętem.

#9 kaamilos

kaamilos
  • 11 postów

Napisano 18 sierpnia 2012 - 10:31

Ale te dźwięki są. Tylko, że działają gdy ekran jest zablokowany/wygaszony ;/

edit: iPhone był niedawno rozkrecany w celu wymiany wyświetlacza i lutowania takiej blaszki(nie wiem jak to nazwać) od wifi na płycie głownej. Po tym było ok przez ok. 2 tygodnie. Teraz się popsuło. Może to być wina wejścia słuchawkowego? po podłaczeniu w słuchawkach są wszystkie dźwięki.

edit2: Jest sens robić normalny restore (nie CF) ? może to pomóc ?

edit3: Fix: [url][/url]

#10 pepowina

pepowina
  • 2 postów

Napisano 05 września 2012 - 14:36

witam- podpinam sie pod temat bo mam identyczny problem na Nowym Ipadzie 32gb WIFI. Na poczatku- kilka dni wszystko bylo OK. Jednak po jakims czasie zauwazylem ze nie ma dziwiekow klawiatury np. podczas pisania smsa, nie ma "klikniecia" podczas wlaczanie/wylacznia - dziwieku blokady no i nie ma rowniez sygnalu przychodzacego smsa. Dodam tez IPAD nie byl nigdy jailbreak'owany. licze na pomoc, pozdrawiam

#11 danielek33

danielek33
  • 2 postów

Napisano 24 czerwca 2013 - 15:12

mam dokladnie taki problem w ipadzie 2

#12 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 czerwca 2013 - 16:01

Możliwe, że masz uszkodzone złącze ładowania i iPad zachowuje się jakby był podłączony do stacji dokującej.

#13 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 24 czerwca 2013 - 19:48

Trafna diagnozwa kolegi macsupport. Pierwsze co możesz zrobić w domowych warunkach, to na wyłączonym urządzeniu przemyć szczotką do zębów zamoczoną w spirytusie gniazdo dokujące. Jeżeli nie pomoże, to na gwarancję lub serwis pogwarancyjny...

#14 claas86

claas86
  • 8 postów

Napisano 03 września 2013 - 07:44

Kupiłem 5 dni temu ipada4 wifi+4g 32 i mam ten sam problem ! Przestały działać dźwięki blokady, klawiatury itp. Czy coś się zmieniło w tym temacie ? Proszę o pomoc, bo szlag mnie trafia :/ Kurde już naprawiłem, wystarczyło ten mały przełącznik wrócić na swoją pozycję z prawej strony urządzenia :]]] Może niektórzy z tym problemem na początku też mieli ten myk przestawiony ;)

#15 Lock@

Lock@
  • 58 postów

Napisano 03 września 2013 - 08:14

A ten wątek ktoś czytał?
http://myapple.pl/ip...klawiatury.html

#16 krisis

krisis
  • 1 postów

Napisano 03 września 2013 - 09:22

Witam. Mam problem z Iphonem 4S(IOs 6.1.3), telefon zakupiłem parę mc temu, wszystko było dobrze, problem pojawił się parę dni temu a polega na tym iż nie słychać dźwięku, rozmowy przychodzące czy też filmiki z YT, nagrania z dyktafona słychać normalnie po przełączeniu na głośnik, przycisk z lewej strony od wyłączania dźwięku jest wył. Pasek od głośności się wyświetla gdy ściszam czy pogłaśniam. Dopiero po podłączeniu słuchawek dźwięk jest słyszalny. Proszę o poradę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych